Вентилатор На таванот на вентилаторот Со Лесен Далечински Управувач Вентилатор ЗА Исклучување НА Таванот ЛЕД Таванска Лесна Спална Соба Дневна Соба Детска Соба Д?

Вентилатор На таванот на вентилаторот Со Лесен Далечински Управувач Вентилатор ЗА Исклучување НА Таванот ЛЕД Таванска Лесна

DEN 1406.40

Новак

Достапно за нарачка

НОВ ДИЗАЈН : светлото на вентилаторот ви овозможува да добиете поприродна светлина во вашиот дом, дистрибуирана во секој агол од куќата, правејќи го вашиот дом насекаде, топол и удобен. Големина : + 60 см / 23.6". Лесен за инсталирање, вклучувајќи ги сите делови за склопување, без дополнителни незгодни операции, моќност : 50 W; Напон : AC 110 V-240 V; Тристепено прилагодување на брзината на ветерот : компактниот дизајн на прекинувачот за прилагодување на брзината на ветерот со повеќе брзини ви носи Погодност, ве држи подалеку од климатизација. Шофершајбна : дизајнот за снабдување со циркулирачки воздух го прави циркулирачкиот воздух да циркулира подобро и ја зголемува областа за примање ветер. Исто така, може да се прилагоди без ротација. Опсег на примена : училница, забавен парк, работна соба, детска соба, градинка, спална соба, дневна соба, трпезарија, балкон, мала спална соба, патека, мала дневна соба итн. Тивок живот на таванското светло на вентилаторот : целото сечило на вентилаторот е изработено од задебелен материјал, а дебелината на сечилото на вентилаторот може да достигне 3мм, што обезбедува непречено и безбедно работење на вентилаторот, а тивката работа носи удобна средина за дување на бучава на дното. Лесните и стилски вентилатори На таванот Светлосната боја и брзината на ветерот може да се прилагодат СО ДАЛЕЧИНСКИ управувач LED изворот на светлина заштедува енергија и има долг работен век Паметно поставување Време, Можете Да поставите 1/2/4 часовно исклучување Лесно за инсталирање, не е потребно склопување.детали за Производот : облик На Сенка : тркалезно (затемнување без чекори) Тип : Светло На Вентилаторот/Стил На Светло На Таванот : Модерна минималистичка Боја На светилка : Бела, Црна Големина : O62cmx H17cm материјал за тело на светилка : материјал за тело на метална + акрилна светилка : материјал за екран на железо : материјал за сечило на акрилен вентилатор : тип на извор на светлина : лер (со извор на светлина) температура На бојата : затемнета (со далечински управувач) брзина на ветерот : прилагодлива потрошувачка на енергија : до 50w напон : Ac110v-240v просечен животен век : 50.000 Часа Простор : 10-30w класа На Енергетска Ефикасност : а Function Функција : Светлина+Ниска/Средна/Голема Брзина На Ветерот+Тајмер (Далечински Управувач) опсег на затемнување-ладно бело - бело - топло Бело (3000k - 4500k-6000k) применлива сцена : дневна соба, Спална соба, кујна, трпезарија, кафуле итн. Пакување : 70*70*30см нето тежина 5,9 кг + Опсег на снабдување : 1хлед Тавански Вентилатор Светло 1 Паметен Далечински Управувач 1 Додаток За Монтирање} Совет : 1. Исклучете го напојувањето пред инсталација, одржување, поправка и чистење. 2. Осигурајте се дека терминалите се поврзани за да спречите лабавост или истекување 3. За да обезбедите безбедност, ангажирајте електричар да ја инсталира.

Избор на клиент

Ален Тел Производи НА1029-4ф-15 Пластика 1 Порта Единствена Банда Рамна Монтажа Комбинација Ѕид Излез Џек, Бела Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика...

DEN 625.12
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете предно�

DEN 969.28
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи Новак
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи

Предметите за пакети вклучуваат : комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи за леќи, �

DEN 7047.84
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
Глобал-Стоматолошки Мини Ултразвучен Комплет За Чистење Контактни Леќи Дневна Нега Брзо Чистење Нов СЕ-3200 Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro Новак
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB PCIe М

DEN 3.33
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68