Монтирање на ѕид ENT Оперативен Микроскоп 3 Чекор, 90° Фиксни Двогледи СО LED Екран, Сплитер На Зрак, C Монтирање, HD Камера Целосно Поставување

Монтирање на ѕид ENT Оперативен Микроскоп 3 Чекор, 90° Фиксни Двогледи СО LED Екран, Сплитер На Зрак, C Монтирање, HD Камера

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Зголемувања : 3 Чекор-5x, 10x & 20x Со Напредно LED Осветлување, ISO CE ПРОИЗВОД. Додатоци : Ѕид Штанд, LED Екран, Зрак Сплитер, C монтирање, HD Здраво Фокус Камера. Бинокуларни Цевки : 90 Степени. Напон-110-240В. Д-р Оник 3 чекор Ent Оперативен Микроскоп Осветлување Од Типот На Ѕид : 15в/150в ДВОЈНИ ЛЕД Светилки, Интензитет На Светлина : 80.000 лукс макс. во стандардни услови, Поле На Осветлување : 70мм, Рака : Контра избалансирана пантографска рака со Ротација од 320 степени,Вертикален Опсег На Контра Избалансирана Рака : 250мм до 300мм,Додатоци : Ѕидна Подлога : 600мм х 500мм (Приближно),Висина : 1500мм (Прибл.), Тежина : 40кг (Прибл.), Моќност : 110v/240 V ,Двогледни Цевки : 90 Степени,Парчиња За Очи : 10x W. F., Зголемувања : 3 Чекор - 5x,10x & 20x,Објективна Леќа : F=200mm,Видно Поле : 50mm, Ipd Прилагодување : 55mm до 75mm.

Избор на клиент

Елегантно осветлување LD6015D20 Миро 3 светлина 20 Широк приврзок со алуминиумска сенка, рачен месинг Новак
Елегантно осветлување LD6015D20 Миро 3 светлина 20 Широк приврзок со алуминиумска сенка, рачен месинг

Материјали : Метал Заврши : Рачен месинг 3светлините можат да сместат ламби за заштеда на енергија, LED, CFL (

DEN 0.33
Emmui 154448 гаража врата заптивка за замена на Вејн Далтон водоотпорен 16 стапки - врата ширина од 18 метри Новак
Emmui 154448 гаража врата заптивка за замена на Вејн Далтон водоотпорен 16 стапки - врата ширина од 18 метри

Не се потребни завртки или нокти за да се инсталира оваа црна гаража заптивка на вратата За Вејн Далтон 8

DEN 1.00
Нов биланс Машки 696 V5 тешки тениски чевли Новак
Нов биланс Машки 696 V5 тешки тениски чевли

Увезени Гума ѓон Издржлив синтетички и мрежен горниот дел Надворешната плоча со целосна должина обезбе

DEN 2.33
Oeо е САД, Mens All Sport Hairuse Withing Reversiable Tops Tops XS-4XL Новак
Oeо е САД, Mens All Sport Hairuse Withing Reversiable Tops Tops XS-4XL

100% полиестер Повлечете го затворањето Машинско миење Oeо во САД Менс влага се радува на атлетски реверзи

DEN 2.67
Лесни работи Professionalенски здравствена заштита професионална чевли, сина/бела боја, широка 7,5 Новак
Лесни работи Professionalенски здравствена заштита професионална чевли, сина/бела боја, широка 7,5

100% кожа Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно непрестајно од лак Платформата мери приближно 1 инчи..

DEN 2.33
Куќиште на термостат, 25192985, куќиште на термостат со дел за замена на сензорите за Адам/Астра Ј/Мерива Б. Новак