Зона Данска Нова Четка За Тоалет, Порцелан и Нерѓосувачки Челик, Четка За Тоалет Со Држач За Четка, Мека Облога На Допир, Дијаметар 10,3 см, Висина 37 см, Сива боја

Зона Данска Нова Четка За Тоалет, Порцелан и Нерѓосувачки Челик, Четка За Тоалет Со Држач За Четка, Мека Облога На Допир, Дијаметар

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Многу убава тоалетна четка од зоната данска бренд Од колекцијата Нова. Опсегот На Бања Нова нуди низа стилски додатоци за бања. Четките За Тоалет Нова импресионираат со нивниот безвременски, едноставен и мек изглед и совршено се вклопуваат во секоја бања. Четката е изработена од порцелан со мека облога на допир. Шипката за четка за тоалет е изработена од нерѓосувачки челик - прекрасен детал што додава елеганција на комплетот Тоалетна четка Нова. Дизајнерот зад серијата Нова е Томас Дуџински. Ги комбинира строгите детали во челичниот изглед со нежни форми, создавајќи скулпторска софистицираност. Соодветните заменски глави на четки се достапни за комплетот Нова четка. Четката за тоалет со држач Од серијата Нова бања обезбедува мир и хармонија во вашата бања. Опсегот ви дава чувство на луксузна атмосфера слична на бањата благодарение на неговиот мек дизајн, неодолив, прекрасен мек допир и детали за изгледот на челикот.

Избор на клиент

Јапонија Камера Хантер 35мм 10-Ролна Хард Филм Случај-Црна Новак
Јапонија Камера Хантер 35мм 10-Ролна Хард Филм Случај-Црна

Направено од издржлива и цврста пластика, што ќе ги заштити вашите филмови од елементите, но што е најва�

DEN 3.00
МИТАС СЦ-0211-ск/ајфон 8 Плус Случај, Тип На Тетратка, Излез За Итни Случаи, Скај Новак
МИТАС СЦ-0211-ск/ајфон 8 Плус Случај, Тип На Тетратка, Излез За Итни Случаи, Скај

Компатибилни модели : i Phone 8 Плус (модел Fall 2017) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на производо�

DEN 403.68
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Fujifilm Finepix XP50 - Anti -lare на MaxRecor Nano Matrix Новак
Заштитник на екранот дизајниран за дигитална камера Fujifilm Finepix XP50 - Anti -lare на MaxRecor Nano Matrix

Поточно дизајниран за вашиот уред Одржувајте ја вашата вредност на препродажба и заштити од нечистотиј

DEN 2.67
Ввивид Хекс+ Темно Чад Висок Сјај Воздух-Нијанса Фарови ) Новак
Ввивид Хекс+ Темно Чад Висок Сјај Воздух-Нијанса Фарови )

Достапна е најгустата и најотпорната нијанса на фаровите Високо отпорен на гребнатини, карпести чипови

DEN 191.84
Тик Собранието Десно Фарови Компатибилен со 2007-2012 Доџ Калибар Новак
Тик Собранието Десно Фарови Компатибилен со 2007-2012 Доџ Калибар

Сите ТИК светилки подлежат на ригорозно вклопување на тестот на возилото и други процедури Квалитетни �

DEN 1260.80
Airfix Quickbuild Harrier Пластичен Модел Комплет Новак Попуст
Airfix Quickbuild Harrier Пластичен Модел Комплет

Овие брзи и едноставни модели на конструкција со притискање изгледаат исто како вистинската работа...

DEN 255.84
DNA MOTORING TL-3DLB-VWJET12-SM LED 3d Опашка Светлина Собранието Возачот &засилувач; Патнички Страна [Компатибилен со 11-14 Новак