Њупорт Сврзувачки Елементи м22 х 100мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 8,8 Цинк Обложен Челик М22-2,5 х 100мм Шестоаголна Завртка/Груб Конец/Целосно Навој/ДИН 933

Њупорт Сврзувачки Елементи м22 х 100мм Шестоаголна Капа Метричка Класа 8,8 Цинк Обложен Челик М22-2,5 х 100мм Шестоаголна Завртка/Груб

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

ДИН 933. Одделение 8.8 Челик. Груб Конец / Целосно Навој. Цврстина на истегнување : 800 N/mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N/mm2 (над 16 mm дијам.). Класа 8.8 Челик, Угаснат и Кален. Надворешно навој прицврстувач со шестоаголна глава, мијалник-лице под главата, метрички навој теренот, направен од среден јаглероден челик и термички обработени. Стеблото со навој не се протега целосно на главата.

Избор на клиент

Започнете модел на заби модел Стома за настава на стоматолошки Новак
Започнете модел на заби модел Стома за настава на стоматолошки

Одличен модел за стоматолог да комуницира со пациентите Исто така, моделот за демонстрација на деца што

DEN 1136.00
Винил пакет за трансфер на топлина Gatichetta, 9,8 x 12/5-листови бел пакет на железо на собрани HTV топлински печати со кадифени Новак Попуст
Алијанса широко формат хартија за хартија за обврзници Новак
Алијанса широко формат хартија за хартија за обврзници

Достапно 18 IN22 IN24 IN30 IN36 IN42 IN широк 20 lb и 24 lb Тежина на располагање Минимум 92 светли Должина од 150 'и 300'...

DEN 201.60
Fit System Passenger Side Turing Mirror for Ford F150 Extendable, w/turn сигнал и ламба, текстурирана црна, преклопна, загреана Новак
Fit System Passenger Side Turing Mirror for Ford F150 Extendable, w/turn сигнал и ламба, текстурирана црна, преклопна, загреана

Огледалото на патникот, тестирано за да се вклопи и да функционира како оригиналот, ги исполнува или ги �

DEN 2975.84
Ознаки за испорака на снабдување со врвни пакувања, пред-жични, 13 п.п., 5 1/4 x 2 5/8, флуоресцентни портокалови Новак
Зеродеко 6 држачи за компјутер Новак
Зеродеко 6 држачи за компјутер

Акрилниот чевли го поддржува Shaper : Материјалот на производот е подобар и Плеска : Производот е исклучите

DEN 2.33
KRIVS 0281002997 Сензор 55209194 0281002996 1PCS сензори Новак
KRIVS 0281002997 Сензор 55209194 0281002996 1PCS сензори

Сензори Сензори KRIVSSENSORS0281002997 Сензор 55209194 0281002996 1 PCSnote : Компатибилноста е само за повикување...

DEN 3.00
АМЕТРИК 32B16 ISO 06B-1 SPROCKER 16 заби 53 мм О.Д. , 37 mm Hub Dia, 28 mm вкупна ширина, 016 заби, челик 20 mm H8 Bore, 6x2.8 Новак
АМЕТРИК 32B16 ISO 06B-1 SPROCKER 16 заби 53 мм О.Д. , 37 mm Hub Dia, 28 mm вкупна ширина, 016 заби, челик 20 mm H8 Bore, 6x2.8

101132 B16.20 Број на дел од америк 20 мм роди 32 B16 ISO 06 B1 SPROCKET 16 заби ISO бр 06 B1 челичен центар за челик 5,25мм Спликат

DEN 1169.60
uikmnh дами летни кошули маици памук пеперутка блуза со кратки ракави кошула Новак
uikmnh дами летни кошули маици памук пеперутка блуза со кратки ракави кошула

79% полиестер, 21% спандекс, памук Увезени Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суров

DEN 3.00
Aceteel метричка нишка Допрете M22 x 2.0, лева рака HSS машина Допрете M22 x 2mm Новак
Aceteel метричка нишка Допрете M22 x 2.0, лева рака HSS машина Допрете M22 x 2mm

【Големина】 Должина : 4,65 " / 118мм, глава на конец : 1,50" / 38мм, квадратна глава : 12,5мм х 12,5мм (l*w), дијаметар на Ш�

DEN 0.67
Јан и Julул водоотпорен бебешки дожд со капаци и џебови, универзално за носачи на бебиња и колички Новак
Јан и Julул водоотпорен бебешки дожд со капаци и џебови, универзално за носачи на бебиња и колички

[Водоотпорен] : Школката за покривање на дождот е целосно водоотпорна Со флуор и ПВЦ бесплатна DWR обложен

DEN 0.67
Yfqhdd звучник субвуфер со висок квалитет на звук Дом Мал преносен компјутерски автомобил Тешки бас Новак
Yfqhdd звучник субвуфер со висок квалитет на звук Дом Мал преносен компјутерски автомобил Тешки бас

Говорникот усвојува 2 мали и исклучителни долни звучни единици во облик на издувни гасови, кои можат да �

DEN 2.33
Занаетчиски компресор на тврд воздух, 10 галон и Флексила воздух црево, 3/8 in. X 50 ft, 1/4 in. Новак Попуст
Занаетчиски компресор на тврд воздух, 10 галон и Флексила воздух црево, 3/8 in. X 50 ft, 1/4 in.

Флексцила нуди екстремна флексибилност на сите временски услови, дури и во субцеро услови, и е идеална и

DEN 6092.80