Африкански Мажи Облека Во Собата Дашики Краток Ракав Кошула блуза &засилувач; Панталони Традиционалните Племенски Тимови Тренерки Восок Облека

Африкански Мажи Облека Во Собата Дашики Краток Ракав Кошула блуза &засилувач; Панталони Традиционалните Племенски Тимови Тренерки

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Земја Како Што Е Означено. Совети-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини од делот слики на производи. Ве молиме проверете ги деталите за големината пред да ја купите. Ако имате какви било прашања, нашите персонал За Услуги на Клиентите ќе бидат многу среќни да ви помогнат. Материјал-Африканската восочна ткаенина е малку испружена, Помека по миењето. Памучна ткаенина што дише, богата боја и сјајна, што го направи целиот изглед многу луксузно чувство. Дизајн - африкански 2 Парче Врвови и панталони во собата, Круг вратот Скриени копче затворање, Краток Ракав, Тенок Одговара,Еластична врвка половината, Традиционалните Африкански Племенски Етничка Облека. Машина за Перење или рачно перење, подобро е да ја прекинете слушалката отколку fold.Do не белило, хемиско чистење или сушење, ниско железо доколку е потребно. Достапни Се 10 Бои, Големина, С-4ХЛ. Повод-погоден е за разни прилики итн.секојдневна, културна прослава,тематски комплет облека за забави итн. Исто така, може да биде одличен подарок за семејството или пријателите. 2 Парче Африкански Етнички Стил Блузи и Панталони Сетови. 10 Бои, С-4ХЛ На Располагаафриканска машка восочна облека, удобна ткаенина, дизајн во концизен стил, одличен во изработката, тоа е многу господа стилски изглед. Стилот е едноставен и класичен, погоден за повеќето мажи € Карактеристикиафрикански восочни ткаенини, 100% памук. Двострано печатење и боење. Значи, ткаенините може да бидат малку тврди.Но, по миењето ќе биде меккласична и разноврсна облека. Погоден и за свечени и за секојдневни прилики. Каков совршен подарок за сите возрасти ментоваа облека го истакнува вашиот уникатен шарм и стил ,Тенок фит, совршено се вклопува на телото и ве тера да добиете безброј комплименти можете да ни ја кажете вашата висина, тежина, обем на градите и обем на половината и ние ќе ја откриеме најдобрата големина за вас ● Спецификацијастил : африкански Етнички Стил Име На Ткаенина : 100% должина на памучни Ракави : Кратки Ракави Погодни за толпата : Младост, возрасни, мажи, момчиња погодни за сезоната : сите сезоникористете : секоја пригода, Присуство на разни настани, секојдневно носење или нега на облека за подароци : миење раце и миење машини ладно со слични бои, закачете се да се исуши. Не Избелувајте Содржина На пакетот : 1 х Врв На Кошулата, 1 х Панталони, Кажете ни ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерење ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате какви било прашања, нашите Персонал За Услуги на Клиентите ќе бидат многу среќни да ви помогнат да посакате да имате убаво шопинг искуство во нашата продавница.

Избор на клиент

Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013 Новак
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање Токму исто како и погоре насл�

DEN 608.00
BZBICZH CMOS Батерија Компатибилен ЗА HP Мини 110030NR CMOS Батерија BIOSCЦ Новак
BZBICZH CMOS Батерија Компатибилен ЗА HP Мини 110030NR CMOS Батерија BIOSCЦ

BZBICZH CMOS Батерија Компатибилен ЗА HP Мини 110030 NR CMOS Батерија BIOSCЦ Тип на состојба : Сосема Нова CMOS Батерија...

DEN 111.84
ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ Новак
ЈЦКЛВ 5УГ-13910-00-00 Пумпа ЗА Гориво 5УГ-13910-01-00 Компатибилен СО ЈАМАХА НОСОРОГ 660 450 YXR660 YXR450 2004-2009 АТВ UTВ

●Заменете за оем делови 5УГ139100000,5 УГ139100100; Вклучен Пакет : 1 Х Пумпа за Гориво ●Компатибилен со jamahaYXR660 НО�

DEN 255.84
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање Новак
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање

Цена За : Секој Аларм : Сертификат За Висока / ниска Калибрација : Nist Следлив (R) Тип На Батерија : Aaa Алкален

DEN 667.20
Случај на 10, Retevis Wolkies Слушалки Со Микрофон 2 Пински Слушалки За Акустична Цевка Компатибилни Со BAOFENG UV-5R Retevis Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум

Може да има 96 фотографии или визит картички, вкупно 16 страници за овој албум со фотографии со паричник, 6

DEN 1035.20
137 Мини Пет Кирета/Ч5 Хигиеничар Скалер Новак
137 Мини Пет Кирета/Ч5 Хигиеничар Скалер

Сите Вешти Инструменти се направени со најквалитетен нерѓосувачки челик Вешти Гаранции против ' рѓа, пр

DEN 0.67