Спазап германски Класичен Офицер ww2 воена Униформа црн кожен officот палто офицер вистинска кожа црнrenchот палто

Спазап германски Класичен Офицер ww2 воена Униформа црн кожен officот палто офицер вистинска кожа црнrenchот палто

DEN 1200.00

Новак

Достапно за нарачка

Вистинска Кожа. Миење Раце Само. Изработен со 100% Вистински кожен материјал за да даде висока цврстина на истегнување, отпорност на кинење и најголема удобност при носење. Големата јака за ревер носи широка покриеност на стилот и привлечниот изглед. Уредното шиење ја одразува совршената уметност за кроење што ве тера да се заљубите во ова ремек-дело. Вискозната обвивка внатре прави мека и удобна завеса. Затворањето со двојни гради со копчиња додава доволен зимски моден стил. Вистинска Кожа. Миење Раце Само. Изработен со 100% Вистински кожен материјал за да даде висока цврстина на истегнување, отпорност на кинење и најголема удобност при носење. Големата јака за ревер носи широка покриеност на стилот и привлечниот изглед. Уредното шиење ја одразува совршената уметност за кроење што ве тера да се заљубите во ова ремек-дело. Вискозната обвивка внатре прави мека и удобна завеса. Затворањето со двојни гради со копчиња додава доволен зимски моден стил. Подгответе се да се восхитувате на неверојатно изработен и софистициран црн кожен капут. Германскиот Класичен Офицер Црно Кожено Палто Е ремек-дело на совршена уметност за кроење и најквалитетен материјал за да ви даде врвен елегантен изглед. Направено со висококвалитетна кожа, украсено е со внатрешна обвивка од вискоза, затворање на предното копче и голема јака за ревер за да открие ласкав изглед на вашата личност. Работи за да биде супер удобно и топло за сезоната на снежни и дождови.

Избор на клиент

Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил...

DEN 1.33
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8" Отпоре

DEN 3.33
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
ДОИТОЛ Бања Нерѓосувачки Челик Хартија Ролна Држач За Ткиво Со Полица За Телефон Складирање На Кутија За Ткиво Новак