Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња

Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња

DEN 443.20

Новак

Достапно за нарачка

★ Големина на допрете на конецот - Големина на низата : 1/8-27 NPTF (десна рака); Ширина на квадратната шипка : 6,2мм / 0,24 "; Должина на низата : 18мм / 0,71"; Севкупна должина : 59мм / 2,32 "; Точност : H2; Флејт Количина : 3 флејти. ★ Широка апликација - За навојување низ дупки или плитки слепи дупки. 3 Дизајн на директно флејти, брзо отстранување на чипови. Направете нови женски навои или повторно Тешки оштетени женски навои од не'рѓосувачки челик, обичен челик, бакар, алуминиум, железо, легура челик, пластика. ★ Машини за машини-Машински чешми се користат во машини за прислушување, машини за вертикално дупчење и мелење. M1-M3.5 Micro Taps процес Дрво и меки метали со помала цврстина, главно користени во часовници и часовници. Дупчиња дупки со вежба за пресврт пред да се прислушува. Отпорност на топлина. Само основната подлога, без дополнителни облоги, добро за широк спектар на апликации. ★ Корисни совети - Контролна брзина заснована на цврстината на материјалот. Додадете соодветно масло за прислушување за внатрешни нишки со повисок квалитет и потрајни чешми. Длабочината не треба да надминува 1,5 пати повеќе од дијаметарот (на пр. Дијаметар = 6мм (М6), максимална длабочина на прислушување = 9мм). Аголот на прислушување треба да биде вертикален и стабилен од 90 степени. Алатката со голема брзина на челик има голема цврстина, голема јачина, добра цврстина, отпорност на абење и отпорност на топлина. Само основната подлога, без дополнителни облоги, добро за широк спектар на апликации.

Избор на клиент

1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD Новак
1 парчиња нов ротационен енкодер NOC-SP2500-2MD

Chips Gate, основана во 2010 година, е професионална алатка B2 B & B2 C во полето за електронски компоненти...

DEN 2665.12
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2] Новак
Целосна свила благ анти-сјај за заштита на екранот, компатибилен со LG Monitor 32 [Пакет од 2]

Ултратенок и свилен екран за заштита на екранот дизајниран специјално за LG Monitor 32 (32 UL500W) Благата облога �

DEN 1295.20
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 14251.84
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал Новак
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation Новак
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation

Оваа картичка за игри користење128 GB Ultra Class 10 Micro SD SD TF картичка, брзина на трчање со голема брзина, непрече

DEN 2.00
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен Новак
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен

Семејство / стил : компактен Монтирање : 22,5 мм Боја : Црна IP / NEMA рејтинг : 4x, 1, 13, 4, 12, 3r Тип : Неилуминирани, �

DEN 1.00