Случај на 10, Retevis Wolkies Слушалки Со Микрофон 2 Пински Слушалки За Акустична Цевка Компатибилни Со BAOFENG UV-5R Retevis H-777 RT21 RT22 Arcshell Ar-5 Двонасочно Радио

Случај на 10, Retevis Wolkies Слушалки Со Микрофон 2 Пински Слушалки За Акустична Цевка Компатибилни Со BAOFENG UV-5R Retevis

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Кенвуд 2 пин; не е компатибилен со мидленд И Моторола воки-токи; компатибилен Со Ретевис Х-777 R21 R22668118119 A27 B-5Р баофенг УВ-5Р серија БФ-Ф8ХП БФ-888С Аркшел АР-5 кенвуд двонасочно радио и многу повеќе. Без раце компатибилен со радија и акустичната цевка цврсто се вклопува во увото и ги одржува вашите разговори приватни. Чувствителниот вграден микрофон со ПТТ ви овозможува без глупости повици без раце; одлично за непречена комуникација со вашите партнери. 360°нерѓосувачки фиксен клип што можете да го поправите ПТТ на погодно место. Одлично за употреба во полициски воени ноќни клубови барови макбаскет безбедносни ресторани хотели скокачки магацини и бучни средини. Забелешка : ако квалитетот на звукот за примање почне да станува нејасен, ве молиме исклучете го чистото уво на цевката и издувајте го со воздух во конзерва, бидејќи воздухот во цевката ќе влијае на преносот. Ако ја исчистите слушалката на цевката и белата цевка е недопрена. Компатибилен со следниве модели. Фит Кенвуд : ТХ-Ф6/Ф6А/Д7/Д7А/Д7Е/Ф7Е/Ф7е / Г71/Г71А ТХ-Г71Е/К2/К2Е/К2Е/К2Е / 21/21АТ/21БТ / 22 ТХ-22А/22Е / 22Е/25/26/27/28/31АТ/31БТ/41АТ/41БТ ТХ-42/42А/42АТ/2Е/45/46/47/48/55/75/77/Г71-205/-215/225/235/235А/235Е/315/41 ТК-208/220/240/240Д/248/250/260/260ГР/270/270ГР/308 ТК-360ГР/370/370ГР/372ГР/373ГР/320/340/340Д/348/350ТТК-378/378ГР/430/431/353/360 Тк-2100/2102/2130/2160/3100/3101/3102/3107 ТК-3118/3130/3131/3160 итн Фит Линтон : ЛТ-2288/3288/6288/5288/3188/2188/3260/2268/3268/6288/6188/3288А ФИТ БАОФЕНГ : УВ-5Р СЕРИЈА БФ-480/490/320/В6/520/530/999/888/777/666с/777С/888С Фит Тит Фит ХИТ : ТЦ286 386 2685 3865 6685/ТЦ 278 378 388/ТЦ 2100 2088 Фит Ретевис : H-777/RT21/RT22/RT-5 R/RT-5 RV/H-777 S/RT1/RT2/RT5/RT7/RT15/RT17/RT18/RT19/RT23/RT26/RT27/RT28/RT43/RT46/RT50/RT52/RT53/RT67/RT68/RT80/Fit81 Фит ВУКСУН : КГ-УВД1/УВДИП/КГ-669/659/679/689/639/699/801 Фит КУАНШЕНГ : ТГ-К4АТ/2АТ/22АТ/45АТ/42АТ/25АТ/УВ Фит РЕЛМ : РПУ416/РПВ516/РПУ499/РПВ599Х Фит веиервеи : вев-3288С/ВЕВ-6288/ВЕВ-3288 пакетот вклучува : 10 х ретевис таен Микрофон чувствителен на слушалки за акустична цевка за ДА СОБЕРЕ ЈАСЕН ЗВУК НА ПРИРОДАТА ЗА НЕПРЕЧЕНО ПРЕНЕСУВАЊЕ; КОПЧЕТО ПРИТИСНИ ЗА РАЗГОВОР ИСКЛУЧИТЕЛНО ВИ ОВОЗМОЖУВА БЕЗ РАЦЕ ДА РАЗГОВАРАТЕ. Далечинскиот клип ви овозможува клип ПТТ/МИКРОФОН до јака или каде било погодно блиску до устата за пренос на кристално гласен звук. Издржливиот стп кабел обезбедува долгорочна употреба; транспарентната цевка ги прави вашите комуникации приватни; идеален за разговори со низок профил. Меките слушалки соonomономски дизајн овозможуваат супер удобно носење и добро се вклопуваат во ушите за блокирање на бучавата дури и во позадина на бучава. Чистата цевка го прави разговорот приватен колку што ви треба. Работејќи повеќе од очекуваното со повеќето токи токи на брендот, како Што Се Ретевис, Баофенг, Кенвуд, ХТИ и сл. Релевантен персонал : полиција, војска, скокач и бизнисмен. Можете да го користите за ноќни клубови, барови, макбаскет,безбедност, ресторани, хотели, аеродроми, казина, производствени погони, конвенции,концерти, магацини и бучни средини. 10 х Ретевис Тајни Воздушни Акустични Слушалки.

Избор на клиент

Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8" Отпоре

DEN 3.33
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00