Силиконски Розова Футрола За Држач со Врвка Тенок Симпатичен Држач За Држач За Стоматолошки Тенки Загради За Контејнери За Девојчиња Жени Деца Мажи Патуваат Делум

Силиконски Розова Футрола За Држач со Врвка Тенок Симпатичен Држач За Држач За Стоматолошки Тенки Загради За Контејнери За Девојчиња

-110 %

DEN 159.68

Новак

Достапно за нарачка

●Материјал За храна-Одделение Е Изработен од висококвалитетен силикон за храна, нетоксичен и невкусен, поддржува дезинфекција со вриење на вода 211.Можете да ги чувате вашите држачи со доверба и да го заштитите вашето орално здравје. ●Хуманизиран Дизајн●овој случај на задржувач доаѓа со дупки за пропустливост на воздухот, кои можат добро да испуштаат мирис. Отворот е добро запечатен така што кога ќе падне куќиштето на држачот, протезите нема да излезат, избегнувајќи срам.Одговара на повеќето држачи и лесен за чистење,идеален за деца или млади луѓе кои бараат квалитет и мода. ●Менувач На игри ● Симпатичен изглед, мала големина,голем капацитет,ефикасно заштеда на простор за складирање, одговара на повеќето држачи.Интересен отворен и близок дизајн, исто така може да се користи како нервозна играчка која постојано се отвора и затвора во рацете. ●Лесен За Носење ● куќиштето за држач може да се стави во вашиот џеб или рачна торба, а исто така доаѓа со lanyard.It може да ви помогне добро да ги заштитите вашите држачи додека патувате, одите на работа и јадете. ●Повеќекратна Употреба●може да се користи и како футрола за протези, футрола за протези, футрола за слушалки, чанта за монети и организатор на накит итн. ●Материјал За храна-Одделение Е Изработен од висококвалитетен силикон за храна, нетоксичен и невкусен, поддржува дезинфекција со вриење на вода 211.Можете да ги чувате вашите држачи со доверба и да го заштитите вашето орално здравје. ●Хуманизиран Дизајн●овој случај на задржувач доаѓа со дупки за пропустливост на воздухот, кои можат добро да испуштаат мирис. Отворот е добро запечатен така што кога ќе падне куќиштето на држачот, протезите нема да излезат, избегнувајќи срам.Одговара на повеќето држачи и лесен за чистење,идеален за деца или млади луѓе кои бараат квалитет и мода. ●Менувач На игри ● Симпатичен изглед, мала големина,голем капацитет,ефикасно заштеда на простор за складирање, одговара на повеќето држачи.Интересен отворен и близок дизајн, исто така може да се користи како нервозна играчка која постојано се отвора и затвора во рацете. ●Лесен За Носење ● куќиштето за држач може да се стави во вашиот џеб или рачна торба, а исто така доаѓа со lanyard.It може да ви помогне добро да ги заштитите вашите држачи додека патувате, одите на работа и јадете. ●Повеќекратна Употреба●може да се користи и како футрола за протези, футрола за протези, футрола за слушалки, чанта за монети и организатор на накит итн.

Избор на клиент

ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот Новак
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см) Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус...

DEN 719.84
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Гроздобер Делови 572639 Ѕид Уметност Новак
Гроздобер Делови 572639 Ѕид Уметност

Боја На Текст : Црна Улични Знаци Боја : Жолта Висина : 4.375" (11см) Должина : 20 "(50см) Карактеристика : Рефлекти

DEN 960.00
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80