СТМ 116192 5/16 6 О. А. Л. Карбид Врв Ѕидарски Вежба

СТМ 116192 5/16 6 О. А. Л. Карбид Врв Ѕидарски Вежба

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Големина На Дупчалка (Инч) : 5/16". Големина На Дупчалка (Децимален Инч) : 0,3125. Вкупна Должина( Инч) : 6". Дијаметар На Стеблото( Инч) : 1/4". Тип На Стебло : Директно Стебло. Големина На Дупчалка (Инч) : 5/16 "Големина На Дупчалка (Децимален Инч) : 0,3125 Вкупна Должина( Инч) : 6" Дијаметар На Стеблото (Инч) : 1/4 " Тип На Стебло : Ротационен стил На Директно Стебло.

Избор на клиент

Navitech 8 во 1 Комбо комплет за додатоци за акциони камера со сина кутија - компатибилен со акционата камера Akaso Brave 6 Новак
Mektron за MacBook Air 13 инчи, ултра-тенка пластична тврда школка кутија компатибилен со Apple MacBook Air 13.3 A1466 A1369, Новак
Mektron за MacBook Air 13 инчи, ултра-тенка пластична тврда школка кутија компатибилен со Apple MacBook Air 13.3 A1466 A1369,

Случајот само компатибилен Mac Book Air 13 / 13.3 инчен модел A1369 / A1466 (стара верзија 20102017) Ве молиме, ве молиме, �

DEN 1.67
Заварувањето е поевтино од терапијата. Орнамент на круг, заварување, фенси подароци за заварување Новак
Заварувањето е поевтино од терапијата. Орнамент на круг, заварување, фенси подароци за заварување

Совршен заварување Божиќен украс за вашето дрво Керамички украс со 1страничен дизајн Сјајна завршница �

DEN 271.20