HP8904 Програмабилни DC Електронски Оптоварување СО 150V/240A/4000W

HP8904 Програмабилни DC Електронски Оптоварување СО 150V/240A/4000W

DEN 1073.60

Новак

Достапно за нарачка

Програмабилно ЕДНОНАСОЧНО Електронско Оптоварување, еднонасочно оптоварување, програмабилно електронско оптоварување. CV/CC/CR/CW РЕЖИМ LED РЕЖИМ, реална симулирачка функција ЗА тестирање НА БАТЕРИЈАТА ЗА вчитување, тест за капацитет до 50khz Динамичен режим на вчитување резолуција на Тестот До 0,1 m V 0,01 m A Напон и струја бранување во реално време тест тест транзиторна бранова форма фаќање (2 US) функција за тестирање на тајмингот функција за регулирање на оптоварување над тековната заштита (OCP режим) Стандарден Rs232/485, LAN, USB комуникација ИНТЕРФЕЈС ПОДДРШКА ДКСК, ПРОТОКОЛ ЗА КОМУНИКАЦИЈА МОДБУС.

Избор на клиент

ЧЕНГИДА 10 Парчиња 13,56 MHz ISO14443A 1k S50 MF1 NFC Паметна Налепница/Лепило/Ознаки Етикета Празна NFC ознака/Налепница/Етикета Новак
ХАРДЕН ПРО СЕРИЈА 12.5 х 5.7 х 1.54 Закривен Пеин &засилувач; завршувањето Чекан наведнуваат-лист алатки Заоблени Пеин Чекан Новак Попуст
X-DREE KCZ6*5 6 Пол 5 Позиција Три Палуби 36 Терминал Бенд Канал Ротари Прекинувач(KCZ6 * 5 6 poli 5 posizioni tre piani 36 Новак
X-DREE KCZ6*5 6 Пол 5 Позиција Три Палуби 36 Терминал Бенд Канал Ротари Прекинувач(KCZ6 * 5 6 poli 5 posizioni tre piani 36

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Керамика; Нето Тежина : 44гр Содржина На Пакетот : 1 х Ротац�

DEN 1572.80
ПОВЛЕКУВАЊЕ Rc0 Точно 0 Мерач Комплетна CCA Засилувач Жици Колекции СО OFC RCA Кабел Новак
ПОВЛЕКУВАЊЕ Rc0 Точно 0 Мерач Комплетна CCA Засилувач Жици Колекции СО OFC RCA Кабел

Комплетни Комплети За Инсталација На Засилувач Со 2 Канали Со 0 Мерачи.17 стапки (5,5 метри) Бакар Без Кисло�

DEN 1.67