Заштитник На Екранот За Приватност На Филмот Јилоксо Хидрогел Компатибилен Со Samsung Galaxy S21+ / Galaxy S21 Плус [Анти-Шпионски] Мек Заштитен Филм Со Висока чувствителност [Не

Заштитник На Екранот За Приватност На Филмот Јилоксо Хидрогел Компатибилен Со Samsung Galaxy S21+ / Galaxy S21 Плус [Анти-Шпионски]

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

●Компатибилен Модел●Содржи 2 парчиња хидрогел филм заштитник на екранот за приватност (не калено стакло)Компатибилен Со Samsung Galaxy S21+; S21 Plus (5 G) 6,7 Zoll. Погледнете го видеото за инсталација пред да го инсталирате заштитникот на екранот. Видеото може да се види на фотографиите на производот. Ако има мали гребнатини и меурчиња по инсталирањето на заштитникот на екранот, не грижете се и чекајте трпеливо, тој автоматски ќе се опорави во рок од 24 часа. ●Заштита на приватноста, Анти-шпионска заштита заштити протекување на приватноста. Никогаш не грижете се за другите што ѕиркаат на мобилни телефони за да ги заштитат приватните информации на јавни места.Содржината на екранот на мобилниот телефон може да се види нормално на 90° напред, а црниот екран се појавува кога страната е помала од 45°. Луѓето околу вас не можат да ја видат содржината на телефонот, а вашата приватност е посигурна. Ве Молиме запомнете : заштитниот филм не е калено стакло, изработен е од висококвалитетен термопластичен полиуретан( ТПУ), Флексибилни материјали, овозможува целосно покривање на закривените рабови на екранот на телефонот, обезбедува максимална заштита од гребнатини. Со користење на високо пропустливо лепило со силна адхезија, малите гребнатини и воздушните меури може да се поправат автоматски во рок од 24 часа. ●Автоматска Адсорпција ● нано електростатска технологија за автоматска адсорпција, лесна за инсталирање и не е лесна за паѓање, може да го заштити мобилниот телефон од гребнатини. Анти-отпечаток слој за да се одржува чист, 99,99% пренос на светлина, компатибилен со функцијата за ноќно снимање, овие карактеристики можат постојано да ги чуваат оригиналните фотографии од телефонот. ●Лесен за инсталирање ● заштитникот на екранот со леплива лагер за положба, го олеснува неговото нанесување на екранот. Ако купите погрешен модел на заштитник на екранот, не можете да го најдете видеото за инсталација или да имате какви било прашања, можете да ни ги испратите информациите Преку Центарот За Пораки, ние ќе обезбедиме задоволителна услуга во рок од 24 часа. ●Водич За Инсталација# 1. Исчистете го екранот со влажна и сува крпа, а потоа користете отстранувач на прашина за да ја отстраните прашината . 2. Ставете го заштитникот на екранот во Екранот и правилно поправете го заштитникот на екранот. 3. Користете картичка за да ја истуркате заштитната фолија. 4. Користете картички за да ја направите обработката на работ совршена. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. Кога ќе ја примите стоката, ако производите се скршени или не се задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме прашањето за вас што е можно поскоро.

Избор на клиент

Медалјон за Обновување на црно И Злато во Годините 1-50 со Алкохоличари Анонимна Одговорност Залог Новак
Медалјон за Обновување на црно И Злато во Годините 1-50 со Алкохоличари Анонимна Одговорност Залог

Медалјон во стилот на челик направен во црна, златна и бела боја со 3те хипоциклоиди Овие Монети за Обнов

DEN 351.52
Иан И Валери Ко. Природен Балтички Килибар Мали Лабава Чипови Скапоцени Камења Во собата на 10 Новак
Иан И Валери Ко. Природен Балтички Килибар Мали Лабава Чипови Скапоцени Камења Во собата на 10

Увезени СЕРТИФИЦИРАН ВИСТИНСКИ КИЛИБАР Мали Мали Скапоцени Камења Килибарот е најлесниот и најтоплиот

DEN 1.33
Двоен Држач За Џогер Монтиран На Ѕид Без Дупчење Против Лизгање Домашна Кујна Градина Гаража МБ2 Новак
Двоен Држач За Џогер Монтиран На Ѕид Без Дупчење Против Лизгање Домашна Кујна Градина Гаража МБ2

АПС Увезени Предвремено затворање Двоен Држач За Џогер Самолепливо Монтирано На Ѕид Без Дупчење Против

DEN 95.84
Godox SL-60W SL60W CRI95+Qa> 90 5600 q 300k Bowens MOUNT LED Видео Светло, 433mhz Систем За Групирање, Безжично Прилагодување Новак
Godox SL-60W SL60W CRI95+Qa> 90 5600 q 300k Bowens MOUNT LED Видео Светло, 433mhz Систем За Групирање, Безжично Прилагодување

ДАЛЕЧИНСКИОТ управувач RCA5 (се продава одделно) нуди безжична контрола на затемнување, како и можност за

DEN 2224.00
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690 Новак
Snopake Foolscap Polyfile Близнак Џеб Попер Паричник Со Затворање Прес Студ-Јасно [Пакет од 5] Реф: 15690

Оригиналниот поперпаричник во стилот на плик, Полифилите На Снопаке се идеални за обезбедување на ваши�

DEN 1.33
Лето-Реј 50 Треперлива Сребрена Златна Фолија Топла Печат Малку Виолина Свадба Искра Тагови Нека Љубовта Искра Новак
Кука, 1/2 во. Отворање, 3-1/2 во, ПК10 Новак
Кука, 1/2 во. Отворање, 3-1/2 во, ПК10

Цена За : Секоја Завршница : Цинк Обложена Големина На Отворање : 1 / 2 Должина : 31 / 2 Материјал : Отворање На

DEN 1.33
Ремингтон Индустрии 22UL1007SLDVIO25 22 AWG Мерач Цврста Кука Жица, 25 нозете Должина, Виолетова, 0.0253 Дијаметар, UL1007, Новак
ТУХИЈА 2.54 мм Теренот 8-Пински Пхб Завртка Терминал Блок Конектор, Оценет 150В 6А Новак Попуст
ТУХИЈА 2.54 мм Теренот 8-Пински Пхб Завртка Терминал Блок Конектор, Оценет 150В 6А

Терминален Терен : 2,54 мм / 0,1 инчи Номинална Вредност : AC 150 V 6 A Опсег На Жици : 2412 AWG Месинг Игла, Рохс Во Сог

DEN 151.84
НОВИЦА Рака Разнесени Стакло Еко-Пријателски Зелена И Бела Вител Чаши За Пиење, 16 Мл, Празнична Зелена Новак
НОВИЦА Рака Разнесени Стакло Еко-Пријателски Зелена И Бела Вител Чаши За Пиење, 16 Мл, Празнична Зелена

Капацитет : 16 мл Секоја Димензија : 15 См Ч х 8 См Дијамант Тип На Стакло : Рециклирано Стакло Без олово и то�

DEN 1.33