Микро прекинувачи на Гиболеа 250 парчиња/лот 6х 6мм 12х12мм, прекинувач за тактилно копче, микро инстант допир за класификација на допир-4pins

Микро прекинувачи на Гиболеа 250 парчиња/лот 6х 6мм 12х12мм, прекинувач за тактилно копче, микро инстант допир за класификација

DEN 931.20

Новак

Достапно за нарачка

Микро прекинувачи. Се користи во домашни уреди, аудио, играчки, глувче, деловни машини, комуникациска опрема и друга електронска опрема. Одлични прекинувачи за допир, долг животен век. Пакет-тип пакет со пластика за да се спречи инфилтрација на мирис на бор. Растојанието во контакт е мало, кратко дејство на мозочен удар, според моќта на малото, брзото кршење. Микро Switchskigaurucontact Тип : моментален контакт; номинална струја : 50m A; номинален напон : DC 12 V; Отпорност на контакт : 100м ом; материјали : пластика, метал; големината на прекинувачот : 6 x 6 mm, 12 x 12 mm; Големина на копчето : 7,3мм/5мм /6mm/7mm/8mm/9mm/10mm/11mm/12mm/13mm.feature : со инстант контакт, 4-пин, тркалезно црно копче, инсталација преку хол.употребени во електронски производи, апарати за домаќинство и други полиња. Дизајн на механизам, чувствително работење и долг животен век. Пакуван во цврста, удобна, ревидлива пластична кутија за складирање. Пакувањето вклучува : 6 x 6 x 4,3-15 парчиња6 x 6 x 5-15 парчиња6 x 6 x 6-15 парчиња 6 x 6 x 6 X 7-15 парчиња6 x 6 x 8-15 парчиња 6 x 6 x 9-15 парчиња 6 x 6 x 10-15 парчиња 6 x 6 x 11-15 парчиња 6 x 6 x 12-15 парчиња6 x 6 x 13-15 парчиња12 x 12 x 7,3-10 парчиња12 x 12 x 5-10 парчиња12 x 12 x 6-10 парчиња12 x 12 x 7-10 парчиња12 x 12 x 8-10 парчиња12 x 12 x 9-10 парчиња12 x 12 x 10-10 парчиња12 x 12 x 11 -10 парчиња12 x 12 x 12-10 парчиња12 x 12 x 13-10 Количина на писепување : 250 парчиња.

Избор на клиент

1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64