АКСО V50X Акционата камера и пакетот за фудбалски комплети

АКСО V50X Акционата камера и пакетот за фудбалски комплети

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Серија за надградба на Akaso V50 : Во кои има 4 K/30 FPS, 2,7 K 30 FPS и 2 K 60 FPS Видео резолуција, Акасо V50 X Акционата камера ви овозможува да земете неверојатни ултра HD видеа, јасно снимање на убавината и чудата во животот. Интуитивен екран на допир : Со екран на допир и едноставни, рационализирани режими на снимање, лесно е да се прескокнете десно и да добиете одлични снимки. Само повлечете и допрете. Електронска стабилизација на сликата : Акасо V50 X Акционата камера запишува мазно, стабилно видео без разлика дали скијате, нуркате или го бркате вашето куче низ дворот. Долг век на траење на батеријата : Акцијата Akaso V50 X Акционата камера доаѓа со 2 батерии за полнење 1350m Ah кои поддржуваат видео снимање до 180 минути. И комплетот за 17 додатоци одговара на повеќето акциони камери дури и Go Pro. Прилагодлив агол на преглед : Можете да го поставите аголот на прегледот на оваа акциона камера според вашите потреби помеѓу 170 °, 140 °, 110 ° и 70 °. Вклучете ја калибрацијата на искривување, може да го поправи искривувањето на сликата. Серија за надградба на Akaso V50 : Во кои има 4 K/30 FPS, 2,7 K 30 FPS и 2 K 60 FPS Видео резолуција, Акасо V50 X Акционата камера ви овозможува да земете неверојатни ултра HD видеа, јасно снимање на убавината и чудата во животот. Интуитивен екран на допир : Со екран на допир и едноставни, рационализирани режими на снимање, лесно е да се прескокнете десно и да добиете одлични снимки. Само повлечете и допрете. Електронска стабилизација на сликата : Акасо V50 X Акционата камера запишува мазно, стабилно видео без разлика дали скијате, нуркате или го бркате вашето куче низ дворот. Долг век на траење на батеријата : Акцијата Akaso V50 X Акционата камера доаѓа со 2 батерии за полнење 1350m Ah кои поддржуваат видео снимање до 180 минути. И комплетот за 17 додатоци одговара на повеќето акциони камери дури и Go Pro. Прилагодлив агол на преглед : Можете да го поставите аголот на прегледот на оваа акциона камера според вашите потреби помеѓу 170 °, 140 °, 110 ° и 70 °. Вклучете ја калибрацијата на искривување, може да го поправи искривувањето на сликата. АКАСО V50 X Акционерска камера и пакет на фудбалски комплети.

Избор на клиент

Носителот Автомобил Ткиво Сирена-Скала-Сино Ткиво Диспензерот Салфетка Држач Задното Седиште Ткиво Случај Новак
Магсвич 8100352 Магсвич Мини-Агол Заварување Магнет Новак
Магсвич 8100352 Магсвич Мини-Агол Заварување Магнет

Вклучен / исклучен мини агол кога е исклучен, металните чипови паѓаат Нуди 75 / 105 ° и 90 ° агли Силно држење�

DEN 1160.00
Мкт Воен Мулти-Двоен Ранец Разни Чанти За Спортски Активности На Отворено Со Половина Водоотпорен Новак
Мкт Воен Мулти-Двоен Ранец Разни Чанти За Спортски Активности На Отворено Со Половина Водоотпорен

Издржлив Воен МултиДвоен Ранец Различни Складирање Мулти Ранец Со Водоотпорен Издржлив, практичен и до

DEN 1.67
35мм Диа Цевки За Намалување На Топлина Обвивка За Смалување Цевка 1м Должина Црна 2 парчиња Новак
35мм Диа Цевки За Намалување На Топлина Обвивка За Смалување Цевка 1м Должина Црна 2 парчиња

Тип : Топлина Се Намалува Сертификација : НИКОЈ Потекло : Континентална Кина Материјал : Полиолефин...

DEN 515.20
Томи Хилфигер Александар Ранец Новак
Томи Хилфигер Александар Ранец

Внатрешна преграда и надворешен џеб за патент Прилагодливи ремени за рамо и табличка СО име со ПОТПИС В�

DEN 2.00
2014-15 PANINI PRIZM 78 MARC GASOL потпишана картичка Авто PSA Slabbed Grizzlies - Кошаркарски картички за дебитант Новак
2014-15 PANINI PRIZM 78 MARC GASOL потпишана картичка Авто PSA Slabbed Grizzlies - Кошаркарски картички за дебитант

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи �

DEN 2.67
Kohler K-75790-7 убедете го тоалетот за кривини, црна Новак
Kohler K-75790-7 убедете го тоалетот за кривини, црна

Дво парче тоалет Издолжената чинија нуди додадена просторија и удобност Карактеристиката на висина на

DEN 12761.92
ТВ Штанд WXYNHD СО LED Светла Што Ја Менуваат Бојата Универзален ЗАБАВЕН ЦЕНТАР Тв Кабинет за 70 ТВ Новак
ТВ Штанд WXYNHD СО LED Светла Што Ја Менуваат Бојата Универзален ЗАБАВЕН ЦЕНТАР Тв Кабинет за 70 ТВ

ОВОЈ ТВ кабинет вклучува до 2 отстранливи полици и 2 фиоки за складирање Ќе имате многу простор за склади

DEN 603.20
Завртки за завртки Линеарен ротирачки отпорник 150W 150 ом керамички диск реостат Новак
Завртки за завртки Линеарен ротирачки отпорник 150W 150 ом керамички диск реостат

Снабдување со DIY : Електрични Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : завртки за машина Стил на глава :

DEN 3.33
Нерѓосувачки Челик Заклучување Подлошки Одделение 18-8 Средно Сплит Новак
Нерѓосувачки Челик Заклучување Подлошки Одделение 18-8 Средно Сплит

Нерѓосувачки Челик Заклучување Подлошки Средно Сплит Средно Сплит заклучување подлошки Брод Од Сад...

DEN 1004.80