Заптивки за заптивки со двојна усна со двојна усна - цврста, 2,125 во вратило, 2,875 во ОД, ширина 0,438 во ширина, дизајн CRWHA1, материјал од нитрилна гумена усна

Заптивки за заптивки со двојна усна со двојна усна - цврста, 2,125 во вратило, 2,875 во ОД, ширина 0,438 во ширина, дизајн CRWHA1,

DEN 800.00

Новак

Достапно за нарачка

Цврст / Сплит : -Солид. Дијаметар на вратило : -2.125 in. Надворешен дијаметар : -2.875 in. Ширина : -0.438 in. Дизајн Тип : -CRWHA1. Цврст / Сплит : -Солид. Дијаметар на вратило : -2.125 in. Надворешен дијаметар : -2.875 in. Ширина : -0.438 in. Дизајн Тип : -CRWHA1. SKF -бранови за заптивка на усните има метална OD и испорачува највисока стапка на пумпа во индустријата Синусоидно движење на оваа заптивка генерира до 30% помалку топлина и 20% помалку лесна инсталација на триење и цврста и точна вклопување во куќиштето, спецификации : Цврсти / Сплит : -Солиден дијаметар на вратилото : -2.125 во надворешен дијаметар : -2.875 во ширина : -0.438 Во типот на дизајн : -CRWHA1 Материјал за усни : -Нитрилна гума (NBR) Тип на усна : -wave Број на усни на усните : -2 Објавување : -Случајна кутија Дизајн : -Метал случај, Внатрешен опсег на температура на работењето на случајот : -40 до 210 ° F Толеранција на притисок : -10 PSI Тип на заптивка : -Ротарна заптивка на вратило/радијално вратило заптивка на пролет : -Гартер пролетен пролетен материјал : -Арбон челик Компатибилен абење Ракави : -99210; 99212; 99836 Компатибилни V-прстени : -400550; 400551; 400554; 400555 Тип на лубрикант : -ил или конструкција на маснотии Опис : -Оил заптивка, усна на бранови SKF.

Избор на клиент

Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета Новак
Антички занаети 1630 германска колекција на меморијални монети Колекција комеморативна монета

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 0.67
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината...

DEN 730.56
IIVVERR Сооднос 2: 1 4mm Dia Жолта Полиолефинска Цевка ЗА Собирање На Топлина 8M 26.2 Ft (Пропорцион 2: 1 4mm De diametro Poléster Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad Новак
Алеси Babyboop Hors-d'oeuvre Quad

кујна Алеси кујна Алеси Карактеристични четири делот дизајнирање Функционалност со естетска привлечн�

DEN 320.00
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L Новак
Clucchxperts Спојката Пилот Лого+Комплет Алатка За Усогласување Компатибилен Со Ford Сонда MX-6 626 2.0 L

Производителот Дел Број : CXPFPM53123 PBНА Гаранција : Да Марка : Clucchxperts Земја / Регион На Производство : Сад...

DEN 304.00
1857 Русија 1 рубл монети копија за украси за канцеларија во домашна соба Новак
1857 Русија 1 рубл монети копија за украси за канцеларија во домашна соба

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

DEN 1.33
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик Новак
М20-2,5 Х 230мм, ДИН 931 / ИСО 4014, Метрички, Шестоаголни Завртки Завртки, Дел Конец, А4-80 Нерѓосувачки Челик

Шестоаголните завртки за капачиња се произведуваат до построги толеранции во споредба со шестоаголнит

DEN 5280.80
Challenge Coin 24-K злато позлатена 1915-s 10 $ Злато индиски полу-орел копирање копирање на копирање Подароци за монети Новак
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6 Новак
Рој Кирхам Ланкастер кригла, минатото денови, сет од 6

Материјал : Коска Кина, керамика Сет вклучуваат : 6 парче Боја : Бела, сина Материјал : Коска Кина, керамика

DEN 1810.08
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6 Новак
Amanaote пиштол црна 1,5 Внатрешен дијаметар Д прстен Д прстени не заварен пакет од 6

Г Внатрешен дијаметар на ток на прстенот : 1,5 ", внатрешна висина : 0,85" D Дијаметар на жицата на Рин Бака : 0,15

DEN 1.00
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина Новак
Среќен бренд за машка екипа за џебни постелнина

55% памук, 31% полиестер, 14% постелнина Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење ладно со слични бои

DEN 398.08