Нов Лед Светлосен Џеб Накит Златар Лупа Лупа Led Леќи

Нов Лед Светлосен Џеб Накит Златар Лупа Лупа Led Леќи

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Ова е многу практичен Лупа Лупа Во животот, кој е дизајниран специјално за дополнителна острина и јасност. Може да ги зголеми ситните букви во накит, мапи, весници, директориуми, правни документи, монети, марки и антиквитети итн. кога не го користите во моментов, објективот може да се повлече во школка. За дизајнот, тој е толку компактен и лесен што лесно може да се стави во вашиот џеб каде и да одите. Да ја Имате Лупата Лупа И да го зголемите вашиот свет! Карактеристики : 1.Ново во заштитна пластична кутија. 2.Врвен квалитет, идеален за индустријата за производство на часовници или накит. 3.Оваа исклучително моќна Лупа На Златар е 4 пати помоќна од просечната (10 пати) лупа. 4.Објективот има дијаметар од 25 мм. 5.Одлична алатка за проценка на накит, монети, поштенски марки и антиквитети итн 6. Преклопен и мал дизајн, пренослив и лесен за носење. 7.Доаѓа со јасен случај . Спецификација : Зголемување : 40x Дијаметар На Објективот : 25mm Осветлување : LED Светло Светло напојувано од 3 LR927 копче ќелија (батериите се вклучени овде) Големина : 5.4 (L) x 3.3 (W) x 2.5 (H) cm приближна Боја : Сребро.

Magnification: 40x Lens Diameter

Избор на клиент

uxcell 5mm Врв 68mm Должина Метал Круг Стебло Триаголник Главата Плочка Вежба Малку 20 парчиња Новак
uxcell 5mm Врв 68mm Должина Метал Круг Стебло Триаголник Главата Плочка Вежба Малку 20 парчиња

Главна Боја : Сребрен Тон; Тежина : 180гр Големина На Врвот : 5мм / 0,2"; Вкупна Должина : 68мм / 2,7" Нето Тежина : 1

DEN 303.84
Гудву Преголеми Сини Светлосни Очила Сива + Очила Случај Сива Новак Попуст
Гудву Преголеми Сини Светлосни Очила Сива + Очила Случај Сива

[Премиум објектив и Материјал] Понудете ја најновата високотехнолошка леќа, едвај затемнета и вратете ј

DEN 543.84
Женски Кошули Чипка Трим Краток Ливче Ракав Мета Возбуда Круг Вратот Полка Точки Печатени Врвови Блузи Пуловер Новак
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга Новак
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга

Вклучува 1 Неред Бесплатно Замислете Маркер За Мастило за да откриете скриени слики Док Мекстафинс Зами

DEN 127.20