Харапу Свеќа Фитил Тример, Полиран Нерѓосувачки Челик Фитил Машина За Сечење, Достигнува Длабоко Во Свеќи За Намалување На Потрошени Фитили, Злато

Харапу Свеќа Фитил Тример, Полиран Нерѓосувачки Челик Фитил Машина За Сечење, Достигнува Длабоко Во Свеќи За Намалување На Потрошени

-110 %

DEN 111.68

Новак

Достапно за нарачка

Премиум Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик со атрактивна полирана златна завршница за долг живот и издржливост. Лесен За Употреба : Прецизното сечење обезбедува почисто, побезбедно согорување на свеќата. Фитилите од свеќи се исечени до совршено посакуваната должина секој пат. Безбедно За Вашиот Дом : Овој тример за фитил за свеќи ќе помогне да се спречи таложење саѓи на вашите ѕидови и ќе го продолжи животниот век на вашата свеќа со контролирање на изгорениците за најдобар мирис и минимална саѓи. Декоративна Завршница : Декоративното офорт на рачките го прави ова функционално парче за прикажување што нема да ви пречи да го имате во вашиот дом. Одличен Подарок : Елегантен дизајн и работи како совршен додаток за секој љубител на свеќи.Одличен подарок за празници Како Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста и сл. Премиум Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик со атрактивна полирана златна завршница за долг живот и издржливост. Лесен За Употреба : Прецизното сечење обезбедува почисто, побезбедно согорување на свеќата. Фитилите од свеќи се исечени до совршено посакуваната должина секој пат. Безбедно За Вашиот Дом : Овој тример за фитил за свеќи ќе помогне да се спречи таложење саѓи на вашите ѕидови и ќе го продолжи животниот век на вашата свеќа со контролирање на изгорениците за најдобар мирис и минимална саѓи. Декоративна Завршница : Декоративното офорт на рачките го прави ова функционално парче за прикажување што нема да ви пречи да го имате во вашиот дом. Одличен Подарок : Елегантен дизајн и работи како совршен додаток за секој љубител на свеќи.Одличен подарок за празници Како Божиќ, Нова Година, Денот на Благодарноста и сл. Спецификации : Материјал : Боја Од Нерѓосувачки Челик : Златна Должина : Прибл. 17,5 см / 6,89 Во Тежина : Прибл. 82г пакет содржина : 1 х Злато Свеќа Фитил Тример.

Избор на клиент

Кошница За Перење Сончоглед Тркалезна Пречка За Перење Алишта Со Рачка За Перење Во Спална Соба Бања Новак
Прилагодено Автосунд 1961-62 Импала САД-230 Во Цртичка АМ/ФМ Новак
Прилагодено Автосунд 1961-62 Импала САД-230 Во Цртичка АМ/ФМ

16 часот наутро / ФМ радио станици Со 4насочен фадер 4 канал претходи Задниот приклучок ЗА ВНЕСУВАЊЕ AUX, ќ�

DEN 1390.40
3drose слика на мали до големи златни насликани топки на црни - знамиња Новак
3drose слика на мали до големи златни насликани топки на црни - знамиња

Севкупна димензија (во инчи) : 12 x 18; Големина на сликата (во инчи) : 10 x 10 Направено од 100% полукапачен полиес

DEN 1531.20