DMWMD Емф Заштита Ткаенина, ЕМП, Рфид Блокирање, Анти Зрачење/Блокирање WiFi/Анти-Спречување На Истекување На Електронски Информации

DMWMD Емф Заштита Ткаенина, ЕМП, Рфид Блокирање, Анти Зрачење/Блокирање WiFi/Анти-Спречување На Истекување На Електронски Информации

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Материјали со високи перформанси : изработени од 20% Бакар + Никел + 80% Полиестер. Заштитен рејтинг од 10мхз до 5гхз, отпорност на површината : 0,03-0,05 Ом/квадратни метри, ефективност на заштитата : 80-100дб, работна температура -4w 8 85€, дебелина : 0,08 мм. Ткаенина лист е 43ин широк x 39in долг. Високо Електрично Проводен, Рф/ЕМИ/ЕМФ/ЛФ Блокирање, Супер Заземјување/Заземјување Ткаенина/Анти-електростатско/ЕСП. ИСКЛУЧИТЕЛНО РАЗНОВРСНА-Направете торбички за блокирање на рфид за блокирање на сигналот на мобилниот телефон. Изработка на антистатичка ткаенина, заштита од безжичен метар, е-текстил, заштитна завеса, намалување на зрачењето НА ЕМП и ЕМИ. Високо-заштитна проводна ткаенина за блокирање на РФ сигнали како што се ќелија, Bluetooth, Wi Fi, GPS. Како вметнување во паричникот или чантата за заштита на вашите кредитни картички од кражба на податоци. НАПРАВЕТЕ ТОРБА ФАРАДЕЈ-Исечете ја ткаенината до саканата големина и направете торбичка за блокирање на клучот рфид за да спречите кражба на автомобил што пренесува сигнал. Особено за системи за влез без клуч и движење без клуч. Ефективна алтернатива на конвенционалните рфид сигнал блокирање торба/ анти кражба фарадеј кеси. Бакарните и никелските нишки, кои се исклучително спроводливи и затоа се погодни за блокирање на електромагнетните зраци, внимателно се вткаени во материјалот. Карактеристики на ткаенината : + Најдобри перформанси за заштита ОД РФ/ ЕМИ/ ЕМФ/ ЛФ и висока електрична заземјување/спроводливост на Заземјување. Може да се користи за фарадеј кеси, рф куќишта, емф девијација, и сигнал доказ соба позадини или шатори. Лесен и лесен за сечење и шиење, инсталирање и одржување и не е засегнат од влажноста, листот од ткаенина е широк 43 инчи отпорност На Површината : Приближно .05 Ом/квадратни, заштитен рејтинг од 10 Mhz до 5 Ghz.ПРИМЕНЛИВИ ЛУЃЕ : Бремена мајка, бебе, мажи кои треба да го користат за да ја намалат изложеноста на зрачење на простатата кога лаптопот или телефонот се во директен контакт со телото.И луѓе кои контактираат со радиобранова/микробранова печка и друго зрачење sources.Usage : 1.By шиејќи ја ткаенината фарадеј во вашиот паричник, можете ефикасно да спречите кражба на податоци за кредитни картички.2.Може да се направи на фарадеј кеси за телефон ЗА Рфид Блокирање На Сигналот.3.Се користи како подлога ЗА заштита ОД РАДИЈАЦИЈА НА ЛАПТОП ЕМФ за намалување НА ЕМИ, РФ И РФИД.

Избор на клиент

Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10 Новак
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10

Картичката е во состојба на нане до нане Вистинска картичка прикажана на фотографијата Испорачано во п�

DEN 403.20
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач Новак
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач

Име На производ Реле Реле Модел Бр.My4nJSocket Модел Бр.Pyf14action 4pdtcoil Напон : DC 12 V 24 V 110 V 220 VContact Напон5a 240 V AC5 A 28 V DCP

DEN 401.60
Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03Z Мулти-Алатка Новак Попуст
Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03Z Мулти-Алатка

Модерен дизајн на изглед, куќиштето специјално дизајнирано за makita multitool 18v совршено се вклопува Цврста о

DEN 863.68
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта Новак
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта

Материјали : Рачна Плетенка со 100% памучно предиво и поли пополнување Големина : 4,24 " (Л) х 4,25 "(В) Машина За �

DEN 1179.20
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

DEN 877.76
Холовеј Спортска Домашна Јакна М Црно/Бело Новак
Холовеј Спортска Домашна Јакна М Црно/Бело

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Микрон поли школка, модерен и тивок, микронеги

DEN 569.60
Фгсфрт Мажи Секси Долна Облека Чипка Низок Пораст Гаќички Т-Назад Танга Сиси Гаќички Интимни Долна Облека Новак
uxcell Mh-P09K Слушалки За Велосипеди со 27,15x38x6, 5mm Запечатени Хромирани Челични Лежишта 4 парчиња Новак
uxcell Mh-P09K Слушалки За Велосипеди со 27,15x38x6, 5mm Запечатени Хромирани Челични Лежишта 4 парчиња

МхП09К (И д.=27,15 мм, О д.=38мм, Дебелина=6,5 мм) лежиштата mhp09k се запечатени од ДВЕТЕ СТРАНИ за да се задржи лубр

DEN 337.60