Црвена Вода Капка Тоалетна Чинија Четка И Држач Во Собата

Црвена Вода Капка Тоалетна Чинија Четка И Држач Во Собата

DEN 639.84

Новак

Достапно за нарачка

БОЈА И ДИЗАЈН : сјаен црвен и дизајн на форма на капка вода оваа четка за тоалетна чинија, ќе внесете современ допир во вашата бања за неколку секунди. Овој комплет за тоалетна четка е совршено надополнување на секој дом. Brономска РАЧКА : оваа четка за тоалетна чинија има елегантна разгорена рачка, дизајнирана за сигурно и удобно држење. Изработена од издржлива пластика, рачката има две бои, хромиран врв со четкано сребрено дно, за да донесе елеганција во вашиот декор на тоалетот. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 15" Х х 6" Д .Совршен додаток за мајстор, семејство или детска бања. Идеален за половина и полни бањи, гостински бањи, простории за прав. ИНОВАТИВНА ГЛАВА БЕЗ МИРИС НА ЧЕТКА : се одликува со скриена црна глава на четка, така што нема повеќе визуелни траги на четката и помага да се маскира нечистотијата, плус заострената глава помага да се исчисти под работ на тоалетната чинија. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА : тешката каменина ја одржува четката за садот безбедна и уредно скриена рачката, водата лесно капе влакна во дното на канистерот. Оваа четка за тоалет ќе трае со години и совршено ќе се вклопи во близина на вашиот тоалет. БОЈА И ДИЗАЈН : сјаен црвен и дизајн на форма на капка вода оваа четка за тоалетна чинија, ќе внесете современ допир во вашата бања за неколку секунди. Овој комплет за тоалетна четка е совршено надополнување на секој дом. Brономска РАЧКА : оваа четка за тоалетна чинија има елегантна разгорена рачка, дизајнирана за сигурно и удобно држење. Изработена од издржлива пластика, рачката има две бои, хромиран врв со четкано сребрено дно, за да донесе елеганција во вашиот декор на тоалетот. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 15" Х х 6" Д .Совршен додаток за мајстор, семејство или детска бања. Идеален за половина и полни бањи, гостински бањи, простории за прав. ИНОВАТИВНА ГЛАВА БЕЗ МИРИС НА ЧЕТКА : се одликува со скриена црна глава на четка, така што нема повеќе визуелни траги на четката и помага да се маскира нечистотијата, плус заострената глава помага да се исчисти под работ на тоалетната чинија. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА : тешката каменина ја одржува четката за садот безбедна и уредно скриена рачката, водата лесно капе влакна во дното на канистерот. Оваа четка за тоалет ќе трае со години и совршено ќе се вклопи во близина на вашиот тоалет. Да се разбереме, нема ништо гламурозно во четката за тоалет..Но, исто така, нема потреба од тоа да биде непријатна болка во очите. Чувајте ја вашата тоалетна чинија чиста со нашата четка и држач за црвена вода . Покрај тоа што еesетски, тој е и удобна и функционална алатка за секоја бања, тоалети или тоалет. Работи и за секоја декорација на бања, погодна за семејни бањи, станови, студентски домови, кабини.. Евидеко нуди различни модели, како четка за тоалетна чинија со отворен врв или скриена четка и црвени или црни глави на влакната. Обезбедуваме и различни форми и материјали. Од издржлива пластика, до мазна смола, каменина и керамика, лесно можете да го изберете вашиот стил и боја меѓу нашата колекција. Покрај тоа, нашата четка за тоалет доаѓа со издржливи глави на четки. Накратко, ќе трае со години и ќе го претвори декорот на вашата бања од едноставен во сензационален. Оваа четка за тоалетна чинија со црвена вода и комплетот за држачи носи модерен допир во вашата бања за неколку секунди.

Избор на клиент

ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен Новак
ABB C3SS130B-20 22mm Собрани прекинувач за селектор, тип на копче, компактен

Семејство / стил : компактен Монтирање : 22,5 мм Боја : Црна IP / NEMA рејтинг : 4x, 1, 13, 4, 12, 3r Тип : Неилуминирани, �

DEN 1.00
Организација за висина кујна во облик на кујна Новак
Организација за висина кујна во облик на кујна

* Метална кука во форма Боја : црна Материјал : железо Антируст занает Кука за закачалка за внатрешна или

DEN 3.33
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење Новак
Стрип на Tomb Raider во кој глуми Лара Крофт 28 - во близина на нане до нане - надвор од печатење

100% гарантирано автентично и оригинално Во близина на нане до состојба на нане Никогаш не читај! Тукани и

DEN 2.33
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум Новак
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум

Цена за : Секој број на излезни редови : 1 Ширина : 15 / 8 "Број на прекинувачи за напојување : 1 Висина : 11 / 4" Ме

DEN 350.40
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни Новак
Enesco Disney Showcase Couture de Force Aladdin Jasmine стилизирана фигура, 8,27 инчи, повеќебојни

Фигура на Енеско : Од колекцијата на Disney Chouteure De Force Дизајн : Комбинира Јасмин од класичниот филм на Дизни

DEN 873.44
Qifu-Hand, насликана емајлирана, вкрстена декоративна кутија за накит со шарки, уникатен подарок за украс за дома Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување Новак
Табела за кревање компјутер BHGBH, монитор за десктоп компјутер за зголемување

【Едноставно и удобно】 мала, мала тежина, едноставна структура и лесна за носење Кога се користат, нозе�

DEN 1526.40
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3 Новак
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3

Засилено абразивно тркало за сечење (дебело 0,040 инчи) за неферозни метали Наменето за употреба со #84656 Micro

DEN 207.20
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ Новак
Градски кошули зима е дуксер со дуксери ДТ

Полиестер, памук Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Висококвалитетен памук и полиес

DEN 2.67
Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром Новак Попуст
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина С

DEN 239.84
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010 Новак
Резервоар за ладење на BRTEC со CAP за 2007 2008 2009 година 2010 2011 година за Chevy Aveo; 2009-11 за Chevy Aveo5; 2009 2010

Компатибилен со : 20072011 Chevrolet Aveo; 20092011 Chevrolet Aveo5; 20092010 Понтијак Г3; 2009 Pontiac G3 бран ; Вклучете : Резервоар за лад

DEN 1.33
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време Новак
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : Хавајските шорцеви се 95%

DEN 528.00