Клипш Референца 5.1 Систем За Домашно Кино, Црна Со Onkyo TX-NR696 7.2-Канална Мрежа A/V Приемник

Клипш Референца 5.1 Систем За Домашно Кино, Црна Со Onkyo TX-NR696 7.2-Канална Мрежа A/V Приемник

DEN 564.80

Новак

Достапно за нарачка

Тоа е совршено усогласена поставеност која практично исчезнува.2-ch Dolby Ammos И DTS : X репродукција Долби АТМОС ВИСИНА ВИРТУЕЛИЗАТОР И ДТС ВИРТУЕЛЕН : Х РАФИНИРАНИ HDMI ОСНОВИ, ПОСЕБЕН SOC Одбор, ПОДОБРЕНА Моќ Засилувачи Hdmi ПОД/Зона 2 Излез Акции Медиуми На Вториот Дисплеј Или проектор.2-канална мрежа a/v Приемник, 210w По Канал (На 6 Оми).2 Accueq Однапред Со Точна Меморија со еден допир со еден допир-претходно поставени поставки За влезови A/V. Контролираната директивност и високите перформанси се составен дел на принципите На акустичниот дизајн На Клипш за подобар дел од еден век.КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : Клипш Референца 2х Р-625ФА Долби Атмос Звучник За Подови, Црни 2 Решетки (инсталирани) 2 Стапки 4 Завртки Ограничена 5-Годишна Гаранција Клипш Р-12СВ 12" 400в Целосно Дигитален Сабвуфер, 400в Врвна Моќност, Четкана Црна Клипш Референца Р-52С Двонасочен Централен Канал Звучник, Црн Клипш РЕФЕРЕНЦА r-41m полица за книги домашни ЗВУЧНИЦИ (ПАР) Onkyo Tx-Nr696 7. ONKYO TX-NR696 7. Интегрираните терминали на звучниците се поставени ниско на кабинетот за погодност и ненаметлива врска.Линеарна Суспензија За Патување (LTS) Алуминиумски Високотонец со Каптон Суспензија ексклузивната Линеарна Суспензија за Патување (LTS) го минимизира изобличувањето за подобрени, детални перформанси.11 ac (2x2 MIMO) wi-Fi спецификација Посебна зона 2 излези дистрибуирајте d/a аудио извори (вклучувајќи HDMI/SPDIF) Режим На Стерео Доделување за да ја префрлите Предната репродукција На Висински канали Dsp-базиран Засилувач на Вокал го подобрува ДИЈАЛОГОТ ЗВУЧНОСТ GUI со OSD преку hdmi карактеристики функција за прикажување на податоци за влез/излез поддржува 4к/60п, 4к хдр, 4 : 4 : 4/24-Битна, бт. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПОДОТ : Вграден Канал За Надморска Височина За Dolby Atmos Двојна 1" Алуминиумска Дијафрагма Компресија Високотонци Главен Канал : 6,5" Бакар Откачи Магнетно Заштитен IMG Woofers 90x90 Квадратни Трактрикс Рог Бас-Рефлекс преку пристаништа За Трактрикс Со Задно Отпуштање Силни, Флексибилни ОТСТРАНЛИВИ димензии НА МАГНЕТНА решетка : 40" Х 9. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ЦЕНТРАЛНИОТ ЗВУЧНИК : 1" алуминиум LTS tweeter 90x90 Квадратни Трактрикс Хорн Двојна 5.25 "Спин-Бакар Имг Вуфери Силни, Флексибилни Отстранливи Магнетни Решетки Затворени Назад Дизајн За Флексибилни Димензии Поставеност : 7.9 " ГАРАНЦИЈА : Клипш Овластен Препродавач. Изграден со канал за надморска височина интегриран во врвот, звучникот R-625 FA Dolby Atmos не само што испорачува стерео звук кон слушателот, туку и го рефлектира звукот од таванот за да го испорача извонредното, надземно искуство На Dolby Atmos.90х90 Трактрикс Хорнур ексклузивна технологија Трактрикс хорн обезбедува моќ, детали и емоции на музичкото искуство во живо со најчист, најприроден можен звук. КАРАКТЕРИСТИКИ НА САБВУФЕРОТ : Моќниот Вуфер Со предно отпуштање Од бакар од 12 инчи, Целосно дигитален засилувач испорачува 400 вати динамична моќност Подеднакво импресивна со музика и филмови низок премин Кросовер и Линија за контрола на фазата/LFE влезови за компатибилност Со Повеќето Приемници Димензии : 16 "H x 14" W x 18. Quad-core So C поддржува 802. Вклучува 5-Годишна ограничена гаранција За КЛИПШ сад.

Избор на клиент

Ганазоно свадбени украси Свадба украси 4 парчиња Новак
Ганазоно свадбени украси Свадба украси 4 парчиња

Мос трева топка топка, украсен украс пена, топка трева топка за градинарска свадба венчаница wallид што ви

DEN 444.80
Кожна цигара Полесна шема за шема за акрилички образец поставен за DIY кожен занаетчиски случај Новак
Кожна цигара Полесна шема за шема за акрилички образец поставен за DIY кожен занаетчиски случај

Ова е образец за правење кожни куќи за запалка Не е готов производ, само шаблони Пакетот доаѓа со : 1 парч�

DEN 103.52
DEFBSC Компатибилен со Iphone 11 Pro Max Случај, Crossbody Паричник Случај, Прилагодливи Одвојува Јаже Вратот Ремен Со Kickstand Новак Попуст
Избор за избор на филедер на Адидас Менс Климер Новак
Избор за избор на филедер на Адидас Менс Климер

Затворање на патент Само миење на рацете Затворање на патент Само миење на рацете На Адидас, сè што прав�

DEN 3.00
Доупс свила до 1 сет 4 чадори магични трикови магии магичен волшебник Новак
Доупс свила до 1 сет 4 чадори магични трикови магии магичен волшебник

4 различни марами во боја до четири чадор со иста боја Смешни и лесни за правење магични трикови 4 различ�

DEN 1279.84
Адаптер за метабони Канон ЕФ до МФТ Новак
Адаптер за метабони Канон ЕФ до МФТ

Камери со микро 4 / 3 Канон Еф Конвертор Материјални својства : И страната на фотоапаратот и страната на л�

DEN 207.68
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Fujifilm F100fd F100fd-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Fujifilm F100fd F100fd-Maxrecor Nano Matrix Crystal Clear

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 964.80