Kedu KJD11 8 пинови Индустриски електромагнетски прекинувач JD3 реле водоотпорен вклучен копче за влечење на копчето за итни случаи, прекинувач за копче за машинска алат

Kedu KJD11 8 пинови Индустриски електромагнетски прекинувач JD3 реле водоотпорен вклучен копче за влечење на копчето за итни

DEN 783.84

Новак

Достапно за нарачка

Напон / струја : 230 V / 16 A.Feature : KJD11 Водоотпорен електромагнетски прекинувач JD3 Контрола на релето има функција за заштита на напон на напон. Опремено со капакот на копчето за итни случаи за стоп. Безбедност и сигурна.Материјал : Школка е изработена од инженерска пластика со висока јачина на пламен, инженеринг пластика и храна, ПВЦ, водоотпорна покривка, делови ги исполнуваат ROHS ЕУ еколошки стандарди. Апликација : Индустриски електрични алатки Електрични уреди опрема Алатки за опрема.Дозен тестови беа спроведени преку пораст на температурата Механички електричен живот со отпорност на кратки спојки на 'рѓа и така натаму. Стандардно обезбедување на квалитет на сертификација.Voltage / струја : 230 V / 16 A.Feature : KJD11 Водоотпорен електромагнетски прекинувач JD3 Контрола на релето има функција за заштита на напон на напон. Опремено со капакот на копчето за итни случаи за стоп. Безбедност и сигурна.Материјал : Школка е изработена од инженерска пластика со висока јачина на пламен, инженеринг пластика и храна, ПВЦ, водоотпорна покривка, делови ги исполнуваат ROHS ЕУ еколошки стандарди. Апликација : Индустриски електрични алатки Електрични уреди опрема Алатки за опрема.Дозен тестови беа спроведени преку пораст на температурата Механички електричен живот со отпорност на кратки спојки на 'рѓа и така натаму. Стандардно обезбедување на квалитет на сертификација. Пакување : 1 парче Електромагнетски прекинувач Модел на производ : KJD11 напон/струја : 230 V 16 A Број на терминали : 8 терминали Број на оперативни циклуси : 5 E4.

Избор на клиент

Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика...

DEN 625.12
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот...

DEN 2.33
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина Новак
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина

Материјал : локален бакар Водечките ротирачки ротирачки : Стил : една дупка една рачка Тип на вентил : јад

DEN 411.20
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8"...

DEN 3.33