Преклопна масажа за масажа Преносен стол за убавина водоотпорен прилагодлив салон за спа -бања за нокти на лицето, виолетова

Преклопна масажа за масажа Преносен стол за убавина водоотпорен прилагодлив салон за спа -бања за нокти на лицето, виолетова

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Лесната и стабилна маса за масажа за преклопување е изработена од висококвалитетни материјали и има добар капацитет за носење на оптоварување, што може да ви обезбеди многу добра удобност. Покрај тоа, масата за масажа може да се склопи и прилагоди за лесен транспорт и преносливост. 2 делови се преклопливи за лесно складирање и транспорт. Цврста рамка за алуминиум, поставена во секунди, не е потребно склопување. Големина на производот : Должина 186x ширина 70x висина 62-82 може да се прилагоди, табелата за масажа може да се склопи и лесна за носење. Нозете на масата се безбедни, не лизгаат, не болат стапала, спречуваат лизгање за време на масажата и обезбедуваат заштита од подот. Табелата е изработена од висококвалитетна ПВЦ кожа со луксузно амортизирање за да им обезбеди на вашите клиенти крајна удобност. Оптимална удобност и супериорно ракување со низа третмани со тело, вклучувајќи масажи, тетоважи, восочување, лицето, екстензии на трепките, маникир и многу повеќе, за професионалци во салони, бањи или центри за масажа. Лесната и стабилна маса за масажа за преклопување е изработена од висококвалитетни материјали и има добар капацитет за носење на оптоварување, што може да ви обезбеди многу добра удобност. Покрај тоа, масата за масажа може да се склопи и прилагоди за лесен транспорт и преносливост. 2 делови се преклопливи за лесно складирање и транспорт. Цврста рамка за алуминиум, поставена во секунди, не е потребно склопување. Големина на производот : Должина 186x ширина 70x висина 62-82 може да се прилагоди, табелата за масажа може да се склопи и лесна за носење. Нозете на масата се безбедни, не лизгаат, не болат стапала, спречуваат лизгање за време на масажата и обезбедуваат заштита од подот. Табелата е изработена од висококвалитетна ПВЦ кожа со луксузно амортизирање за да им обезбеди на вашите клиенти крајна удобност. Оптимална удобност и супериорно ракување со низа третмани со тело, вклучувајќи масажи, тетоважи, восочување, лицето, екстензии на трепките, маникир и многу повеќе, за професионалци во салони, бањи или центри за масажа. Опис на производот : Материјал : Алуминиумска рамка за легура, сунѓер и кожа.Која : Големина на широкопојасен удар : Должина 186x Ширина 70x Висина 62-82 Прилагодлива Додадена големина : 95x70x18cmeasy-to-чиста масло и отпорна на вода Покрие пакет пакет опфаќа : 1 преносен масажа табеленце : 1. Боите може да варираат малку како резултат на калибрацијата на бојата на секој монитор.2. Рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см. Серсервис : Ние сме посветени да им обезбедиме на нашите клиенти одлично искуство за купување, доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви бидеме на располагање.

Избор на клиент

Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување

【Едноставно и удобно】 мала, мала тежина, едноставна структура и лесна за носење Кога се користат, нозе�

DEN 1526.40
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1% Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1%

Врз основа на принципот на резонанца L / C Прецизна пресметка на микроконтролерот со голема брзина Мерењ�

DEN 2.33
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум Новак
Албуми за фотографии Artibetter Baby Photo Photo Album Pu Leather Album Memory картички албум за колекција на билети за албум

Високи транспарентни инсерти во албумот, јасно можете да ги видите зачуваните фотографии, да ви донесе �

DEN 168.64
Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции..

DEN 0.33
Хибридна глава на ривал RHG2-ултра-тенок, дизајн на супер-семек, компактен стил на обука со чувари на образ Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот..

DEN 487.84
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење Новак
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење

100% гарантирано автентично и оригинално Во близина на нане до состојба на нане Никогаш не читај! Тукани и

DEN 2.33
Организација за висина кујна во облик на кујна Новак
Организација за висина кујна во облик на кујна

* Метална кука во форма Боја : црна Материјал : железо Антируст занает Кука за закачалка за внатрешна или

DEN 3.33