Cyrank 2pcs Дрвена Кутија, Легура Шарка Кутии За Складирање За Домашна Канцеларија Декоративни

Cyrank 2pcs Дрвена Кутија, Легура Шарка Кутии За Складирање За Домашна Канцеларија Декоративни

DEN 304.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјал За Дрвена Кутија За Складирање : Задниот дел од кутијата е поврзан со две шарки, што е многу погодно за отворање, а потоа се обработува со ретро и стара технологија за да се истакне личноста. Богатство Градите : Елегантен и убав, дизајнот на моделот го апсорбира серумот на античката уметност, внимателно се обработува, класичен и убав со индивидуалност. Повеќе Функции : може да се користат како реквизити за забави, украси за венчавки или складирање на непарни предмети. Совршен Подарок : може да се користи како кутија за подароци за родендени, Божиќ, свадби и други важни фестивали и ситуации за чување подароци на роднини и пријатели. Услуга по продажбата : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ви нудиме задоволителни решенија. Материјал За Дрвена Кутија За Складирање : Задниот дел од кутијата е поврзан со две шарки, што е многу погодно за отворање, а потоа се обработува со ретро и стара технологија за да се истакне личноста. Богатство Градите : Елегантен и убав, дизајнот на моделот го апсорбира серумот на античката уметност, внимателно се обработува, класичен и убав со индивидуалност. Повеќе Функции : може да се користат како реквизити за забави, украси за венчавки или складирање на непарни предмети. Совршен Подарок : може да се користи како кутија за подароци за родендени, Божиќ, свадби и други важни фестивали и ситуации за чување подароци на роднини и пријатели. Услуга по продажбата : доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ви нудиме задоволителни решенија. Спецификација : Тип На Ставка : Дрвен Материјал За Складирање : Иверица, Легура Голема Големина На Кутијата За Складирање : Прибл. 16 х 11,5 х 10,5 см/6,3 х 4,53 х 4,13 вомала Големина На Кутијата за Складирање : Прибл. 12 x 8 x 8cm/4.7 x 3.1 x 3.1 Inpackage Листа : 1 x Голема Кутија За Складирање1 x Мала Кутија За Складирање Забелешка : Производот е третиран за стари, некои недостатоци на површината со ретро вкус, дрвени окови, траги од нокти, нерамна распределба на бојата на површината итн. намерно се прават и задржуваат, а тоа не се квалитетни прашања.

Item Type: Wooden Storage Box
Material: Plywood, Alloy
Large Storage Box Size: Approx. 16 x 11.5 x 10.5cm/6.3 x 4.53 x 4.13in
Small Storage Box Size: Approx. 12 x 8 x 8cm/4.7 x 3.1 x 3.1in
Package List: 1 x Large Storage Box1 x Small Storage Box
Note: Product has been treated for old, some flaws on the retro flavored surface, wooden shackles, nail marks, uneven surface color distribution, etc. are deliberately made and retained, and these are not quality issues.

Избор на клиент

Vintopsh Soccer String Lights, 10ft Football String Lights Fairy Decoration Lights For Home, KTV, бар, момчиња син внук Детска Новак
Vintopsh Soccer String Lights, 10ft Football String Lights Fairy Decoration Lights For Home, KTV, бар, момчиња син внук Детска

10 ти светла во форма на фудбал, додадете спортска атмосфера во вашата соба, бар, канцеларија, забава и та�

DEN 319.84
Производи за миленичиња во миленичиња заробени кошула за печатење на екранот црна медицина Новак
Производи за миленичиња во миленичиња заробени кошула за печатење на екранот црна медицина

Наменето за крајна удобност Направено да се лизне над главата на кучето 50 / 50 мешавина од поли памук, маш�

DEN 344.00
Основни маички за маички за куќички за мажи во Саутполе - Pullover & Zip Up Новак
Основни маички за маички за куќички за мажи во Саутполе - Pullover & Zip Up

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Пулвер Худи Џебови од кенгур Увезени...

DEN 0.67
Хемо -глава еластични турбани за жени со долга коса глава шамија на шалчиња за печатење на карцином Новак
Хемо -глава еластични турбани за жени со долга коса глава шамија на шалчиња за печатење на карцином

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 3.33
Alfa Tools SD250407 5/8 Брза челик Еко Про Сребрена и Деминг вежба со 1/2 Шанк Новак
Alfa Tools SD250407 5/8 Брза челик Еко Про Сребрена и Деминг вежба со 1/2 Шанк

Црниот оксид заврши за дупчење со општа намена во широк спектар на материјали, опрема и услови за работа

DEN 316.80
Прачка за прицврстување за навој и прислушување одговара на MT2, MT3 Новак
Прачка за прицврстување за навој и прислушување одговара на MT2, MT3

Инженеринг Praztech Прачка за прицврстување за навој и прислушување одговара на MT2, MT3 Инженеринг Praztech Прачк

DEN 3.00