2020 Dell Прецизност 7550 Лаптоп 15.6 - Intel Core i7 10th Gen-i7-10850H-Шест Јадро 5.1 Ghz-512GB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-1920x1080 FHD-Windows 10 Pro

2020 Dell Прецизност 7550 Лаптоп 15.6 - Intel Core i7 10th Gen-i7-10850H-Шест Јадро 5.1 Ghz-512GB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-1920x1080

DEN 1308.80

Новак

Достапно за нарачка

[Intel Core i7 Процесор] Објавен Во 2020 Година 15" Прецизен 7550 Лаптоп На Работната Станица Во Прецизното семејство на Dell 7000 доаѓа со сета најнова технологија, вклучувајќи DDR4 Меморија часовник на неверојатни 3200 MHz и 10-та генерација Intel 6-јадрен Процесор. Шесте јадра на јадрото i7-10850h процесор овозможува исклучителни мултитаскинг. За да заштедите енергија и да го продолжите траењето на батеријата процесорот ќе работи @ 2,7 Ghz при мала употреба, но ќе се зголеми на 5,1 GHz под тешка употреба за моќни перформанси!. [Дисплеј и Графика] Овој Прецизен Лаптоп На Работната Станица 7550 доаѓа со 15,6" Екран На Допир со FHD (1920x1080) резолуција за неверојатно јасни визуелни слики и интегрирана графичка картичка вградена во i7-10850h процесор На I7-10850h кој ќе користи 64 GB RAM МЕМОРИЈА НА компјутерот за графичка меморија. [RAM Меморија со голема Брзина и Огромен Простор] RAM МЕМОРИЈАТА 64 GB DDR4 Работи @ 3200 MHz ќе ви овозможи непречено извршување на повеќе апликации и јазичиња на прелистувачот одеднаш и Уредот Со Цврста Состојба ОД 512gb PCIe NVMe m. 2 ќе обезбеди брзо стартување, брз пренос на податоци и ќе овозможи големо складирање датотеки!. [Оперативен Систем] Виндоус 10 е најстариот тестиран Оперативен Систем На Мајкрософт и ако сакате да го надградите најновиот виндоус 11, виндоус 11 е едноставна бесплатна надградба преку ажурирање на виндоус. Windows Pro доаѓа со с everything што Доаѓа Windows Home, плус дополнителни функции што вашата организација може да ги бара како активен директориум и шифрирање на уредот bitlocker (нормално надградба од 100 долари ако се купи одделно). [Дополнителни Детали] векбам доаѓа интегриран. Wifi и Bluetooth доаѓаат интегрирани. [ПОРТИ & СЛОТОВИ] Сд Картичка Читач Универзална Аудио Џек 2 X USB 3.2 Генерал 1 Со Powershare Кабел Заклучување Мини ДП 1.4 HDMI 2.0 RJ - 45 Моќ 2 X USB 3.2 Генерал 2 Thunderbolt 3.0 Тип C |. ПОРТИ И СЛОТОВИ Сд Картичка Читач Универзална Аудио Џек 2 X USB 3.2 Генерал 1 Со Powershare Кабел Заклучување Мини ДП 1.4 HDMI 2.0 RJ - 45 Моќ 2 X USB 3.2 Генерал 2 Thunderbolt " 3.0 Тип C Карактеристики Димензии И Тежина 1. Предна Висина : 0,98" (25 мм), Задна Висина : 1,08 "(27,36 мм) 2. Ширина : 14.17 " (360 мм) 3. Длабочина : 9,53 " (242 мм) Почетна Тежина : 5,42 фунти (2,45 кг)*.

Избор на клиент

Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука Новак
Студио светло суштинско умирање, бр. 174, линии со азбука

Dies се совршени за картички, белешки, списанија, картички за подароци, обележувачи и многу повеќе...

DEN 3.33
Gerber Danze D441162 Plymouth Robe Hook Chrome, четкан никел Новак Попуст
Gerber Danze D441162 Plymouth Robe Hook Chrome, четкан никел

Plymouth Robe Hook Chrome Plymouth Robe Hook Chrome Опис на производот Plymouth Robe Hook Chrome од производителот Danze By Gerber нуди безвремен

DEN 375.84
EAI заптивка на маслото 55мм x 75mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка Новак
EAI заптивка на маслото 55мм x 75mm x 12mm Tc двојна усна w/пролет. Метална кутија w/нитрилна гума обвивка

Супериорен квалитет и издржливост : EAI заптивките на маслото се дизајнирани со здрав јаглероден челик п�

DEN 175.20
Организатор за далечински управувач на Хрватска знаме за далечински управувач за далечински контролер Новак
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T Новак
Тенг Алатки 6 инчи Тешки прецизни странични клешти со рачки за зафаќање на TPR - MB442-6T

Тешка должност, изработена од челик на хром молибден за дополнителна јачина Се одликува со агол на сече�

DEN 944.00
PSP GO SCREEN KONTEK Новак
PSP GO SCREEN KONTEK

Компатибилен со PSP GO Го штити вашиот екран од гребнатини, отпечатоци од прсти 3 Дизајн на слој за лесна п�

DEN 2.67
Адидас машки пин ролна рециклирана полиестерска пантолона Новак
Адидас машки пин ролна рециклирана полиестерска пантолона

100% полиестер; 87% полиестер / 13% еластан Увезени Затворање на ременот Машинско миење Заштитено вклопување

DEN 1.00
OSG 6010200 - Допрете го приклучокот 10-24 светла 3 flt пакет од 2 Новак
OSG 6010200 - Допрете го приклучокот 10-24 светла 3 flt пакет од 2

OSG 6010200Допрете приклучок 1024 Светла 3 FLT пакет од 2 OSG 6010200Допрете го приклучокот 1024 светла 3 FLT пакет од 2...

DEN 2.67
Алатка Амана - 47718 Водич за лежишта на челична топка 5/8 целокупна DIA X 3/16 Внатрешна DIA X 3/16 Висина Новак
Алатка Амана - 47718 Водич за лежишта на челична топка 5/8 целокупна DIA X 3/16 Внатрешна DIA X 3/16 Висина

Дијаметар (Д) 5 / 8 Апликација „Надземни битови, 49340, 49350 (49300 / 49302) Б .195 (3 / 16) Д 3 / 16 Посветеност да понуди најв

DEN 2.00