Прстенести Машина Во Собата 13 Парчиња Од Страна на S&засилувач; F STEAD &засилувач; БРЗО, Сечење Длабочина 1, Сечење Дијаметар 7/16 до 1-1/16 Инчи, Маг Вежба Битови Комплет, Ед?

Прстенести Машина Во Собата 13 Парчиња Од Страна на S&засилувач; F STEAD &засилувач; БРЗО, Сечење Длабочина 1, Сечење Дијаметар

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Прстенести секачи изработени со супер цврст челик СО голема брзина М2АЛ (ХСС) за издржливост, отпорност на абење, висока ефикасност и супериорен век на траење. 11 hss основни вежба малку алатка за сечење асортиман во собата со надворешен дијаметар во инчи : 7/16",1/2",9/16",11/16",5/8",3/4",13/16",7/8",15/16",1",1-1/16", 1 длабочина на сечење инчи за секој секач за вежба; едно парче 1-1/4 инчен дијаметар на сечење со длабочина на сечење од 2 инчи. Цпу-обработена висока прецизна прстенеста дупчалка поставена со 3/4 инчен велдон стебло (со 2 станови) за сигурно стегање и завршна обработка на рабовите дизајнирани за мазни, прерамнети, без бруси рабови на дупчат дупки. Користете цврст постојан притисок во текот на сечењето за најдобри резултати. Компатибилен со различни марки на магнетни вежби, вклучувајќи Алфра, БДС, Девалт, Еуробор, Хуген, Руко. Внимание : ако сакате да ги користите овие прстенести секачи на преса за вежба, потребен ви е дополнителен прстенест арбор за сечење за секачот за дупчалки. Арбор не е вклучен во овој пакет. Пакетот вклучува : асортиман од 11 прстенести битови со 2 пилот иглички и 1 шестоаголен клуч, еден поединечно спакуван прстенест секач. Прстенести секачи изработени со супер цврст челик СО голема брзина М2АЛ (ХСС) за издржливост, отпорност на абење, висока ефикасност и супериорен век на траење. Прстенести секачи изработени со супер цврст челик СО голема брзина М2АЛ (ХСС) за издржливост, отпорност на абење, висока ефикасност и супериорен работен век, подобро од другите стандардни дупчалки, може да се користат со многу марки на машина за магнетна вежба, сигурно стегање и завршна обработка на рабовите дизајнирани за мазни, преработени, без бруси рабови на дупчат дупки. Заштеда на време : овие прстенести секачи имаат помалку заби и помалку абење; дупки може да се направат со поголема брзина на сечење и побрза стапка на напојување на машината за дупчење. Заштеда на енергија : оваа аголна вежба за сечење не мора да вежба/пресекува низ целосното работно парче, секачот за вежба бара помал потисок, а со тоа и помалку енергија за дупчење низ материјалот. Повторно острење : прстенестиот секач може лесно повторно да се изостри на машина за мелење и може повторно да се користи за дупчење. Лесен за употреба : уникатен дизајн на геометрија на прстенестиот секач ХСС, правењето дупки под непријатни агли е исто така многу лесно. Асортиман : други големини се достапни од нашата палета за да се заврши овој избор.

Избор на клиент

Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик Новак
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик

Брза, лесна инсталација со ексклузивни сидра „Тоглер“ Инсталирајте ги менувачите директно во Drywall...

DEN 3.33
Garneck Battery Quick Connect Plugs 50 Amps Battery Исклучете го приклучокот за електричен конектор со капакот на прашината Новак
Garneck Battery Quick Connect Plugs 50 Amps Battery Исклучете го приклучокот за електричен конектор со капакот на прашината

Брзо поврзување на батеријата приклучоци од не'рѓосувачки челик формираат сила за отфрлање помеѓу конт

DEN 171.20
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња. Новак
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња.

Вклучува (12) контејнери За складирање Перлер мушка Кантите за складирање монистра перлер се прилепуваа�

DEN 2.33
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање Новак
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање

Цена За : Секој Аларм : Сертификат За Висока / ниска Калибрација : Nist Следлив (R) Тип На Батерија : Aaa Алкален

DEN 667.20
uxcell Mh-P09K Слушалки За Велосипеди со 27,15x38x6, 5mm Запечатени Хромирани Челични Лежишта 4 парчиња Новак
uxcell Mh-P09K Слушалки За Велосипеди со 27,15x38x6, 5mm Запечатени Хромирани Челични Лежишта 4 парчиња

МхП09К (И д.=27,15 мм, О д.=38мм, Дебелина=6,5 мм) лежиштата mhp09k се запечатени од ДВЕТЕ СТРАНИ за да се задржи лубр

DEN 337.60
Гудву Преголеми Сини Светлосни Очила Сива + Очила Случај Сива Новак Попуст
Гудву Преголеми Сини Светлосни Очила Сива + Очила Случај Сива

[Премиум објектив и Материјал] Понудете ја најновата високотехнолошка леќа, едвај затемнета и вратете ј

DEN 543.84
Мажи Секси Најлонска Мрежа Магнетна Терапија Здравствена Заштита Внатрешни Панталони Долна Облека Гаќи Новак