Малиот буди 4 ПАРЧИЊА Пастелен Механички Молив 0,7 мм Со Куќиште, Слатки Студентски Моливи Поставени СО 96 ПАРЧИЊА Hb Полнење Со Олово, Гума За Бришење И 9 ПАРЧИЊА Гума З

Малиот буди 4 ПАРЧИЊА Пастелен Механички Молив 0,7 мм Со Куќиште, Слатки Студентски Моливи Поставени СО 96 ПАРЧИЊА Hb Полнење

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

1. Што ДОБИВАТЕ : Дојдете со 4 парчиња 0,7 мм механички моливи во 4 бои (виолетова, сина розова камила), вклучувајќи 8 цевки од 0,7 мм hb олово полнење (12 парчиња/цевка), 1 парчиња меки гуми за бришење, 9 парчиња гума за бришење, пластична кутија. 2. УДОБЕН ЗАФАТ : Изработен од висококвалитетен тпр материјал, гумениот стисок е поудобен, нелизгачки и екстра-мек за помал замор при пишување. 3. АВТОМАТСКО ЈАДРО надвор : Овој дизајн може да го намали кликнувањето на раката, јадрото ќе напредува потпрете се на притисокот на врвот и продолжете со непречено пишување, отпорност на кршење. 4. ЕДНОСТАВНА ФОРМА ПРАКТИЧНА : Проѕирно буре со слатки акценти во боја на макарон, клип за моливи и дизајн за полнење на гума за бришење, практичен механички сет за моливи за пишување, цртање, изготвување ученици. 5. ОДЛИЧНА ОПЦИЈА ЗА ПОДАРОК : овој комплет за пастелни механички моливи е специјално дизајниран за деца и тинејџери, опција за подароци за пријатели, соученици, семејство итн. Ако имате незадоволство, ние сме многу среќни да обезбедиме Враќање Или Замена. Нарачајте денес без ризик!.

Избор на клиент

Rest Марин Стапчиња За Јадење Одмор, 約25 € 60 € h33mm, Делфини Новак
Rest Марин Стапчиња За Јадење Одмор, 約25 € 60 € h33mm, Делфини

Гаранцијата на производителот не може да се примени Боја : Делфин Големина : Прибл 1.0 х 2.4 х 1.3 инчи (25 х...

DEN 315.68
Teckeen 360 ротирајте го држачот за сликање модел на модел на боење на бои за боење сликарство за хоби Новак
Teckeen 360 ротирајте го држачот за сликање модел на модел на боење на бои за боење сликарство за хоби

Погоден е за фиксирање на фигура на мала големина и минијатурен модел на шаховски парчиња Овој производ

DEN 281.60
TE Connective 5227726-3 VALOX 50 OHM директно приклучок за лемење коаксијален кабел BNC конектор - 100 ставка Новак
TE Connective 5227726-3 VALOX 50 OHM директно приклучок за лемење коаксијален кабел BNC конектор - 100 ставка

Type Connectors Rf : BNC; Styleconnectorsrf : Bulkhead Jack; Импеданса : 50 Ω; Teparmination Connectorsrf : лемење ; Valox 50 Ohm Straight Jack Coaxial Cable BNC конект

DEN 3.33
Вистинска метална восочна метална сина цевка од 20 мл Новак
Вистинска метална восочна метална сина цевка од 20 мл

Метална боја создадена од восочна база Направени од високо квалитетни пигменти, постигнувајќи екстрем�

DEN 3.00
Учење на палата 2 пакет - Анатомски постер на мускулен систем + табела за анатомија на дигестивниот систем Новак
Ознаки за испорака на највисоки пакувања, пред-жични, 13 ПТ, 4 1/4 x 2 1/8, темно сина боја Новак
Ознаки за испорака на највисоки пакувања, пред-жични, 13 ПТ, 4 1/4 x 2 1/8, темно сина боја

Обоени ознаки помагаат при кодирање на пратки и инвентар Ознаките имаат 3 / 16 „засилен, отпорен на солза,

DEN 636.80
1968 Топпс 195 А oeо Пепитон Newујорк Јанкис екс Јанкис Новак
1968 Топпс 195 А oeо Пепитон Newујорк Јанкис екс Јанкис

Варијацијата назад е злато во боја Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја до

DEN 0.33
BMOSTE безжичен HDMI предавател и приемник, 810 безжичен HDMI Extender 1080p целосен HD приклучок и репродукција за лаптоп, Новак
Juasky 760 компјутери M3 M4 M4 M5 M6 Wood завртки за асортиман на асортиман, 304 комплет за асортиман на завртки за шраф на Новак
CGSignLab | „Забави деца кои играат -басично црно“ прозорецот за лепење | 5 x5 Новак
CGSignLab | „Забави деца кои играат -басично црно“ прозорецот за лепење | 5 x5

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 202.88