Шатор за складирање на велосипеди со сребрена боја, 79 '' на отворено преносно покритие за велосипед, косилка за трева и градинарски алатки засолниште за велосипеди,

Шатор за складирање на велосипеди со сребрена боја, 79 '' на отворено преносно покритие за велосипед, косилка за трева и градинарски

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

210д сребрена обложена крпа во Оксфорд. 【Голема големина и повеќенаменска големина】 79 x 65 x 35 инчи , добро прилагодени за 29er, планина, пат, хибрид, крстарење и електрични велосипеди, итн. Haveе имате сè уште простор за складирање на долги градинарски алатки, играчки за базени и друга опрема на отворено. (Ве молиме измерете велосипед пред да купите за да обезбедите правилна големина и да избегнете разочарување. 【Најновата надградена со подобра ткаенина што е докажана во вода-Новиот шатор за велосипеди користи ткаенина од Оксфорд со 210Д со сребрена обложена , Дебела и тешка 210Д водоотпорна Оксфорд, испорачува заштита од највисока класа за вашиот велосипед од неповолни временски услови (без разлика дали дожд, снег, мраз, мраз, ветер , прашина или УВ зраци). 【Преносен и стабилен】 Секој шатор за складирање на велосипеди на отворено вклучува збир на очни капаци за цврсто обезбедување на земја, ограда или wallид за оптимална заштита од силни ветрови. Покријте ја водоотпорна торба за складирање може да се преклопи во компактна големина и Лесно е да се поправи на велосипед вкрстено-бар со кука и јамка или поставена во корпа уредно, погодно за носење додека се возите. 【Лесно за склопување - разноврсна алтернатива на гломазни метални/дрвени бараки и складирање на отворено, нашиот лесен шатор за велосипеди може да се собере без алатки за само 10 минути. 【Златна услуга】 Целосно стоиме зад нашите производи! Ние сме посветени да внесеме повеќе еко -производ во животот на Американците. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе одговориме со 24 часа и совршено ќе ви решиме. Новиот шатор за велосипеди користи ткаенина од Оксфорд 210д со сребрена обложена , дебела и тешка 210 D водоотпорен Оксфорд, испорачува заштита од највисока класа за вашиот велосипед од неповолни временски услови (без разлика дали е дожд, снег, мраз, ветер, прашина или УВ-зраци). Има патент врата, која може да биде целосно затворена со патенти, силни и издржливи материјали и структурата можат совршено да спречат оштетување од временските услови, прашина, нечистотија и сонце. Покрај тоа, складирање на велосипеди пролеа шатор со дизајн на отворање на прозорецот во задниот дел за вентилација. Големината на барака за складирање на велосипеди е 79 инчи (W) x 35 инчи (D) x 65inch (H), доволно простор може да смести две велосипеди за возрасни со простор за штедење. Пакет, вклучувајќи шатор, копнени нокти, поврзување столбови и торба за носење складирање, обезбедува високо квалитетно заштеда на простор и заштита за складирање на отворено, организација. Составувањето на целиот шатор за велосипеди може да се заврши за кратко време без никакви алатки. Користете поврзувачки столбови, штипки и јаже за да ги обезбедите во земја. Процесот на расклопување е исто така многу едноставен и удобен.

Избор на клиент

Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил € Ле�

DEN 1.33
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Дупчалка

DEN 2.00
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8" Отпоре

DEN 3.33
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68