Луна Леден гел Ледени пакувања Пакет 156 Пакет - сув мраз за испорака замрзната храна, торби за ручек и повреди - еднократно и долготрајни ладни пакувања за ладилници,

Луна Леден гел Ледени пакувања Пакет 156 Пакет - сув мраз за испорака замрзната храна, торби за ручек и повреди - еднократно

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Лесен за употреба Чувајте ја вашата храна, пиењето на пакетот за замрзнување ќе трае до 72 часа w/ изолиран ладилник; Флексибилни ладилни пакувања идеални за кутии за ручек, ранци лесни за најдобра контрола на температурата за секоја вреќа со големина. Пакувања со мраз за испорака : Овие разноврсни замрзнати чаршафи за инстант испорака на мраз пакувања кои се долготрајни за работа w/ изолирани кутии за испорака; Мултифункционални ладилни пакувања што можат да се користат за повреди, децата користат како сув мраз за испорака или инстант ладно пакување за болка во вратот, болка во грбот или други повреди. Бесплатно на протекување Луна мраз е оценка на храна, нетоксично идеалното решение за вашите пакувања со мраз, чувајте ја вашата храна, пиењето на пакетот за замрзнување ќе трае до 72 часа w/ изолиран ладилник; Флексибилни ладилни пакувања идеални за кутии за ручек, ранци ја чуваат вашата храна, пијат пакетот за замрзнување ќе трае до 72 часа w/ изолиран ладилник; Флексибилни ладилни пакувања идеални за кутии за ручек, ранци и патувања. Подгответе се за следното ниво на студ со пакетот за мраз Луна. Нашите пакувања со сув мраз за испорака можат да се користат во кутии за ручек. Дизајниран да биде долготраен за испорака замрзната храна, ладилници за пакување и многу повеќе. Со едноставно впивање во вода и замрзнување преку ноќ, овие пакувања за замрзнување ќе траат до 72 часа во изолиран ладилник. Нашите мултифункционални ледени плочи дури можат да се користат за повреди. Без разлика дали станува збор за болка во вратот, болка во грбот или брзо истурање на игралиште, мразот Луна може да помогне да се забрза времето за закрепнување . Нашите 156 пакувања со рефус мраз содржат ледени плочи X15 ”кои се сите лесни, преклопливи и удобни за секоја ситуација. Ние ги дизајниравме овие пакувања со мраз за испорака да бидат компатибилни со сите изолирани контејнери, ладилници и торби за ручек, заедно со кутии за испорака, контејнери за испорака од стиропор и ладни кеси. Нашите пакувања со сув мраз се совршен начин за испорака на замрзната храна и расипливи. Дома, овие ледени плочи за храна ви овозможуваат да го одржувате вашиот ручек ладен цел ден со нивната удобна, лесна за употреба рамна форма. Луна ледени пакувања за испорака се крајните пакувања за сув мраз за испорака на храна. Овие премиум ладни пакувања за испорака нудат најдобра контрола на температурата за секоја вреќа и ладилник. Веруваме дека пакетите за мраз за еднократно користење треба лесно да се вклопат во ладилниците за пена и треба да бидат прилагодливи за секојдневните потреби како патување, излети, болки и болки. Нашите пакувања со мраз за протекување гел се неред и без стрес бидејќи можете да ги користите повторно и повторно. Ледениот мраз е оценка на храна, нетоксичен и екстремно преносен додека останува доволно функционален и разноврсен за да се користи како сув мраз за испорака замрзната храна. Направивме луна мраз да биде идеално решение за вашите пакувања со мраз и потреби за испорака.

Избор на клиент

Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции..

DEN 0.33
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC- Новак
Lysee Plug & Connectors-MSS1048-103MLC MSS1260-103MLD MSS1260-393MLD MSS1260T-472MLB MSS6132-562MLC MSS6132-562MLC-

Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : RJ45 Број на модел : MSS1048103 MLC Боја : MSS1260103 MLD Пол Машки Тип на ставка : R

DEN 214.40
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200 Новак
Семички 2009626 сет за амортизери на мотор, 200

Димензии на пакетот : 6 l x 10 h x 7 w (инчи) Тежина на пакет : 1,7 фунти Земја на потекло : Соединетите држави...

DEN 1.67
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби Новак
Влезен вратило на преносот Globe X5C42-1 со 22 заби

Оригинален дел за замена на OEM Globe е давател на кујна и професионална опрема за храна, вклучувајќи ликари

DEN 1294.40
Машка машка биом 2,1 ниска текстилна патека што работи чевли, ладен зелена/ладна зелена/чакал Нубак, 9-9,5 Новак Попуст
Машка машка биом 2,1 ниска текстилна патека што работи чевли, ладен зелена/ладна зелена/чакал Нубак, 9-9,5

Направени во САД или увезени Гума ѓон Biom Technology ја охрабрува вашата нога да се движи поприродно и поефика

DEN 2255.04
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен Новак
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен

Семејство / стил : компактен Монтирање : 22,5 мм Боја : Црна IP / NEMA рејтинг : 4x, 1, 13, 4, 12, 3r Тип : Неилуминирани, �

DEN 1.00
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето Новак
3drose Американски плажи - плажа Калихиваи, Кауаи, летно патување на Хаваи. - влошки на глувчето

Димензии (во инчи) : 8 W x 8 h x 0.25 D мат финиш Мека за допир, нема да попушти или излупи Исчистете со благ детер

DEN 231.84