GBJ WNMG432 WNMG080408 - TM ZMC25 Карбид Вметнете Цпу Струг Вртење Сечилото Вртење Алатка За Mwlnr Вртење Алатка Носителот

GBJ WNMG432 WNMG080408 - TM ZMC25 Карбид Вметнете Цпу Струг Вртење Сечилото Вртење Алатка За Mwlnr Вртење Алатка Носителот

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

☞Модел : WNMG432/WNMG080408-TM. ☞ Облога : Двојно обложување, Погодно за обработка на делови од Челик и нерѓосувачки челик. Облогата дава вметнувања силна отпорност на удар, добра разноврсност со висока прецизност, висока завршница и висока отпорност на абење. ☞ Функција : Погоден За завршна обработка и полупроизводство на разни работни парчиња од челик, нерѓосувачко железо и леано железо, како што се челик 45#, Челик За Пружина, Челик Н13 ,челик 42цр. Изведете добро дури и во многу валкана средина. ☞Предност : Отпорен На Абење и отпорен на топлина,не е лесно да се држи до држачите или работните парчиња или да се распадне.Вакуумско стврднување, извонредна изработка, лесно сечење. ☞Пакет : 10 ПАРЧИЊА WNMG432/WNMG080408 - тм карбид вртење инсерти. 1.Се користи за обработка На челични делови. 2.It е погоден за обработка на материјалите со цврстина помала од 45. 3.Погоден За Држач За Вртење Mwlnr. 4.Материјал : Карбид со двојно обложени. 5.Карактеристики : кршење Чипови ,Континуирана обработка,висока отпорност на удар и триење,силна и издржлива.

Избор на клиент

Експерт Е040207 6 Точка Влијание Приклучок со 9/16-Инчен Диск, 3/8-Инчен Новак
Експерт Е040207 6 Точка Влијание Приклучок со 9/16-Инчен Диск, 3/8-Инчен

Приклучоци дизајнирани за ангажирање на рамна страна на прицврстувачот наместо агли Има иновативен ди�

DEN 2.33
Адаптер за брзо исклучување на брзина на 45 степени Новак
Адаптер за брзо исклучување на брзина на 45 степени

Вид на производот : Набавка на Јанторијал Димензии на пакетот : 2,3 см L x14,8 cm W x15.0 cm H Земја на потекло : САД...

DEN 1065.28
Одел Бекам Џуниор Потпиша Кливленд Браунс Реплика Брзина Шлем ЈСА 24160-Автограм Нфл Шлемови Новак
Одел Бекам Џуниор Потпиша Кливленд Браунс Реплика Брзина Шлем ЈСА 24160-Автограм Нфл Шлемови

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нфл Шлемови...

DEN 7329.44
Tazzlyfe Maya Satin Leded Messy Bun Beanie Cap Зимска плетена капа за природна кадрава црна коса Новак
Tazzlyfe Maya Satin Leded Messy Bun Beanie Cap Зимска плетена капа за природна кадрава црна коса

100% полиестер Направени во САД и увезени Еластично затворање Машинско миење Сатенска обвивка...

DEN 1.67
Трубач 1/35 Германски Јагдпанзер Е100 Супер Тежок Резервоар Новак
Трубач 1/35 Германски Јагдпанзер Е100 Супер Тежок Резервоар

Вклучени фотогравирани делови Комплет за пластичен модел подготвен за склопување Вклучува стотици пар

DEN 1.00
уксел 10мм Ширина Врв Четири Шупливи Квадратни Стебло Ѕидарски Чекан Дупчалка Новак
уксел 10мм Ширина Врв Четири Шупливи Квадратни Стебло Ѕидарски Чекан Дупчалка

Име На Производот : Ѕидарски Вежба Малку Карактеристики : Четири Шупливи Квадратни Стебла; Материјал : М�

DEN 127.84
бареминерали Барепро 16-час Целосен Коректор За Покривање, 15 Длабоко Неутрален, 0,09 Унца Новак
бареминерали Барепро 16-час Целосен Коректор За Покривање, 15 Длабоко Неутрален, 0,09 Унца

Обезбедува долго носење за подобрување на кожата Овој ултра кремаст стап се лизга со нула влечење за да

DEN 0.67
Целосна Должина Силиконски Анти Триење Гел Навлажнувачки Чорап Непријател Нога Пукнатина Заштитник. Новак
Целосна Должина Силиконски Анти Триење Гел Навлажнувачки Чорап Непријател Нога Пукнатина Заштитник.

Силикон 1 Погоден за превенција на пукнатини на стапалата; 3 Поправка на пукање на стапалото; 4 Поправка н

DEN 1.33
Винил Налепница Кожата Покритие/налепници Заврши За Sony Ps4 Игра Станица 4 Конзола+2 Контролори-плевел Новак
Винил Налепница Кожата Покритие/налепници Заврши За Sony Ps4 Игра Станица 4 Конзола+2 Контролори-плевел

Налепница за налепница ЗА КОЖА PS4 конзола +2 Контролери Направено од висококвалитетен винкл, а не хартиј�

DEN 2.00
Ffis 25 gal. Камен за ѓубре од плоштад Грејстон Новак
Ffis 25 gal. Камен за ѓубре од плоштад Грејстон

Вдлабнато од капакот на капацитет на дното на контејнерот овозможува полесно, побезбедно ракување со р�

DEN 3.00
X-DREE 8mm dia вежба Дупка Дрво 3 x 10mm Countersink Вежба Малку 3 Долго (8mm Dia Shank Carpinterya 3 x 10mm Брока авеланада Новак
X-DREE 8mm dia вежба Дупка Дрво 3 x 10mm Countersink Вежба Малку 3 Долго (8mm Dia Shank Carpinterya 3 x 10mm Брока авеланада

Име на производ : Дупчалка За Мијалник; Се Користи за : Дограма;Материјал : ХСС Дијаметар на дупката за ду�

DEN 3.00
2023 Национални паркови со целосна големина календар за планирање, закажување и организирање Новак
2023 Национални паркови со целосна големина календар за планирање, закажување и организирање

Секој месец од 2023 година има различна слика Календарот има финиш на фолија Брзо упатување на претходнио

DEN 0.67
Подлога За Држач за Вратот дилве, Високо Еластичен Заштитник За Вратот Од Сунѓер За Дома Новак
Подлога За Држач за Вратот дилве, Високо Еластичен Заштитник За Вратот Од Сунѓер За Дома

ДИЗАЈН НА ПРИЦВРСТУВАЧИ ЗА КУКИ и ЈАМКИ : можете да го прилагодите обемот на вратот според потребите, 4д �

DEN 1555.20
Кник Кнак Подароци доби сатанофанија? - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Новак
Кник Кнак Подароци доби сатанофанија? - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 379.20
Овластувања Прицврстување Иновации 08833 Сдс Макс Вежба Малку 1 - инчен од 13-Инчен, 1 По Кутија Новак
Овластувања Прицврстување Иновации 08833 Сдс Макс Вежба Малку 1 - инчен од 13-Инчен, 1 По Кутија

За употреба во сдсМАКС чекани Произведени за да се усогласат СО анси стандард Б212 Овластувања Прицврсту

DEN 3.00