ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ

ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ

DEN 255.84

Новак

Достапно за нарачка

●Заменете за оем делови 5УГ-13910-00-00,5 УГ-13910-01-00; Вклучен Пакет : 1 Х Пумпа за Гориво. ●Компатибилен со jamaha-YXR660 НОСОРОГ 660 2004-2007; YXR450 НОСОРОГ 450 2007-2009;YXR450 НОСОРОГ 450 ХАНТЕР 2008-2009 XR450 НОСОРОГ 450 СПЕЦИЈАЛНО ИЗДАНИЕ 2008;Манко Талон 260 300 АТВ UTВ Линхаи Бигхорн 260 300 атв хив. ●Висококвалитетен Материјал●100% сосема нова пумпа за гориво.Изграден со висококвалитетен бакарен материјал за зголемена издржливост, подобрени перформанси и ефикасност на испорака на гориво и продолжен работен век. Пумпите за Гориво носат делови, пумпите за гориво едноставно не испорачуваат гориво, тие "вршат притисок" со зголемување на притисокот.Ако пумпата за гориво не успее, таа нема да може да доставува бензин до моторот и моторот нема да работи. Затоа се препорачува редовна проверка и замена на пумпата за гориво за да се спречи нејзино заглавување поради ненадејно запирање на моторот и да се спречи дефект и оштетување од стареење со текот на времето. Quersives / секогаш проверувајте ги компатибилните модели при купувањето. Ако имате какви било прашања по купувањето на нашите производи,ве молиме контактирајте не навреме се надевам дека нашите производи ќе ви го подобрат животот. Опис на производот Оем Дел Број : 5УГ-13910-00-00 5 АВГУСТ-13910-01-00 Компатибилен со : ЈАМАХА YXR660 НОСОРОГ 660 2004-2007 (замени влезот и излез дијаметар 1/4" само јаглехидрати ) YXR450 НОСОРОГ 450 2007-2009 YXR450 НОСОРОГ 450 ХАНТЕР 2008-2009 YXR450 НОСОРОГ 450 СПЕЦИЈАЛНО ИЗДАНИЕ 2008 Манко Талон 260 300 Атв хив линхаи Бигорн 260 300 АТВ ХИВ предупредува одговара за бензин и дизел мотор (исклучи алкохол мотор) не се вклопуваат не-нафтени супстанции КАКО ШТО ПУМПАЊЕ ВОДА НЕ СЕ ВКЛОПУВААТ ЕТАНАЛЕН БЕНЗИН И ВОДЕНА ТЕЧНОСТ.

Избор на клиент

6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк Новак
6 x 1 1/8 Напишете завртки за само-прислушување/Филипс/рамна глава/челик/цинк

Рамни завртки за само прислушување Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации Случај е зацврстен на Рокв

DEN 1.00
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 72 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состој�

DEN 2.67
Reskit RS48-0332-1/48 DO-335V PFEIL тркала поставени за авиони Новак
Reskit RS48-0332-1/48 DO-335V PFEIL тркала поставени за авиони

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состој�

DEN 809.60
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки Новак
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машината за миење Мека моќност : Овој активен патент има школк�

DEN 866.08
Случај за усогласување на забите на Oumefar, лесна пластична кутија за пластична кутија за дневна употреба дома Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

DEN 6278.40
Fanубител на стомакот од 10 компјутери за стомакот, издолжена свилена крпа Новак
Fanубител на стомакот од 10 компјутери за стомакот, издолжена свилена крпа

Декоративни fansубители на виткање : стомак танц свила бамбус навивачи превези свила фан шарени танцувач�

DEN 260.80
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет Новак
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет

Гусетирани поли торби Чантите се произведуваат од 100% девица Ги исполнува FDA и користените спецификации.

DEN 1004.80
Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250 Новак
Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250

Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250...

DEN 9350.72