WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS Екран НА Допир RDS DSP БТ Wifi Headunit Замена За Hyundai Тусон 2

WOSTOKE 13.1 Андроид Радио CarPlay &засилувач; Андроид Авто Авторадио Автомобил Навигација Стерео Мултимедијални Плеер GPS Екран

DEN 7927.20

Новак

Достапно за нарачка

1. Карплеј. 2. Погоден За Хјундаи Тусон 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 , доколку е применливо. 3. Приклучок . 4. Основни Функции : навигација, видео, музика, bluetooth, wifi, контрола на воланот, DSP, RDS.. Постојат секакви функции. Врз основа на моќниот андроид систем и хардвер, тој има можност да се прошири многу подалеку од опремата ОЕМ, дозволувајќи му на вашиот автомобил да комуницира со Интернет преку Интернет. светот е поврзан;. 5. Други : дизајнот на изгледот е авангарден, кој е различен од речиси истите стилови на пазарот; по продажбата се загарантирани, ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот за поддршка за прв пат; вашата консултација е добредојдена. Погоден За Хјундаи Тусон 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014, доколку е применетодетални Параметри1.Вграден Карплеј 2.ПРОЦЕСОРОТ : Окта Јадро; 3.ОС : Андроид Систем; 4.RAM МЕМОРИЈА : 2 G/4 G/6 G/8 G;5.РОМ : 32ГР/64ГР/128ГР/256ГР; 6.Поддржува 2 USB влез;7. Поддржува 1080p хардверско декодирање и сите формати На аудио репродукција;8.Поддржува USB интерфејс камера, USB DVR;9.Поддржува Огледало Врска (андроид телефон и i Phone); 10.Внатрешен Bluetooth, може да пушта стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен телефон; 11. Внатрешен WIFI, поддржува wi-Fi и споделување жаришта;12.Поддржува камера за заден поглед на автомобилот (резервна камера ОД типот RCA, ако сакате да ја потврдите оригиналната фабричка резервна камера, ве молиме понудете повеќе информации и поставете го прашањето пред купувањето ако навистина се грижите за оваа функција, бидејќи не можеме да ветиме дека нашето радио ја поддржува целата оригинална фабричка резервна камера); 13.Капиталниот екран поддржува екран со повеќе допири. Чувствителни ips целосна HD;14.Мало мешање на зрачење, уживајте во многу подобриот радио прием;15.Поддржува контрола на воланот; 16.ОСД јазик : англиски / француски / германски / шпански / италијански итн. во текот 20 видови на јазикот.Испораката Содржи 1x автомобил андроид главна единица (вклучувајќи ја и пластичната рамка);1 X GPS Антена;1x кабел за напојување;2 X USB порт кабел;1x RCA прошири кабел;1x RCA конектор за резервна камера;1x 4 G Антена;БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК : 1x AHD Камера За Заден Поглед; 1x Инсталирај Алатка; 1x Надворешен Микрофон(Ако не сте ги нашле во пакетот, ве молиме контактирајте го продавачот, Ние Ќе Организираме Уште Еден Пакет за вас!!!).

Избор на клиент

Кник Кнак Подароци доби reidar? - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро Новак
Кник Кнак Подароци доби reidar? - 14оз Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Сребро

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН нашата цврста шолја за патување од нерѓосувачки челик од 14 унци е совршена за секакви �

DEN 798.40
1445593 - Оем Надградена Замена За Хајл ОЕМ ИЦП Хајл Темпстар Печка Прекинувач За Притисок На Воздухот Новак
1445593 - Оем Надградена Замена За Хајл ОЕМ ИЦП Хајл Темпстар Печка Прекинувач За Притисок На Воздухот

Ова Е Сосема Нов Oem OEM ICP Heil Tempstar Печка Прекинувач За Притисок На Воздухот Врвен Квалитет Оем Замена Дел!...

DEN 3.33
5.5 Машинка За Нокти За Нокти За Нокти Педикир Со Заклучување ОД НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ОД Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Новак
Клипш Референца 5.1 Систем За Домашно Кино, Црна Со Onkyo TX-NR696 7.2-Канална Мрежа A/V Приемник Новак
Клипш Референца 5.1 Систем За Домашно Кино, Црна Со Onkyo TX-NR696 7.2-Канална Мрежа A/V Приемник

Тоа е совршено усогласена поставеност која практично исчезнува.2ch Dolby Ammos И DTS : X репродукција Долби АТМО�

DEN 564.80
Cyrank 2pcs Дрвена Кутија, Легура Шарка Кутии За Складирање За Домашна Канцеларија Декоративни Новак
Cyrank 2pcs Дрвена Кутија, Легура Шарка Кутии За Складирање За Домашна Канцеларија Декоративни

Материјал За Дрвена Кутија За Складирање : Задниот дел од кутијата е поврзан со две шарки, што е многу по�

DEN 304.00
2020 Dell Прецизност 7550 Лаптоп 15.6 - Intel Core i7 10th Gen-i7-10850H-Шест Јадро 5.1 Ghz-512GB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-1920x1080 Новак
2020 Dell Прецизност 7550 Лаптоп 15.6 - Intel Core i7 10th Gen-i7-10850H-Шест Јадро 5.1 Ghz-512GB SSD-64GB RAM МЕМОРИЈА-1920x1080

[Intel Core i7 Процесор] Објавен Во 2020 Година 15" Прецизен 7550 Лаптоп На Работната Станица Во Прецизното семејст�

DEN 1308.80
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Амазн Showо Шоу 10 Заштитен Филм, Кристално Чист Заштитен Филм Новак Попуст
Заштитник На Екранот бруни Компатибилен Со Амазн Showо Шоу 10 Заштитен Филм, Кристално Чист Заштитен Филм

Точно, специјално развиени и компатибилни со Showо Шоу 10 Изработен од отпорен на гребење, високо транспар�

DEN 292.64
10 Енергетски Батерии 392/384 Гледајте Ја Ќелијата На Батеријата Новак
10 Енергетски Батерии 392/384 Гледајте Ја Ќелијата На Батеријата

Загарантирана Фабрика Свежо 10 Тип 392 / 384 Енергетски Батерии Ова Е нов сет од 10 Енергизатор #392 / 384 (Ср41в) гл

DEN 254.40
Shubiao Rocker Switch 1pcs KCd1 20mm 3-pin Led Прекинувач 10a 12v Прекинувач За Напојување На Светилки подигнете Го Копчето Новак
Shubiao Rocker Switch 1pcs KCd1 20mm 3-pin Led Прекинувач 10a 12v Прекинувач За Напојување На Светилки подигнете Го Копчето

Микро Прекинувачи Едноставен вклучен рокерски прекинувач Овој тип може да се користи за префрлување на

DEN 2.00
Кулко Тесла Страничен Камера Трепкач Покрива Мат Црна Со Сребрена И Црвена Т Лого-Модел X S 3 Y Новак
Кулко Тесла Страничен Камера Трепкач Покрива Мат Црна Со Сребрена И Црвена Т Лого-Модел X S 3 Y

Обезбедува Изгледи Од Висока Класа И Мода : Оваа Убава Мат Црна Камера За Дизајн Одговара на Сите Модели

DEN 1.67
GBJ WNMG432 WNMG080408 - TM ZMC25 Карбид Вметнете Цпу Струг Вртење Сечилото Вртење Алатка За Mwlnr Вртење Алатка Носителот Новак
3дроуз Сент Патрикс Ден Тегла Полн Со Четири Лист Детелина Илустрација - 22оз Штајн Кригла Новак
3дроуз Сент Патрикс Ден Тегла Полн Со Четири Лист Детелина Илустрација - 22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни...

DEN 343.84
12-инчен Тример Бодување Сечилото Одговара Креативни Спомени 12 инчен Тример Новак
12-инчен Тример Бодување Сечилото Одговара Креативни Спомени 12 инчен Тример

1 Вклучено Сечило За Бодување Челик кружни сечилото Добро за 1.500 резултати на тримерот од 12 инчи...

DEN 1.00
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Олимп Ц-5050-Макресор Нано Матрикс Кристално Јасно Новак
Заштитник На екранот Дизајниран За Дигитална Камера Олимп Ц-5050-Макресор Нано Матрикс Кристално Јасно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 1318.40
Реткоелектрични Нови Фарови Компатибилни со Тојота Камри Се Седан 2007-2008 По Дел број 81130-06202 8113006202 81170-06202 8117006202 Новак
ГЕЈТС QD9/5V9. 25 QD Супер HC Снопови, 5v Дел, 9.25 OD, 9oveам, 6-1/2 Ширина На Лицето, 3-15/16 Создаден Новак
ГЕЈТС QD9/5V9. 25 QD Супер HC Снопови, 5v Дел, 9.25 OD, 9oveам, 6-1/2 Ширина На Лицето, 3-15/16 Создаден

Целосното разделување во черупка овозможува лесна инсталација и отстранување Прецизниот дизајн на сно

DEN 8019.20
632443Р - Tappan Oem Печка Нацрт Воздушен Притисок Прекинувач 1 Една Фаза 0.85 Новак
632443Р - Tappan Oem Печка Нацрт Воздушен Притисок Прекинувач 1 Една Фаза 0.85

ОВА Е СОСЕМА НОВ Прекинувач За Воздух НА Оем Печка Врвен Квалитет Оем Замена Дел! 0.85 " W / C 1 Една Фаза...

DEN 1.33
3дроза Розета - Подарок За Сестра-Најдобра Сестра Некогаш-22оз Штајн Кригла Новак
3дроза Розета - Подарок За Сестра-Најдобра Сестра Некогаш-22оз Штајн Кригла

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 343.84