Исцелени 300 парчиња Пилинг Дрвени Стап Алатки За Маникир Маникир Туркач На Кутикули Нокти Стап Дрвени Алатки Специјализирани Алатки Отстранувач На Кутикули За Нок

Исцелени 300 парчиња Пилинг Дрвени Стап Алатки За Маникир Маникир Туркач На Кутикули Нокти Стап Дрвени Алатки Специјализирани

DEN 169.44

Новак

Достапно за нарачка

Стапче За Нокти од портокалово Дрво Двостран Отстранувач На Туркачи За Кутикули Дрвена Алатка За Педикир За Маникир Со Двојна Глава Стапчиња За Чистење Нокти За Чистење На Нокти За Нокти За Нокти За Нокти За Нокти За Нокти За Нокти : овој дрвен комплет алатки за маникир е лесен и подготвен за употреба. Добри алатки за нега на ноктите. Мулитол : Разумна структура која може да ви овозможи лесно чистење на ноктите и отстранување на мртвите кожи. Нокти : со едноставен метод на нанесување, лесен за ракување и може добро да ви послужи, тоа ќе биде вашиот одличен избор на алатки за нокти. Алатки За Сликање нокти : со едноставен дизајн и практични функции, може добро да се примени на вашите активности на ноктите. Туркач За Салони За нокти : може ефикасно да го отстрани лакот и мртвата кожа,, многу практично. Пакет Листа 300 х маникир алатки Карактеристики-Големина : Околу 11,50Х0, 30Х0, 30см/4, 52Х0, 12Х0 ноктите салон туркач. - Материјал : алатки За Маникир Од Дрво-Боја : Светло Жолт Додаток За Маникир Од Дрво - погодно е за ракување. Дрвените стапчиња се лесни, лесни за носење кога имате патување, можат да ги користат дома и продавница за убавина, погодни за специјализирани алатки за маникир и педикир. - Може да биде за полирање на ноктите, мелење мртва кожа и безбедно и брзо отстранување на кутикулата шумска алатка за педикир. - Корисна мала алатка за уметност на ноктите и обликување на нерамна површина на ноктите. Погоден и за професионална употреба и за лична употреба двостран дрвен туркач. - Овој дрвен комплет алатки за маникир е лесен и подготвен за употреба. Добри алатки За Нега На Нокти Маникир Педикир Алатка. - Дрвениот стап за нокти е за мелење мртва кожа и отстранување на кутикулата, правење полирани нокти, може да биде и Под Ноктите Двоглав Стап за Нокти.Информации За стоки Дрвен Стап За Нокти Изработен од природно дрво, полиран мазен, безбеден и издржлив, може да ви овозможи поздраво и поудобно искуство.Снабдување Со Уметност За нокти Оваа ставка е професионален и практичен стап за чистење нокти, кој може многу добро да се нанесе на маникир и педикир.

Избор на клиент

ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU Новак
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5064.32
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00