10 пакувања торбичка за складирање на кромид виси кеси за складирање мрежа за еднократна употреба торбички торбички торби за зеленчук за дишење на зеленчук за зеле?

10 пакувања торбичка за складирање на кромид виси кеси за складирање мрежа за еднократна употреба торбички торбички торби за

-170 %

DEN 175.84

Новак

Достапно за нарачка

Цврсто применето : Торбите со кромид мрежи се конструирани со квалитетен полиестер и ПВЦ материјал, немаат непријатен мирис, дишење и еднократно, доволно цврсто за да аплицираат долго време, што нема да се раскине, нудејќи убава поддршка за чување предмети. Доволно голема : оваа вреќа што виси кромид мери приближно 48 см/ 18,9 инчи во вкупна должина, рачката на торбата е во должина од околу 10 см/ 3,94 инчи, додека рамната големина е околу 11,5 x 38 cm/ 4,53 x 14,96 инчи, голема Доволно за да се одржат домат, лук, зелена пиперка, ѓумбир, компир, итн. Затворање на магична вратоврска : осмислено со внимателен прицврстувачи за кука и јамки, врзани за затворање на дното, нашите торби со храна за храна ви овозможуваат да го извадите зеленчукот или овошјето што ги чувате погодно и лесно; Исто така, тие се исто така убави за вадење торби за ѓубре. Доволно количество : ќе добиете 10 вреќи со зеленчук што висат мрежи заедно со 2 бои, имено каки и темно сива боја, 5 за секоја боја, доволно за да ги задоволите вашите зачувани потреби и замена. Закачете насекаде : свежо торбите за складирање на зеленчук усвојуваат дизајн на рачката, која може да се обеси насекаде во вашиот дом без да влијае на убавината, да заштеди простор и да сортирате зеленчук или овошје едноставно. Цврсто применето : Торбите со кромид мрежи се конструирани со квалитетен полиестер и ПВЦ материјал, немаат непријатен мирис, дишење и еднократно, доволно цврсто за да аплицираат долго време, што нема да се раскине, нудејќи убава поддршка за чување предмети. Доволно голема : оваа вреќа што виси кромид мери приближно 48 см/ 18,9 инчи во вкупна должина, рачката на торбата е во должина од околу 10 см/ 3,94 инчи, додека рамната големина е околу 11,5 x 38 cm/ 4,53 x 14,96 инчи, голема Доволно за да се одржат домат, лук, зелена пиперка, ѓумбир, компир, итн. Затворање на магична вратоврска : осмислено со внимателен прицврстувачи за кука и јамки, врзани за затворање на дното, нашите торби со храна за храна ви овозможуваат да го извадите зеленчукот или овошјето што ги чувате погодно и лесно; Исто така, тие се исто така убави за вадење торби за ѓубре. Доволно количество : ќе добиете 10 вреќи со зеленчук што висат мрежи заедно со 2 бои, имено каки и темно сива боја, 5 за секоја боја, доволно за да ги задоволите вашите зачувани потреби и замена. Закачете насекаде : свежо торбите за складирање на зеленчук усвојуваат дизајн на рачката, која може да се обеси насекаде во вашиот дом без да влијае на убавината, да заштеди простор и да сортирате зеленчук или овошје едноставно. Карактеристики : Дизајн на дише мрежи : Тој долга торба со мрежи усвојува дизајн на решетката за дишење, практично за да ги задржите зеленчуците и овошјето свежо за еден период, да останете суви и вентилирани. Додадете допир на животот : торбите за складирање на кромид може да се полнат во многу храна, ќе бидат нови украси и ќе додадат допир на живот како што висат во вашиот дом, правејќи го вашиот дом да биде повеќе чист. Спецификации : Материјал : полиестер, ПВЦ боја : каки, ​​темно сива големина : рачка : 10 см/ 3,94 инчи во должина на рамна големина : 11,5 x 38 см/ 4,53 x 14.96 Оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Избор на клиент

Организација за висина кујна во облик на кујна Новак
Организација за висина кујна во облик на кујна

* Метална кука во форма Боја : црна Материјал : железо Антируст занает Кука за закачалка за внатрешна или

DEN 3.33
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8 Новак
Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1 / 4 "центрирана над патентот �

DEN 487.84
Хибридна глава на ривал RHG2-ултра-тенок, дизајн на супер-семек, компактен стил на обука со чувари на образ Новак
Индустриски производи Wesco 272175 Палети камион Чок, 11,75 Ширина x 2 Висина x 14 Длабочина Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen, Новак
Galaxy S23 Ultra S пенкало со замена на Bluetooth за Samsung Galaxy S23 Ultra S SM-S918 Samsung Galaxy S23 Ultra Stylus Pen,

Натпревар : За Samsung Galaxy S23 Ultra 5 G SMS918 B, SMSS918 B / DS, SMS918 U, SMSS918 U1, SMS918 W, SMS918 N, SMS9180, SMSS918 E, SMSS918 E / DS StylPen за замена Со B

DEN 3.33
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки Новак
Xuanda миленичиња за хранење шише и шприцови со брадавици за мали животни со кучиња со мачки

5 Пакувајте брадавици со шприцови и хранење шише со шишиња за мачиња, кутриња, хрчак, верверички, зајаци �

DEN 159.84
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm Новак
800 x завртки за покриви вкрстена глава + квадратна орев ZP цинк позлатена 6мм m6 x 16mm

Цинк позлатен челик Водоотпорен метричка нишка Ве молиме, оставете го добиточната храна, бидејќи ги цен

DEN 1.00
Полнач за боксерски бран компатибилен со Astell & Kern Kann Max - Безжичен полнач на wallидови на Wallидот, безжичен полнач Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF Новак
1 парчиња ново во полето AGP3600-T1-AF

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 14251.84
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони Новак Попуст
Adidas Women's Plus Plus Size Essentials Essentials Reece Tapered манжетни панталони

Памукмешавина Затворање на влечење Тенок вклопување, цртеж на еластична половината...

DEN 730.56
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер Новак
2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина �

DEN 1.33