Allydrew големи и мали преклопувачки тотено најлонски торбички за намирници, сет од 4

Allydrew големи и мали преклопувачки тотено најлонски торбички за намирници, сет од 4

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Машина за перење. Боите нема да избледат по миењето. За големината на паметен телефон. Земете неколку со вас во движење. Лесно за чување кога не е во употреба. Се склопува во мал џеб. Може да се користи за чување пари, клучеви или паричник. Тешка торба за намирници. Прави шарена обвивка за подароци. Погодни торби што треба да се користат за патувања, алишта, тота на пазарот или организатор за складирање. Најлон. Увезени. Најлонска обвивка. Машинско миење. Промовира зелен начин на живот. Го намалува ѓубрето од несаканите пластични кеси, помага во заштитата на животната средина и дивиот свет. Овие торби за еднократно користење можат да се користат одново и одново. Преклопување. Копчињата за еднократно користење можат да се преклопат во мал внатрешен џеб што може погодно да се вклопи во вашата чанта. Одлично за земање со вас каде и да сакате. Големина : Голема : 22 x 16,5 инчи, рачки од 9 инчи. Мал : 14 x 15 инчи, рачки од 8,5 инчи. Сетот доаѓа со 4 кеси, 2 големи и 2 мали. Издржлив : Лесен, но сепак отпорен на абење и не рипнува лесно. Направено со најлон. Држи до 44 фунти. Водоотпорен. Користете : за носење намирници, шопинг, патување и складирање. Може да се користи и како торба за книги или торба за ручек. Најлон. Увезени. Најлонска обвивка. Машинско миење. Промовира зелен начин на живот. Го намалува ѓубрето од несаканите пластични кеси, помага во заштитата на животната средина и дивиот свет. Овие торби за еднократно користење можат да се користат одново и одново. Преклопување. Копчињата за еднократно користење можат да се преклопат во мал внатрешен џеб што може погодно да се вклопи во вашата чанта. Одлично за земање со вас каде и да сакате. Големина : Голема : 22 x 16,5 инчи, рачки од 9 инчи. Мал : 14 x 15 инчи, рачки од 8,5 инчи. Сетот доаѓа со 4 кеси, 2 големи и 2 мали. Издржлив : Лесен, но сепак отпорен на абење и не рипнува лесно. Направено со најлон. Држи до 44 фунти. Водоотпорен. Користете : за носење намирници, шопинг, патување и складирање. Може да се користи и како торба за книги или торба за ручек. Копчињата за еднократно користење се забавна и модерна алтернатива на пластичните кеси за еднократна употреба. Пластичните кеси честопати се користат само едно време, а потоа завршуваат или во нашите депонии или океани и потоци, оштетувајќи ја околината и дивиот свет. Бидете kindубезни кон околината со користење на нашите еднопорни најлон торби наместо тоа.

Избор на клиент

Powerbass ACS - 4120 Засилувачи Новак
Powerbass ACS - 4120 Засилувачи

2ом Стерео / 4ом Моно Стабилно Коло Влезови На Високо / Ниско Ниво Променлива 12db Висок / Низок Премин Ел

DEN 1129.60
Лантроникс СФП Фибер Примопредавател Биди 10км 1000БАЗА-БХ 1310нм-ТЕКСАС/1490нм-РХ СМ - За Вмрежување На Податоци, Новак
М12-1,75 Х 200мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот..

DEN 487.84
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна Новак
Соработници Дизајнер Апартмани Биро Подготвени Тастатура Фиока, Црна

Одделни платформи за тастатура и глувче ви овозможуваат да го поставите глувчето на десната или левата

DEN 703.84
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation Новак
Muluo Raspberry Pi 2B 3B 3B+ Prevoaded System 128 GB игри со податоци со Ultra Class 10 Micro SD TF картичка Retropie Emulation

Оваа картичка за игри користење128 GB Ultra Class 10 Micro SD SD TF картичка, брзина на трчање со голема брзина, непрече

DEN 2.00
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум Новак
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум

Високи транспарентни инсерти во албумот, јасно можете да ги видите зачуваните фотографии, да ви донесе �

DEN 168.64
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200 Новак
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200

Димензии на пакетот : 6 l x 10 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 1,7 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67
Изолиран тест за клип за крокодил, алигаторски клип до DC Power Male Connector Connector Connector 50cm Новак
Изолиран тест за клип за крокодил, алигаторски клип до DC Power Male Connector Connector Connector 50cm

Име : Кабел за клип на алигатор Пол на конекторот : 5,5x2.5 mm машки / приклучок Должина : околу 50 см...

DEN 1.33
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC- Новак
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC-

Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : RJ45 Број на модел : MSS1048103 MLC Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : R

DEN 214.40
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6 Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6

Материјал : Коска Кина, керамика Сет вклучуваат : 6 парче Боја : Бела, сина Материјал : Коска Кина, керамика

DEN 1810.08