Честитки За сезоната Среќен Божиќ Банер Матрица Различни Големини Трајни Еднократно Милар 125 190 Микрони За Картички Декорација Подарок / Снег31

Честитки За сезоната Среќен Божиќ Банер Матрица Различни Големини Трајни Еднократно Милар 125 190 Микрони За Картички Декорација

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Уметнички декоративни матрици за повеќекратна употреба и перење : Изработени од 125 /190 микрони Миларни листови, ласерско сечење за максимална точност. Материјалот е флексибилен, издржлив, отпорен на растворувач, може да се пере. Сите предмети се нови спакувани во посебни кеси за виолончело. Ние обезбедуваме голем избор на различни дизајни : ние сме специјализирани за природни / Ботанички матрици, цвеќиња, патувања инспирирани, мандали, инспиративни цитати, матрици за Сите прилики Како Божиќ, Велигден, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Роденден, Плевене итн. и голем избор на идеи за деца. Различни големини : од а5, А4, А3, А2, А1, а0 стандардни големини За помали проекти до големи ѕидни големини 120 инчи - 3 метри. Ние исто така можеме да печатиме кој било сопствен дизајн во големина за вашите потреби, само кажете ни што ви треба преку е-пошта. Широк спектар на апликации : Овие матрици можат широко да се применат за рачно изработени украси како картички, сликарство со пигменти, колачи, рачно изработени занаети, сликање лице, бележник, печат, уметнички дела со деца, ткаенини, стакло, прозорци, огледала и други мазни површини, големи димензии за ѕидови, рециклирање на мебел како матрица од дрво и слично. Матриците се еднократно, безбедни за употреба и лесни за чистење со топла вода. Политика за враќање : Уживајте во 30-дневното право на враќање за нашите производи. Ние нудиме Повеќекратна Употреба Миларни Матрици за картички, колачи, бележници, печат, сликање лице, уметнички дела со деца, рачно изработени занаети, стакло, прозорци, огледала и други мазни површини како ѕидови, мебел и дрво за возење велосипед итн. Излитена Шик/мандала/Матрици инспирирани од Природата се идеални за секој занает. Можете да користите различни алатки за нанесување на бојата како сунѓери и четки. Матриците се направени од Миларен материјал за повеќекратна употреба 125-190 микрони (дебелината обично се заснова на сложеноста на дизајнот). Секоја матрица е еднократно. Имајте на ум дека некои дизајни може да имаат дополнителни мали елементи наречени "мостови", кои ја чуваат деталната шема во едно парче. Без мостови, средниот дел од мандала / цвеќиња / прстени / букви едноставно ќе падне. Благодарение на ова можеме да печатиме дури и многу комплицирани обрасци. На мостовите можеби ќе им требаат допири со мала четка. Испорака : за големини а5, А4, а3 пратката е објавена во 1 работен ден. За поголеми димензии, ве молиме дозволете ја пратката 7 работни дена.Нашите матрици се објавени во силни пликови или цевки. Големините се однесуваат на големината на вистинскиот Миларен лист и печатењето/моделот е внатре. Забележете дека матриците со поголема големина над 100 см се отпечатени на листови од 2 - 4 парчиња. Ние сме во состојба да го испечатиме секој дизајн како самолеплива матрица или шарена ѕидна налепница. Можно секој сопствен дизајн - само контактирајте не преку е-пошта со повеќе детали. Дизајни и слики - Авторски Права на Уметничкиот сунѓер. Сите права се задржани.

Избор на клиент

Niaocpwy слатки бухо лесни обрасци Работно капаче со копчиња и прилагодлива вратоврска за вратоврска за жени Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 150.24
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2 Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 296.00
Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит Новак Попуст
Bucketguy 2011 природен месинг, Д-ринг, цврст месинг-ll, повеќе големини Новак
Bucketguy 2011 природен месинг, Д-ринг, цврст месинг-ll, повеќе големини

Поддржано од Баклгиј : Подготвени веднаш од САД од САД Над 19,000 прегледи со пет starвезди : Од проверени кли�

DEN 118.40
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ

Полиестер, памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Висококвалитетен памук и полиес

DEN 2.67
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни Новак
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни

Фигура на Енеско : Од колекцијата на Disney Chouteure De Force Дизајн : Комбинира Јасмин од класичниот филм на Дизни

DEN 873.44
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол Новак
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Еластично затворање Легање+ Различни здолништа : пламен пламери со хел�

DEN 493.92
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење Новак
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење

100% гарантирано автентично и оригинално Во близина на нане до состојба на нане Никогаш не читај! Тукани и

DEN 2.33
Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром Новак Попуст
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира Новак
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира

Метричката нишка лева рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не к�

DEN 876.48
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница Новак
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до

DEN 2.00
NARHBRG женски faux волна палто облечена тенка палта рово Новак
NARHBRG женски faux волна палто облечена тенка палта рово

Мода женска зимска волна палто Направени во САД или увезени ✿✿ Ве молиме, прочитајте ја табелата со гол

DEN 703.68
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 72 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состој�

DEN 2.67
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
Sealskinz Unisex-Adult Водоотпорен ладно време рефлектирачки грав Новак
Sealskinz Unisex-Adult Водоотпорен ладно време рефлектирачки грав

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% акрилик Увезени Повлекување на

DEN 1.33