Случај за усогласување на забите на Oumefar, лесна пластична кутија за пластична кутија за дневна употреба дома

Случај за усогласување на забите на Oumefar, лесна пластична кутија за пластична кутија за дневна употреба дома

DEN 804.80

Новак

Достапно за нарачка

Суви и дишење : 4 мали дупки се дизајнирани на горната страна од случајот на држачот, така што може лесно да се исуши, и не е лесно да се одгледува нечистотија, тоа е повеќе и хигиенски за време на употребата. Материјал : Случајот е изработен од пластичен материјал, што го прави случајот на држачот без мирис. И, исто така е и не е лесно да се попушти, што исто така доведува до подолг сервисен век на кутијата. Лесна : лесна е во тежина и совршено за вас да носите на работа, училиште или патување. Нема да заземе многу простор од вашата торба, можете да ги заштитите вашите уреди насекаде. Голем волумен : Подлабок волумен го олеснува лажниот случај за складирање на забите полесно да ги впие протезите или држачите во кутијата. Најдобар избор за постари лица, мали деца, возрасни или какви било патници. Широка примена : Кутијата е многу компактна и лесна, така што овие случаи на држачи се многу погодни за носење. Кутијата е погодна за чување на повеќето тела, ортодонција, протези, ушни приклучоци и други мали предмети. Суви и дишење : 4 мали дупки се дизајнирани на горната страна од случајот на држачот, така што може лесно да се исуши, и не е лесно да се одгледува нечистотија, тоа е повеќе и хигиенски за време на употребата. Материјал : Случајот е изработен од пластичен материјал, што го прави случајот на држачот без мирис. И, исто така е и не е лесно да се попушти, што исто така доведува до подолг сервисен век на кутијата. Лесна : лесна е во тежина и совршено за вас да носите на работа, училиште или патување. Нема да заземе многу простор од вашата торба, можете да ги заштитите вашите уреди насекаде. Голем волумен : Подлабок волумен го олеснува лажниот случај за складирање на забите полесно да ги впие протезите или држачите во кутијата. Најдобар избор за постари лица, мали деца, возрасни или какви било патници. Широка примена : Кутијата е многу компактна и лесна, така што овие случаи на држачи се многу погодни за носење. Кутијата е погодна за чување на повеќето тела, ортодонција, протези, ушни приклучоци и други мали предмети. Функција : 1. Суви и дишење : 4 мали дупки се дизајнирани на горната страна од случајот на држачот, така што може лесно да се исуши, и не е лесно да се одгледува нечистотија, тоа е повеќе и хигиенски за време на употреба.2. Материјал : Случајот е изработен од пластичен материјал, што го прави случајот на држачот без мирис. И тоа е исто така и не е лесно да се попуштат, што исто така доведува до подолг сервисен век на кутијата.3. Лесна : лесна е во тежина и совршено за вас да носите на работа, училиште или патување. Нема да заземе многу простор од вашата торба, можете да ги заштитите вашите уреди некаде.4. Голем волумен : Подлабок волумен го олеснува лажниот случај за складирање на забите полесно да ги впие протезите или држачите во кутијата. Најдобар избор за постари лица, мали деца, возрасни или какви било патувачи.5. Широка примена : Кутијата е многу компактна и лесна, така што овие случаи на држачи се многу погодни за носење. Кутијата е погодна за чување на повеќето тела, ортодонција, протези, ушни приклучоци и други мали предмети. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за протези : Список на пластични пакети : 12 x протеза кутија.

Item Type:  Denture Box
Material: Plastic
Package List:
12 x Denture Box :

Избор на клиент

Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250 Новак
Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250

Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250...

DEN 9350.72
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира Новак
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира

Метричката нишка лева рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не к�

DEN 876.48
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2 Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 296.00
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол Новак
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Еластично затворање Легање+ Различни здолништа : пламен пламери со хел�

DEN 493.92
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница Новак
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до

DEN 2.00
MZG 1PC JIS-NRT Стандарден M3.0x0.5 CNC TIN EXTRUSION GROVER преку слепите дупки за навој HSS Machine Traps Taps Taps Новак
MZG 1PC JIS-NRT Стандарден M3.0x0.5 CNC TIN EXTRUSION GROVER преку слепите дупки за навој HSS Machine Traps Taps Taps

【Материјал】 Овие чешми се направени од челик со голема брзина и површината е обложена со титаниум за г�

DEN 126.40
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости Новак
Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава резерви пакет пакет за 16 гости

Тинејџерски мутант нинџа желки tmnt роденденска забава обезбедува пакет пакет за 16 гости 16 9 "хартиени пл�

DEN 1.33
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум Новак
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум

Цена за : Секој број на излезни редови : 1 Ширина : 15 / 8 "Број на прекинувачи за напојување : 1 Висина : 11 / 4" Ме

DEN 350.40
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум

Може да има 96 фотографии или визит картички, вкупно 16 страници за овој албум со фотографии со паричник, 6

DEN 1035.20
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 040612 V 12 V 0.09 A 2 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор �

DEN 80.64
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик Новак
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик

Брза, лесна инсталација со ексклузивни сидра „Тоглер“ Инсталирајте ги менувачите директно во Drywall...

DEN 3.33