Дијамантско сликарство целосна тркалезна дијамант извезена јапонска кимоно гејша 5д diy mosaic rhinestone crystal cristal chit комплетен комплет за вежбање возрасни домашен wallид ук?

Дијамантско сликарство целосна тркалезна дијамант извезена јапонска кимоно гејша 5д diy mosaic rhinestone crystal cristal chit

DEN 223.84

Новак

Достапно за нарачка

【Боја со комплет за дијаманти】 Овој комплет за дијамантска уметност за возрасни е 100% полни дијаманти, целосната вежба дијамантска слика е направена од дијамант со тркалезна смола со повеќе аспекти - кои се светло обоени, сјајни и нежни и можат да создадат истакнато чувство за положување . 【Опуштете го вашиот стрес】 Да се ​​направи мозаик комплет за монисти мозаик е релаксирачки и емоционално прилагодување што помага во намалувањето на стресот и вознемиреноста додека стекнете чувство за достигнување и среќа. Сликарството со дијаманти на DIY не само што може да ја стимулира имагинацијата и креативноста на децата, да ја подобри перцепцијата на бојата и практичните вештини, туку и да им помогне на старите лица да се ослободат од здодевноста и да уживаат во забавата за правење.Краги за возрасни, погодни за давање на други на Божиќ, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста и другите празници. - Дијамантска уметност за возрасни - Модерна рачно изработена уметност на моментот】 1. 【Совршена декорација и одлични подароци】 DIY дијамантски сликарство повеќе тродимензионално и реално од другите декоративни слики, совршени за украсување на вашата дневна соба, спална соба, студија, канцеларија или кој било стил на украси што сакате да одговарате, да додадете уметнички вкус. Подобрете ја самодовербата и упорноста култивирајте трпеливост, соодветно среќно време со вашето семејство или пријатели соодветно.Дијамонд уметнички комплети, погодни за родендени, церемонии за дипломирање, забави, итн. 【5Д комплети за сликање со дијаманти за деца/возрасни/почетници】 1.

Избор на клиент

Бауер АЕ056 Клучеви За Замена: 2 Клучеви Новак
Бауер АЕ056 Клучеви За Замена: 2 Клучеви

Бауер АЕ056 Замена Клучеви : 2 Клучеви СЛОБОДЕН Еко Усни Пеперминт Зуи Усна Мелем Пример Бауер АЕ001 Ае060 Кл

DEN 1.33
Машина за шиење на точката4 Северна работа Gooseneck LAMP + 20 LED светло, со магнетна монтажна основа Новак Попуст
Машина за шиење на точката4 Северна работа Gooseneck LAMP + 20 LED светло, со магнетна монтажна основа

20 парчиња LED светилки Магнетна база за монтирање, не ставајте на компјутерската или дигиталната машина..

DEN 120.00
Правила за бања Визузи, знак за дрво, 12 x 6, виси плакета дрвена штица wallидна уметност декорација, декор за дома Новак
Racor-PBH-1R, Складирање Велосипед, Гаража Макара Лифт Новак
Racor-PBH-1R, Складирање Велосипед, Гаража Макара Лифт

Инсталирањето трае само неколку минути, а со својот генијален систем на макара, подигнувањето и спуштањ

DEN 0.67
Diann 100pcs стакло со брзина на стаклени осигурувачи комплет за асортиман 10 вредности 5x20mm 250V 0,2 0,5 1 2 3 5 8 10 15 Новак
Diann 100pcs стакло со брзина на стаклени осигурувачи комплет за асортиман 10 вредности 5x20mm 250V 0,2 0,5 1 2 3 5 8 10 15

Напон на осигурувачи : 250 V 5x20mm Модел на осигурувач : 0.2 A / 0.5 A / 1 A / 2 A / 3 A / 5 A / 8 A / 10 A / 15 A / 20 A Висок квалитет : Б

DEN 111.84
HP 389346-001 72GB 10K DP SAS 2.5-384842-B21 Новак
HP 389346-001 72GB 10K DP SAS 2.5-384842-B21

Производител : HP Производител Дел # 384842B21 Капацитет : 72 GB Брзина на вретено : 10000 вртежи во минута...

DEN 2.33
Гроздобер ретро музика црно бело работно капаче со копче, модна буфантна чиста капа за жени мажи, 2 пакувања Новак
Сребрен гребен IV на Columbia Girls IV Convertible Pant Новак
Сребрен гребен IV на Columbia Girls IV Convertible Pant

100% најлон Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Омнисенка : Бидете безбедни и заштитени...

DEN 0.67
ygqzm прстен за салфетка шарена sвона салфетка метална салфетка прстен хотелска маса поставка Новак
ygqzm прстен за салфетка шарена sвона салфетка метална салфетка прстен хотелска маса поставка

Процес на обложување на обликување на линија, едноставен дизајн не е лесен за губење на бојата...

DEN 3279.36