Shubiao Rocker Switch 1pcs KCd1 20mm 3-pin Led Прекинувач 10a 12v Прекинувач За Напојување На Светилки подигнете Го Копчето За автомобил вклучување/Исклучување Кружен Прекинувач За Роке?

Shubiao Rocker Switch 1pcs KCd1 20mm 3-pin Led Прекинувач 10a 12v Прекинувач За Напојување На Светилки подигнете Го Копчето

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Микро Прекинувачи. Едноставен вклучен рокерски прекинувач. Овој тип може да се користи за префрлување на напојувањето на коло. Може да се примени како прекинувачи за дополнителна електронска опрема внатре нема повеќе квадратни исечоци. антикорозивни, киселински, алкални И отпорни на топлина, Терминалите се сребрен месинг, сосема нов и долг животен век. Micro Switches Kigauru KCD1 брод модел прекинувач кружен прекинувач прекинувач за напојување 6 A/250vspececations : 3 стапки, 2 опрема, повеќе бои опционално пакување : 1pcs извор На Светлина : LEDRated на 12 V ЗА DC 20 AFits Дупка од 2cm/20mm Овие 12v рокерски прекинувачи се многу корисни за проекти, прекинувачот има три терминали од 4,8 mm (Pos, Acc, Neg).Кога ќе се вклучи на прекинувачот ќе illuminate.It има широк спектар на апликации : сите видови мали апарати за домаќинство прекинувач за напојување, производител на јајца, производител на јајца, дозер за вода, сет-топ кутија, звучници, вентилатори, сите видови играчки прекинувачи за напојување и така натаму.

Избор на клиент

Колумбија момчиња y терминал се справи со знамето на риба, ls Новак
Колумбија момчиња y терминал се справи со знамето на риба, ls

100% полиестер Увезени Омнисенка : УВблокиран слој за блага до екстремна изложеност на сонце Блокира штет

DEN 384.00
Verizon припејд Motorola Moto G6 Play 16GB без смарт -договор Смартфон, Deep Indigo Color - Заклучена до Verizon Wireless Новак
Verizon припејд Motorola Moto G6 Play 16GB без смарт -договор Смартфон, Deep Indigo Color - Заклучена до Verizon Wireless

Превозникот заклучен на припејд услугата на Веризон; Бесплатно договор; Нема да работи на постпејд смет

DEN 3.33
Tesla Motors Model 3 Model S Car Flexfit Везена капа за бејзбол капа Новак
Tesla Motors Model 3 Model S Car Flexfit Везена капа за бејзбол капа

Полиестер, памук, спандекс Само миење на рацете 63% полиестер, 34% памук, 3% спандекс чешлаа Твил 6панел, стру

DEN 1380.80