N/Паметна Корпа За Отпадоци Водоотпорна Корпа За Отпадоци За Домаќинство За Дневна Соба Кујна БАЊА 8L Симпатична Спална Соба Автоматска Корпа За Отпадоци

N/Паметна Корпа За Отпадоци Водоотпорна Корпа За Отпадоци За Домаќинство За Дневна Соба Кујна БАЊА 8L Симпатична Спална Соба

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Интелигентна индукција( индукција на рака/индукција на свиткување на коленото), 0,3 секунди индукција на брзина, 9,8 инчи индукциско растојание, нема потреба од свиткување, 5 секунди одложување на затворањето. кофа и две кеси, сува и влажна поделба, класификација на ѓубрето е поудобно, животот е полесен. Скриени дупки за складирање, стабилни кеси за ѓубре и капак за приклучок за да обезбедат почист поглед и лесно отстранување на вреќата за ѓубре. Целото тело на барел е водоотпорен дизајн IPX4, отпорен на прскање од 360°, нормално функционирање во контакт со вода и може да се користи во бањи и тоалети. Препорачуваме да ја користите оваа корпа за рециклирање во канцеларии, бањи, спални соби итн. Моќна кујна ѓубре може. Интелигентна индукција( индукција на рака/индукција на свиткување на коленото), 0,3 секунди индукција на брзина, 9,8 инчи индукциско растојание, нема потреба од свиткување, 5 секунди одложување на затворањето. кофа и две кеси, сува и влажна поделба, класификација на ѓубрето е поудобно, животот е полесен.Скриени дупки за складирање, стабилни кеси за ѓубре и капак за приклучок за да обезбедат почист поглед и лесно отстранување на вреќата за ѓубре.Целото тело на барел е водоотпорен дизајн IPX4, отпорен на прскање од 360°, нормално функционирање во контакт со вода и може да се користи во бањи и тоалети.Препорачуваме да ја користите оваа корпа за рециклирање во канцеларии, бањи, спални соби итн. Моќен кујнски ѓубре can.Name : Симпатична паметна корпа за отпадоци со лидматеријал : Капацитет На Производот : 8Л/ 2,1 галонскоп на примена : спална соба, кујна, дневна соба, канцеларија итн.Пакетот вклучува : 1*ѓубре може : 1. Ве молиме потврдете ја големината и бојата пред да ја купите.2. Нема други предмети освен корпата за отпадоци на фотографијата на производот.3. Големината се мери рачно. Ова може да биде погрешно, ова е нормално, ве молиме погледнете ја вистинската големина, благодарам.5. Поради разликата на осветлувањето и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата, ве молиме разберете.6. Доколку најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта за контакт. Ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро.7. Ви благодариме што ја посетивте нашата продавница, кликнете за да влезете во нашата продавница, има повеќе производи за избор.Интелигентна индукција( индукција на рака/индукција на свиткување на коленото), 0,3 секунди индукција на брзина, 9,8 инчи индукциско растојание, нема потреба од свиткување, 5 секунди одложување на затворањето. кофа и две кеси, сува и влажна поделба, класификација на ѓубрето е поудобно, животот е полесен.Скриени дупки за складирање, стабилни кеси за ѓубре и капак за приклучок за да обезбедат почист поглед и лесно отстранување на вреќата за ѓубре.Целото тело на барел е водоотпорен дизајн IPX4, 360° отпорен на прскање, нормално.

Избор на клиент

Утилитех 6-Пакет 4-Вати Т5 Клин База 12-Волти Блескаво Пејзаж Светилки Новак
Утилитех 6-Пакет 4-Вати Т5 Клин База 12-Волти Блескаво Пејзаж Светилки

4 Вати т5 сијалица 6 пакет Животот на сијалицата е 2.000 часа или 1,83 години во 3 часа дневно Клин База најчест

DEN 2.67
Рептил RAR0012HG Ro Мембрана Без Домување За Milli-RO 6/8/10/12 Новак
Рептил RAR0012HG Ro Мембрана Без Домување За Milli-RO 6/8/10/12

Без Домување Се вклопува Со Милиро 6 / 8 / 10 / 12 Произведено Од Репил Без Домување Се вклопува Со Милиро 6 / 8 /

DEN 0.33
Комплет За Модификација АЗАНУ За Серијата Apple Watch 8 7 45mm Метална Рамка+Гумен Ремен за Iwatch Серија 6 SE 5 4 44mm Mod Новак
- Наирнс - Астро Каснувања | 115гр | 3 Пакет Пакет Новак
- Наирнс - Астро Каснувања | 115гр | 3 Пакет Пакет

3 ПАКЕТ Пакет Заштеда На Пари Одлични Зделки И Понуди На Наирнс Астро Каснувања115гр БЕСПЛАТНА Испорака �

DEN 672.00
Магпул Патрола Ракавица 2.0 Лесни Тактички Кожни Ракавици Новак
Магпул Патрола Ракавица 2.0 Лесни Тактички Кожни Ракавици

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Увезени Затворање на куката Рачно М

DEN 0.67
IFOOTAGE 61 Видео Стативи Со 11 Магија Рака, Јаглеродни Влакна Камера Статив Со Брз Брз Сад, Прилагодливи Пајакот Рак Магија Новак Попуст
Beastgrip Bt-100 Статив Со Брзо Ослободување 360 Степен Топката Главата Новак
Beastgrip Bt-100 Статив Со Брзо Ослободување 360 Степен Топката Главата

Алуминиумски статив со нозе со прилагодлива висина, ротирачки брави за нозе и гумени стапала Се протега

DEN 3039.20
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет Новак
Sealey AK6985 9pc 3/8 квадратни Инјектор Цевка Приклучок Сет

Флексибилен адаптер за погон од 3 / 8"Квадратни Метри, закачен на двата краја за лесен пристап до ограниче

DEN 220.80
Мајкл Вик Автограм Филаделфија Иглс Ф / С Брзина Шлем-ЈСА В *Сребрена-Автограм Нфл Шлемови Новак
Мајкл Вик Автограм Филаделфија Иглс Ф / С Брзина Шлем-ЈСА В *Сребрена-Автограм Нфл Шлемови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови М�

DEN 0.67
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС Новак
Дел ФМ501 450гб Хард Диск 15к 3.5 САС

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот н�

DEN 2.33
Cabilock 2pcscloset за Бања Организатор Контејнер Фиока Преклопување Анти-Брчки Sundries Редење Џемпер Кошница Бела Дише Clo Новак