Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

DEN 866.08

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машината за миење. Мека моќност : Овој активен патент има школка отпорна на вода и ветер, совршена за полнење на планински патеки или само работи со работи. Напредна технологија : Нашиот женски палто Крусер Риџ II е изграден за удобност и перформанси во која има ткаенина од следната генерација на вода и ветер. Класичен стил на вклопување/заострен стил : модерен класичен вклопување со меко чувство, направете ја оваа разноврсна јакна да биде главен дел за секојдневна употреба, пролет или есен. Дополнителни бакшиш : beе бидете подготвени за што и да носи денот со џебови со патент, меко врзување на манжетните и прилагодливо полите за прилагодување на цртежот за да го заклучите студот. Изградено за да трае : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ги издвојува нашите облеки од другите. Ние користиме само материјали со највисок квалитет, стручно изработка и трајно шиење. Ова е долготрајна јакна што ќе уживате во наредните сезони. Совршено самостојно или како основен слој под друга јакна, оваа мека школка е отпорна на вода и ветер, со рационализиран дизајн кој е неверојатно разноврсен. Enjoyе уживате во џебовите со патент, меко врзување на манжетните и прилагодливо полите. Колумбија ја нуди оваа женска јакна во повеќе бои и големини. Продолжена големина на располагање. Редовно вклопување. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За ракавите, започнете од центарот на вратот и измерете го преку рамото и надолу до ракавот. Ако наидете на делумен број, заокружете до следниот дури и број. За градите, измерете го во потполниот дел од градите, под пазувите и над лопатките на рамото, одржувајќи ја мерката на лентата цврста и нивото.

Избор на клиент

М12-1,75 Х 200мм, ДИН 933 / ИСО 4017, Метрички, Шестоаголни Завртки За Капачиња, Целосна Нишка, А4 Нерѓосувачки Челик Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad

кујна Алеси кујна Алеси Карактеристични четири делот дизајнирање Функционалност со естетска привлечн�

DEN 320.00
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија Новак
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија

Големина на производот : Чаша 2,8 х 3,9 х 3,1 инчи (70 х 100 х 80 мм), Чинија 5,9 х 5,9 х 1,0 инчи (150 х Тежина На Производо�

DEN 0.67
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм Новак
Rhino Mozambique 1 Centime Coin 2006 15мм

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н

DEN 0.67
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler Новак
Актуатор за заклучување на вратата на Hyxuan Fuel 815902T000 Компатибилен со Sonata 2015-2019 Optima 2011-2020 Filer Filler

[OE број] 815902 T000, 815902 T000 [Fitiment] За Sonata Sedan 20152019, не за соната хибрид За Оптима 20112020 година Добијте детали за е�

DEN 3.33
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината 53% памук, 36% рецикли�

DEN 730.56
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета Новак
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 0.67