Leboo Core 300 Филтер За Замена ЗА LEVOIT Core 300 и Основни 300s Вител Прочистувач На Воздух H13 Одделение Вистински Хепа Филтер, Јадро 300-RF, 2 Пакет

Leboo Core 300 Филтер За Замена ЗА LEVOIT Core 300 и Основни 300s Вител Прочистувач На Воздух H13 Одделение Вистински Хепа Филтер,

-140 %

DEN 463.84

Новак

Достапно за нарачка

Целосна Компатибилност-Компатибилна СО LEVOIT/LV Јадро 300 300s прочистувач на воздух, дел Број Јадро 300-RF-TX. Пакетот вклучува само 2 зелени филтри. Ве молиме проверете го вашиот модел пред да направите нарачка. Моќна Филтрација - нашиот основен филтер за замена 300 е дизајниран Во H13 Вистински Хепа Филтер, изработен од врвна неткаена ткаенина и активиран јаглерод. Високо-ефикасни 3-во-1 системи, вклучувајќи најлон пред-филтер, h13 медицински одделение вистински хепа филтер, и мириси апсорбира филтер. Предфилтерот со активен јаглен и фин Најлон кои работат заедно можат ефикасно да апсорбираат мириси и чад, како што се чад, мириси за готвење и мириси на домашни миленици. Вредни Пакети Пакетот вклучува 2 високо-ефикасен јадро 300 и основен филтер За Прочистувач НА Воздух Од 300-ТИТЕ Години НА Вител ЗА ЛЕВОИТ. Лесно може да се инсталира без никакви алатки. Новиот Основен Филтер за Замена 300-RF-TX го Има истиот квалитет и функција како оригиналот, претходно го тестиравме за продажба. Долготраен-Лесен за замена и за еднократна употреба, не се потребни алатки. Заменете на секои 6 месеци во зависност од употребата и околината. 100% Гаранција За Задоволство, одлична за сопствениците на миленичиња или луѓето чувствителни на воздухот. Кажете збогум на прашината, првутот, поленот, чадот и многу повеќе. Среќа На клиентите-Ако имате какви било прашања во врска Со основниот филтер за замена ОД 200-ТИТЕ-РФ, слободно контактирајте не, ние сме посветени да понудиме висококвалитетни производи-создавање свеж и прочистен воздух за вас и вашето семејство и обезбедување ефикасна услуга за клиентите. Компатибилен СО ЛЕВОИТ : Јадро 300, Основни 300-Ти Пакет Прочистувачи На Воздух : 2 х Точно Хепа Филтри Белешки : филтерот се препорачува да се заменува на секои 6-8 месеци, во зависност од фреквенцијата што ја користите прочистувачот на воздух и квалитетот на околниот воздух.

Избор на клиент

Фламинго Црно Бело Животно Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот Новак
Фламинго Црно Бело Животно Пилула Случај Џеб Медицина Кутија За Складирање Контејнер Диспензерот

Големина : Таблета : 7,0 см(2,7 инчи) дијаметар x 1,2 см (0,5 инчи) висина; Слика : 5,8 см дијаметар Класификација : Т

DEN 555.20
12-инчен Тример Бодување Сечилото Одговара Креативни Спомени 12 инчен Тример Новак
12-инчен Тример Бодување Сечилото Одговара Креативни Спомени 12 инчен Тример

1 Вклучено Сечило За Бодување Челик кружни сечилото Добро за 1.500 резултати на тримерот од 12 инчи...

DEN 1.00
2020 Dell Прецизност 7550 Лаптоп 15.6 - Intel Core i7 10th Gen-i7-10850H-Шест Јадро 5.1 Ghz-512GB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-1920x1080 Новак
2020 Dell Прецизност 7550 Лаптоп 15.6 - Intel Core i7 10th Gen-i7-10850H-Шест Јадро 5.1 Ghz-512GB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-1920x1080

[Intel Core i7 Процесор] Објавен Во 2020 Година 15" Прецизен 7550 Лаптоп На Работната Станица Во Прецизното семејст�

DEN 1308.80
Одлична Пластична Овална Корпа СО Дренажа 17л Бои Кујнски Корпи За Отпадоци, Повеќебојни, Единечни Новак
Одлична Пластична Овална Корпа СО Дренажа 17л Бои Кујнски Корпи За Отпадоци, Повеќебојни, Единечни

Корпи за отпадоци ЗА кујнски модел ОВАЛНА КОЦКА Ц / ФИОКА 17Л.БОИ ОВАЛНА КОЦКА Ц / СПУРИДОР 17Л Одлични бои �

DEN 2.00
Unisex рамни сметка за бејзбол капа, прилагодлива капа за шминка, везење на мачки црно Новак
Unisex рамни сметка за бејзбол капа, прилагодлива капа за шминка, везење на мачки црно

100% памук Увезени Затворање на привремено Само миење на рацете 3Д везени капаци за бејзбол, создадете кар

DEN 3.00
Азееда Ласица Компактен/Патување/Џеб Шминка Огледало Новак
Азееда Ласица Компактен/Патување/Џеб Шминка Огледало

Лесен преклопен компактен огледало 85мм широк х 54мм висок Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите тал�

DEN 473.60
Vieue Dript Bits Thread Traps Tim Tim обложени HSS Taps Вежби M3-M10 Taps Thraps Threading Threads Traps Traps Hexagonal Helix Новак
Vieue Dript Bits Thread Traps Tim Tim обложени HSS Taps Вежби M3-M10 Taps Thraps Threading Threads Traps Traps Hexagonal Helix

Погодно за сечење на тврди метали, тврда пластика и дрво, но и за меки материјали Тип : вежба за спирална �

DEN 0.33
5.5 Машинка За Нокти За Нокти За Нокти Педикир Со Заклучување ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Новак
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Амазн Showо Шоу 10 Заштитен Филм, Кристално Чист Заштитен Филм Новак Попуст
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Амазн Showо Шоу 10 Заштитен Филм, Кристално Чист Заштитен Филм

Точно, специјално развиени и компатибилни со Showо Шоу 10 Изработен од отпорен на гребење, високо транспар�

DEN 292.64
Хонбеј 100 ПАРЧИЊА 6х6х4, 3мм 4 Пински Микро СМД СМТ Моментални Тактички Прекинувачи Прекинувачи Со Копчиња Новак
Хонбеј 100 ПАРЧИЊА 6х6х4, 3мм 4 Пински Микро СМД СМТ Моментални Тактички Прекинувачи Прекинувачи Со Копчиња

Пакет вклучени : 100 ПАРЧИЊА 4pin Тактилни Прекинувачи Големина : 6х6х4, 3мм Издржат Напон : AC250 V Номинално Опт�

DEN 100.64
3дроуз Сент Патрикс Ден Тегла Полн Со Четири Лист Детелина Илустрација - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроуз Сент Патрикс Ден Тегла Полн Со Четири Лист Детелина Илустрација - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 343.84