S&засилувач; R Карбид Вежба Малку Во Собата SDS-Плус ЗА Бетон, Гранит, Камен. Дупчалка Поставете 6 Парчиња 5, 6, 8 х 110 мм; 6, 8, 10 х 160 мм Во Пластична Кутија - Чекан Вежба и Удар

S&засилувач; R Карбид Вежба Малку Во Собата SDS-Плус ЗА Бетон, Гранит, Камен. Дупчалка Поставете 6 Парчиња 5, 6, 8 х 110 мм;

DEN 1190.40

Новак

Достапно за нарачка

Армиран бетон и бетон. Тули и ѕидарски. Природен камен. Вештачки камен. Намалени вибрации. Висока отпорност на абење. Лесно отстранување на вежбата прашина поради пренесување на спирала. Термички третман за зголемена долговечност и сила. 5 х 110 мм / .2 "х 4.3". 6 х 110 мм / .24 "х 4.3". 8 х 110 мм / .3" х 4.3". 6 х 160 мм / .24 "х 6.3". 8 х 160 мм / .3 "х 6.3". 10 х 160 мм / .4" х 6.3". ? С&Р Вежба Малку СДС - Плус-Вежби Битови 6 Парчиња - "Господар" линија за индустриска и професионална употреба. ? Долг работен век благодарение на висококвалитетните карбидни плочи. Дупчалките ЗА секачи 4 X СО спирални форми овозможуваат сигурно дупчење челичен бетон и брзо отстранување на прашината за дупчење. ? Разновидна употреба : челик-армиран бетон, бетон, ѕидарски и природен камен. ? Вежби за чекан вежба од 2 до 4 кг / 4,4 до 8,8 килограми СО СДС плус Стебло или брави со 2 навртки. ? Дијаметри : 5 х 110 мм, 6 х 110 мм, 8 х 110 мм, 6 х 160 мм, 8 х 160 мм, 10 х 160 мм. Погоден За употреба во. За сите чекан вежби 2 - 4 кг од сите заеднички брендови. Дупчалките се погодни за дупчалки со чекан СО сдс-плус монтирање на СИТЕ брендови, Како Што Се Бош, Макита, АЕГ, Метабо, Атлас Копко, Хилти, Блек И Декер, Девалт, ЕЛУ, ХИТАЧИ, Крес, Милвоки и многу повеќе!.

Избор на клиент

Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ

Гроздобер лоби картичка публицитет уште Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност Многу достапни �

DEN 2.00
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 63.20
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810 Новак
Shinybow Композитни RCA S-Видео + Стерео Аналогни Аудио Засилувач Засилувач Засилувач SB-2810

SВидео Или Композитен RCA Видео И Стерео Аудио Засилувач што се користат за возење сигнали на голема дале�

DEN 2.00
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15 Новак Попуст
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15

Продадени Како : 1 Пакет од 5 Секој Големина : 15 " Л Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор...

DEN 110.40
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00