Божиќни Украси, 3 Парчиња Божиќна Вештачка Волна Филц Приврзок Од Ѕвонче Висечки Шарм Украсување УКРАСИ СО Самостојни Чанти За Клучеви Празнична Забава Фаворизира

Божиќни Украси, 3 Парчиња Божиќна Вештачка Волна Филц Приврзок Од Ѕвонче Висечки Шарм Украсување УКРАСИ СО Самостојни Чанти

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња чувствува џингл ѕвонче приврзок шарм. Изработен од висококвалитетен филц материјал, мек на допир и не е лесен за кинење, лесен. Исклучителен дизајн : мали ѕвона од филц, нежни и слатки, светли во бои и извонредни по изглед. Може да ви донесе многу божиќна зимска атмосфера и да додаде повеќе забава и изненадување во секојдневниот живот. Погоден за правење Божиќни занаети и украси. Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња чувствува џингл ѕвонче приврзок шарм. Изработен од висококвалитетен филц материјал, мек на допир и не е лесен за кинење, лесен. Исклучителен дизајн : мали ѕвона од филц, нежни и слатки, светли во бои и извонредни по изглед. Може да ви донесе многу божиќна зимска атмосфера и да додаде повеќе забава и изненадување во секојдневниот живот. Погоден за правење Божиќни занаети и украси. Карактеристики : Пакетот вклучува : ќе добиете 3 парчиња чувствува џингл ѕвонче приврзок шарм. Изработен од висококвалитетен филц материјал, мек на допир и не е лесен за кинење, лесен. Исклучителен дизајн : мали ѕвона од филц, нежни и слатки, светли во бои и извонредни по изглед. Може да ви донесе многу божиќна зимска атмосфера и да додаде повеќе забава и изненадување во секојдневниот живот. Погоден за правење Божиќни занаети и украси. Можете да ги користите за правење украси за Елка, венци или облека за глава, завиткување подароци и картички. Спецификација : Материјал : Почувствувана Ширина : апликација. 5см/1,97 Во Опционална Боја : Ѓумбир Жолта, Сива, Розова, Црвена Количина : 1 комплет(3 парчиња) пакетот вклучува : 1 сет(3 парчиња) х Божиќно Чувство Ѕвонче(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Material: Felt
Width: app. 5cm/1.97in
Optional Color: Ginger Yellow, Gray, Pink, Red
Quantity: 1 set(3pcs)
Package includes:
1 set(3pcs) x Christmas Felt Jingle Bell(other accessories demo in the picture is not included.):

Избор на клиент

2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00