Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром

Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром

-140 %

DEN 3583.84

Новак

Достапно за нарачка

Специјалните контроли на вратите на Рикссон нудат прилагодени решенија за предизвикувачки барања за дизајн. Комплетите за пивот Rixson Model 370 се архитектонски решенија за трајно и ефикасно висина на вратите со надворешни и внатрешни апликации. Сертифицирано : ANSI/BHMA A156.4 Стандард. Поди и џемб монтирани, центар обесени. Вклучени монтирање на хардвер и упатства. Не рака. Вклучен стандарден врвен пивот 340. Не е дозволено за употреба на обележани врати и рамки. Специјалните контроли на вратите на Рикссон нудат прилагодени решенија за предизвикувачки барања за дизајн. Тоа е водечки северноамерикански снабдувач на скриени затворачи, стожери и механички/електромеханички држачи. Рикссон и другите хардвер за инсталација на вратите обезбедуваат решенија за најпознатите специјализирани функции, како и за декоративни и барања за одржливост. Широката линија и исклучителен квалитет обезбедуваат точно да го добијат вистинскиот производ за вашите нови или реновирани градежни проекти. Групацијата Аса Аблој е водечки светски производител и снабдувач на решенија за заклучување, посветени на задоволување на потребите на крајниот корисник за безбедност, безбедност и погодност. Комплетите за пивот Rixson Model 370 се архитектонски решенија за трајно и ефикасно висина на вратите со надворешни и внатрешни апликации. Rixson Center Hung Pivots Model 370 Примена : • Надворешни или внатрешни врати, • Тежина до 500 фунти. • Големини на вратите до 3 '8 "x 8' 6" (1118 x 2591mm) • Не-раце • Центар обесени столбови се виси од врата што висат само. Спецификација : • Вклучен стандарден врвен столб 340 • Вклучени се и дното на вртежите директно на подот • Пивот -точка центрирана во дебелина на вратата • Вратата мора да има радиус на работ на столб • Поставени се запечатени лежишта за заштита од временски услови и остатоци • Не е дозволено за употреба на етикетирани на етикетирани Врати и рамки • Опремени со сертифицирани завртки за дрво и машини : ANSI/BHMA A156.4 Стандардна боја : Сатен хром (626) што добро се вклопува во алуминиумските врати.

Избор на клиент

Powerbass ACS - 4120 Засилувачи Новак
Powerbass ACS - 4120 Засилувачи

2ом Стерео / 4ом Моно Стабилно Коло Влезови На Високо / Ниско Ниво Променлива 12db Висок / Низок Премин Ел

DEN 1129.60
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад...

DEN 304.00
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете предно�

DEN 969.28
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета Новак
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 0.67
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил...

DEN 1.33