Почувствувани Парчиња За Мелење, Цилиндрична Професионална Глава За Полирање Од Филц Поставена За Нерѓосувачки Челик За Златен Сребрен Накит

Почувствувани Парчиња За Мелење, Цилиндрична Професионална Глава За Полирање Од Филц Поставена За Нерѓосувачки Челик За Златен

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет. Постојат 25 парчиња додатоци кои доволно број за вас. Малото тело го прави поудобно за земање и употреба. Добра алатка за мелење и полирање. Погоден за фино полирање на површината од нерѓосувачки челик, стакло, жад, златен и сребрен накит и опрема. Карактеристики : 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Постојат 25 парчиња додатоци кои доволно број за вас. 3. Малото тело го прави поудобно за земање и употреба. 4. Добра алатка за мелење и полирање. 5. Погоден за фино полирање на површината од нерѓосувачки челик, стакло, жад, златен и сребрен накит и опрема. Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нова Форма : Цилиндричен Материјал За Глава За Мелење : Висококвалитетна Тежина На Волна : Прибл. 85г / 3.0 Мл Должина : Прибл. 60мм / 2.4 Во Списокот Со Пакети : 25 парчиња Глави За Полирање 1 Шише Зелен Крем за Мелење.

Condition: 100% Brand New
Shape: Cylindrical Grinding Head
Material:  High Quality Wool
Weight: Approx. 85g / 3.0oz
Length: Approx. 60mm / 2.4in
  :
Package List:
25Pcs Polishing Heads :
1 Bottle of Green Grinding Cream :

Избор на клиент

Јустрит 25934 Секако-ЗАФАТ ЕКС Челична Полица Со Поли Послужавник, 13-1/8 Должина х 13-1/2 Длабочина, За 4 Галон Countertop Новак
Планета-океанска јога занишана инверзија инверзија прашка Аерилна јога хамак Новак
Планета-океанска јога занишана инверзија инверзија прашка Аерилна јога хамак

Материјал : Полиестер тафта Големина : околу 98,42 "x 59.05", капацитет на оптоварување : 300 фунти Долга јога крп

DEN 1999.20
COOLQO Компатибилен за Iphone XR Случај, со [2 x Калено Стакло Заштитник На Екранот] Јасна 360 Целосна Покриеност На Телото Новак Попуст
Ранец На Кампусот Дакин Унисекс Новак
Ранец На Кампусот Дакин Унисекс

Ограничена Доживотна Гаранција Непоместена таблета ракав Изолиран ладилник џеб Мрежести странични џе�

DEN 712.00
Љубов/Здравје Тики Маска 40 - Рачно Врежан | торба15036100 Новак
Љубов/Здравје Тики Маска 40 - Рачно Врежан | торба15036100

Еве рачно врежана тики маска и рачно насликана, античка завршница Оваа тики маска ги прикажува Лоно и Ку

DEN 1.00
3дроза Среќен Ден На Свети Давид Прикажана Пролет Нарцис - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроза Среќен Ден На Свети Давид Прикажана Пролет Нарцис - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 604.80
PSA Disc 220g на шампањски магнум 6 Новак
PSA Disc 220g на шампањски магнум 6

Произведени со највисоко одделение материјали 31476 Карактеристики : Премиум зрно третирано со топлина г�

DEN 0.33
Burkit M40 x 4 Thread Tap Десната рака, HSS M40 x 4.0 директно флуиран машина допрете Новак
Burkit M40 x 4 Thread Tap Десната рака, HSS M40 x 4.0 директно флуиран машина допрете

Ве молиме, не заборавајте да преземете заштитни мерки кога работите, треба да носите очила и заштитни на

DEN 1.67
Пластични пластични патенти со тешки вреќи, 4 мил, 6 x 10 Новак
Пластични пластични патенти со тешки вреќи, 4 мил, 6 x 10

Големина на торбата : висока 6 "широк x 10", под патентот (152мм x 254мм) Количина : удобен пакет од 100 кеси...

DEN 2.67
8K DisplayPort Switch - Тентак двонасочен DP Splitter 1 во 2 Out 8K@30Hz 3D 4K@120Hz 2K 240Hz за Esports & Gaming, повеќе извори Новак
8K DisplayPort Switch - Тентак двонасочен DP Splitter 1 во 2 Out 8K@30Hz 3D 4K@120Hz 2K 240Hz за Esports & Gaming, повеќе извори

BioDirection DP Switch : Display Port Switcher Box ви овозможува да поврзете два DP извор со еден DP дисплеј или да поврзете еден

DEN 1.33
5/16 - 18 х 7 Шестоаголни Завртки/Одделение 5 / Цинк Новак
5/16 - 18 х 7 Шестоаголни Завртки/Одделение 5 / Цинк

Одделение 5 Хексадецимален Допрете Завртки Целосно Навој Произведени ВО ASME B18 2 1 и Sae J429 спецификации...

DEN 8079.84
АДААРА Плетени Ремени За Ticwatch Pro 3 GPS 20 22mm Паметни Часовници За Ticwatch Pro 2020/GTX/E2/S2 Замена Спортска Нараквица Новак
АДААРА Плетени Ремени За Ticwatch Pro 3 GPS 20 22mm Паметни Часовници За Ticwatch Pro 2020/GTX/E2/S2 Замена Спортска Нараквица

Земја Како Што Е Означено Пропусен опсег : 20 / 22мм Материјал : Изработен од висококвалитетен силикон, здр�

DEN 0.67
Пробрико Премин Лостови Врата Пакет, Сатен Никел Бран Стил Внатрешни Рачки Врата За Бања/Кревет И Сала/Плакарот Новак
Тбуобт Торба За Шминка Патување Козметичка Торбичка Торбичка Чанта Чанта Со Патент, овошје авакадо цреши Новак