4-Светло Полу-Рамна Монтажа На Таванско Светло, Црна Модерна Блиску До Таванска Светилка Со Сенка Од Бела Ткаенина, Светло Осветлување На Фарма За Детска Соба Во Рас

4-Светло Полу-Рамна Монтажа На Таванско Светло, Црна Модерна Блиску До Таванска Светилка Со Сенка Од Бела Ткаенина, Светло Осветлување

DEN 1199.68

Новак

Достапно за нарачка

Qulessy Design®Изработена со чиста бела нијанса и класична црна облога, оваа полу-рамна таванска светлина се претставува на елегантен начин. Уникатниот дел од дизајнот е нијансата на детелина со четири лисја, која го задржува својот модерен талент додека дава чувство на симпатичност и мир. Совршено надземно осветлување за детска соба и расадник. Quality premium Quality Конструирано со метал со врвен квалитет, ова светло блиску до таванот е цврсто и издржливо со години. Класичната мат црна завршница, исто така, го спречува рѓосувањето на светлината и останува сјајна и нова. Исклучителната ткаенина ја омекнува светлината за да ги заштити вашите очи додека го прави вашиот простор пријатен и привлечен. Qw 4 Светилки Задолжително € со 4 стандардни приклучоци E26, таванот светилки е компатибилен Со e26 база светилки како ШТО СЕ LED, блескаво, CFL, халоген(60 W Max ЗА секоја сијалица). Ви предлагаме да користите светилки пократки од 4 инчи(Како А19, А15 и Т6) за да оставите доволно простор помеѓу светилките и сенката. Затемнет е кога се користи со затемнети светилки и компатибилен затемнувач(светилки И затемнувач НЕ се вклучени). Quade Application Que Стилски И функционален, ова таванско светло со 4 светла дефинитивно ќе ја освежи вашата соба! Може да оди со секој домашен декор и идеален за тавани со ниска и средна висина во спалната соба, кујната, трпезаријата, влезот, ходникот, фоајето, вратата итн. Светлото на таванот од ткаенина беслоу е добро спакувано на секој детал, така што е исто така совршена идеја за подарок за годишнина, фестивали, роденден и затоплување на куќата. Qulesy Restallastion Que Сите потребни хардвер за монтирање се вклучени во пакетот, заштедувајќи ви мака за наоѓање компатибилни додатоци. Сигурно ќе уживате во брзата и лесна инсталација. Дизајнот со отворено дно го прави светло светло за таванот, а исто така ја олеснува замената на сијалицата. Траат со години со висококвалитетни материјали. Безбеден за употреба и лесен за инсталирање. Светло за да ја осветли целата соба. Убава со уникатен дизајн. Стил : Класичен/Модерен/Современ. Материјал : Метал И Ткаенина. Боја : Црна И Бела. Основен Тип : Е26. Напон : 110-120ВАК. Моќност : 60w Макс За Секоја Сијалица. Монтажа Хардвер.

Избор на клиент

Мечка Калај Конзерви &засилувач; Послужавник Во Собата, 12-инчен Новак
Мечка Калај Конзерви &засилувач; Послужавник Во Собата, 12-инчен

Комплетот вклучува црн послужавник со 3 лимени лименки со античка мечка сцена отпечатена на нив...

DEN 268.64
SAMSUNG Galaxy S22 5G 6.2 AMOLED 2X, 50MP 4k Камера, Глобал 5G VOLTE S901U1 Новак
SAMSUNG Galaxy S22 5G 6.2 AMOLED 2X, 50MP 4k Камера, Глобал 5G VOLTE S901U1

6.1", 1080 x 2340pixels, БЕСКОНЕЧНОСТO FHD+ Динамичен Amoled 2x Дисплеј, 3700mah Батерија, Безжичен Powershare...

DEN 2.33
Емаму Тасбих Смола Мушка Изработка мисбаха Минаре За Молитва Монистра Новак
Емаму Тасбих Смола Мушка Изработка мисбаха Минаре За Молитва Монистра

Бои : Метални емаму монистра имаме 2 бои за избор,Сребро и Злато, ве Молиме потврдете ја бојата пред да ја

DEN 2.67
Орбита 58214N прскалка за влијание… 3 пакет Новак
Орбита 58214N прскалка за влијание… 3 пакет

Главата за прскање на месинг на месинг на чекоршик е дизајнирана да се користи или како единствен прска�

DEN 191.84
Службено Куче Во Обука Не Допирајте Закрпи, Тактичка Кука Јамка Темперамент Везење Услуга Куче Лепенка Новак
Службено Куче Во Обука Не Допирајте Закрпи, Тактичка Кука Јамка Темперамент Везење Услуга Куче Лепенка

1 ПАРЧЕ УСЛУГА КУЧЕ ЛЕПЕНКА, Големина : 10СМ*5СМ Квалитетен материјал : нашите тактички закрпи се изработе�

DEN 111.84
Обоен молив на уметникот Кох-и-нор 3800 црвеникаво месо, 14 x 3 x 1 см Новак
Обоен молив на уметникот Кох-и-нор 3800 црвеникаво месо, 14 x 3 x 1 см

12 моливи за поликолур Уметници обоени моливи 12 моливи со иста боја 12 моливи за поликолур Уметници обоен�

DEN 614.56
Компактна мулти -алатка на Azeeda 'Teddy Flower' Новак
Компактна мулти -алатка на Azeeda 'Teddy Flower'

Триаголен компактен 3во1 мулти алатка Одличен подарок за loversубителите на DIY Вклучува мерка на лента од 1 �

DEN 1502.40
Итала Ултима Тули О. Ф. 20 кл + бокал 50 кл 3 еез. Новак
Итала Ултима Тули О. Ф. 20 кл + бокал 50 кл 3 еез.

Материјал : стакло Комплетот се состои од 2 чаши за вода х : 0,2 л, 1 х карафа : 0,5 л Волумен : 0,5 Л.Тежина : 1,212 кг

DEN 3984.00
Челмакс См-АЦ-ТЦ-11250-3 Тцт Прстенест Секач, Вклучува Пилот Игла, 1-1/8 х 3 Новак
Челмакс См-АЦ-ТЦ-11250-3 Тцт Прстенест Секач, Вклучува Пилот Игла, 1-1/8 х 3

Направени со највисок квалитет волфрам карбиди на располагање Индустриски Стандард 3 / 4 " Велдон Шенк...

DEN 1222.72
Закрпи За букви 6 Еез Варсити Шенил Железо На Букви Лепенки За Облека Јакни Ранци Сјајни Лепенки За Букви Новак
Rubbermaide Commercial Rubbermaid Commercial Недопирлив сад со 35 галон Новак
Rubbermaide Commercial Rubbermaid Commercial Недопирлив сад со 35 галон

Голема големина за јавни места Идеално за хотелски лоби, канцеларии, трговски центри и многу повеќе...

DEN 0.67