Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до 100м, работата е многу полесна. Режим на скенирање : Притиснете го копчето Trigger за да започнете со скенирање или префрлување на автоматски режим за брзо скенирање, високо ефикасно и заштеда на работна сила. Голема батерија : Опремена со вградена батерија со голем капацитет од 2200m Ah, читачот на баркод може да работи 30 часа кога е целосно наполнет. Широка алатка : Овозможува широка апликација во продавница, супермаркет, магацин, итн. Во скенирањето на 1Д код на етикета, хартија, телефон и многу повеќе. Лесно носење : Доаѓа со мала тежина и компактна големина, исто така, лесното носење обезбедува широк спектар на искористување, многу практично. Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до 100м, работата е многу полесна. Режим на скенирање : Притиснете го копчето Trigger за да започнете со скенирање или префрлување на автоматски режим за брзо скенирање, високо ефикасно и заштеда на работна сила. Голема батерија : Опремена со вградена батерија со голем капацитет од 2200m Ah, читачот на баркод може да работи 30 часа кога е целосно наполнет. Широка алатка : Овозможува широка апликација во продавница, супермаркет, магацин, итн. Во скенирањето на 1Д код на етикета, хартија, телефон и многу повеќе. Лесно носење : Доаѓа со мала тежина и компактна големина, исто така, лесното носење обезбедува широк спектар на искористување, многу практично. Функција : 1. Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до 100м, работата е многу полесна.2. Режим на скенирање : Притиснете го копчето Trigger за да започнете со скенирање или префрлување на автоматски режим за брзо скенирање, високо ефикасно и заштеда на работна сила.3. Голема батерија : Опремена со вградена батерија со голем капацитет од 2200m Ah, читателот на баркод може да работи 30 часа кога е целосно наполнет.4. Широка алатка : Овозможува широка апликација во продавница, супермаркет, магацин, итн. Во скенирањето на 1Д код на етикета, хартија, телефон и повеќе.5. Лесно носење : Доаѓа со мала тежина и компактна големина, исто така, лесното носење обезбедува широк спектар на користење, многу практично. Како да се користи : 1. Отворете го пакетот и извадете го производот. 2. Поврзете ја машината со основата со жица за поврзување. 3. Притиснете го копчето Скенер за употреба. Спецификација : Тип на ставка : Баркод Скенермодел : A60 Zmatery : ABS, TPU. Јазик : Поддржува до 25 видови јазици. Уредување : Целосно уредување на карактерот ASCII. Декодирање : Динамично декодирање на нејасни. Карактеристики : Дизајн на доказ за краток спој, Индикација за статусот на контакт Тековна струја : 3.3 V, 50m A, IDLE : 0 MA. Растојание за комуникација : приближно. ≤ 100m / 328.08 Ft Storage : 16m, тоа е 8192 карактери или баркод ≤ 128. Работно време : 3 ~ 10 дена за полнење : 5 V, 400ma. Извор на светлина : 650 ± 20nm Vld Scan Тип : Бидирекција на скандекодирање Точност : ≥ 3mil на PCS90 % Code39. Ширина на скенирање : Прибл. 300мм / 11.81 Брзина на кодирање : 300 / спринт Договор : ≥ 20%Агол на скенирање : Ротација ± 30 °, склоност ± 45 °, деклинација.

Item Type: Barcode Scanner
Model: A60Z
Material: ABS, TPU.
Language: Supports up to 25 kinds of languages.
Editing: Full ASCII character editing.
Decoding: Dynamic fuzzy decoding.
Features: Short circuit proof design, contact status indication
Working Current: 3.3V, 50mA, idle
Communication Distance: Approx. ≤ 100m / 328.08ft
Storage: 16M, that is 8192 characters or barcode ≤ 128.
Working Time: 3~10 Days
Charging Power: 5v, 400mA.
Light source: 650 ± 20nm VLD
Scan Type: Bidirectional Scan
Decoding accuracy: ≥ 3mil AT PCS90 % Code39.
Scanning Width: Approx. 300mm / 11.81in
Decoding Speed: 300/s
Print Contract: ≥ 20%
Scanning Angle: Rotation ± 30°, inclination ± 45°, declination

Избор на клиент

1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler Новак
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler

[OE број] 815902 T000, 815902 T000 [Fitiment] За Sonata Sedan 20152019, не за соната хибрид За Оптима 20112020 година Добијте детали за е�

DEN 3.33
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија Новак
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија

Големина на производот : Чаша 2,8 х 3,9 х 3,1 инчи (70 х 100 х 80 мм), Чинија 5,9 х 5,9 х 1,0 инчи (150 х Тежина На Производо�

DEN 0.67
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик Новак
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 5280.80
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина

Димензии 11,75 "W x 2" H 14 "D Инженерски и изграден за тешка должност во камион или приколка Заштеда на трошоци�

DEN 1192.00
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад Зав�

DEN 304.00
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум Новак
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум

Високи транспарентни инсерти во албумот, јасно можете да ги видите зачуваните фотографии, да ви донесе �

DEN 168.64
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen, Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen,

Натпревар : За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G SMS918 B, SMSS918 B / DS, SMS918 U, SMSS918 U1, SMS918 W, SMS918 N, SMS9180, SMSS918 E, SMSS918 E / DS StylPen за замена Со B

DEN 3.33
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6 Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6

Материјал : Коска Кина, керамика Сет вклучуваат : 6 парче Боја : Бела, сина Материјал : Коска Кина, керамика

DEN 1810.08
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти Фин

DEN 3.00
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот �

DEN 487.84