Sealskinz Unisex-Adult Водоотпорен ладно време рефлектирачки грав

Sealskinz Unisex-Adult Водоотпорен ладно време рефлектирачки грав

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 100% акрилик. Увезени. Повлекување на затворање. Измијте на 30ºC/85ºF, капе суво, не исушете чисто, железо или белило. Водоотпорна - изградба на три слоеви за топлина, издржливост и хидроизолација. Издржлива - акрилна надворешна ткаенина за стрип на тешко носење. Изолација и удобност - Поставување на микро руно за контрола на топлина и влага. Додадена видливост - Рефлексивното шиење ја зголемува видливоста при слаба светлина. Лесен, три слој водоотпорен плетен грав е удобен и изолиран. Високо рефлексивното предиво е дизајнирано во дизајнот за да се овозможи видливост на HI при слаба осветленост кога се осветлува. Идеално за употреба секојдневно или авантурирање во ладни временски услови.

Избор на клиент

Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84