Mystart 10 парчиња антички бронзена пеперутка безбедност иглички Бруши шамија лапел иглички DIY накит занаетчиски додатоци

Mystart 10 парчиња антички бронзена пеперутка безбедност иглички Бруши шамија лапел иглички DIY накит занаетчиски додатоци

DEN 159.68

Новак

Достапно за нарачка

Материјал - Премиум легура. Големина - Околу 50мм/1,97 "во должина. Тежина : 52g. Сребрена : античка бронза. Употреба - најчесто се користи како декорација или разубавување за фустан, џемпер, шамија, лапел, ќебиња, чанти и други занаети. Не боли. Рацете - Крајот на иглата ги задржува игличките заклучени и го покриваат остриот крај за да ги заштитите прстите од несреќи. Подарок - Убав избор за подароци за роденден или Божиќ. Направен од високо квалитетен легура материјал, тешка и не е лесна да се наведнува. Служете како практична или декоративна цел. Може да се носи на јака од кошула, блејзер лапел, на капа или беретка, шамија, па дури и додадена во палто или омилен. Одлично за свадба, забава, матурска или секојдневно облечена , да ви донесе поголемо внимание. Најдобар подарок за Денот на мајката, Божиќ, роденден или други прилики за вашата сакана личност. Количина : 10 парчиња. Топл потсетници : 1.истеми се мерат со рака, ќе има мало отстапување во големината на производот. 2.Дали на различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики.

Избор на клиент

3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело Новак
3Д роза 3 жолти лаборатории портрет TWL_61885_1 пешкир, 15 x 22, бело

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

DEN 183.84
Хибридна глава на ривал RHG2-ултра-тенок, дизајн на супер-семек, компактен стил на обука со чувари на образ Новак
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет Новак
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет

Гусетирани поли торби Чантите се произведуваат од 100% девица Ги исполнува FDA и користените спецификации.

DEN 1004.80
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка Новак
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка

Грануларност : 80#; Големина на тркалото : 12 x 12mm / 0,47 x 0,47inch (d*l); Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch Перформанси : �

DEN 1.00
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина...

DEN 239.84
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

DEN 6278.40
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време Новак
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : Хавајските шорцеви се 95%

DEN 528.00
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model Новак
S -Type Iwatch Rechtap Strap Strap Blands за Apple Watch 4/3/2/1 Sport Series - African Zig Zag Model

Висококвалитетна замена на половината за серија 1, серија 2, серија 3, серија 4 Sport & Edition верзија...

DEN 1.00
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ

Полиестер, памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Висококвалитетен памук и полиес

DEN 2.67
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење Новак
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење

100% гарантирано автентично и оригинално Во близина на нане до состојба на нане Никогаш не читај! Тукани и

DEN 2.33