Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03Z Мулти-Алатка

Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03Z Мулти-Алатка

-80 %

DEN 863.68

Новак

Достапно за нарачка

Модерен дизајн на изглед, куќиштето специјално дизајнирано за makita multitool 18v совршено се вклопува. Цврста обвивка погодна за безжичен повеќеалат макита, внатрешноста е изработена од висококвалитетен кадифе,меката внатрешна структура обезбедува заштита на макита xmt03z 18v. организатор На Батерии За Алат, дизајниран за 12v/18v/40v батерија и куќиште за полнач, овој организатор на батерии е погоден за makita 12v/18v/40v (BL1021 B BL1041 B BL1820 B BL1830 B бл1840б бл1850б бл1860б бл1021бдц1 бл1840бдц2 бл4025 ) батерија и полнач. Тврдото куќиште е погодно за различни големини на батеријата макита и содржи 9 отстранливи разделувачи за слободен ПРОСТОР ЗА складирање САМ во тврдиот случај, секоја батерија макита 18v може да се оддели со отстранливи и прилагодливи пречки за да се избегне удар на батеријата и полначот макита. Забелешка : се продава Само куќиште, батеријата и полначот макита не се вклучени,вежбата со прав агол во милвоки и додатоците не се вклучени. Модерен дизајн на изглед, куќиштето специјално дизајнирано за makita multitool 18v совршено се вклопува. Модерен дизајн на изглед, куќиштето специјално дизајнирано за makita multitool 18v совршено се вклопува. Ханка Хард Складирање Случај Замена За Макита Батерија и Полнач + XMT03 Z Мулти-Алатка.

Избор на клиент

Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување Новак
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување

Комплетот вклучува 2 проѕирни пластични канти со капаци Капацитет : 8 литри Големина на секоја кутија : 12,

DEN 367.84
Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ Новак
Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ

ИНТЕНЗИВНО МОЌЕН Потопете се во стабилниот, интензивно моќен спреј за целото тело со силни струи на вод�

DEN 1.00
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10 Новак
Брајлон Едвардс 2008 Горна Палуба Фудбал Херои Нфл Картичка 10

Картичката е во состојба на нане до нане Вистинска картичка прикажана на фотографијата Испорачано во п�

DEN 403.20
Црвена Вода Капка Тоалетна Чинија Четка И Држач Во Собата Новак
Црвена Вода Капка Тоалетна Чинија Четка И Држач Во Собата

БОЈА И ДИЗАЈН : сјаен црвен и дизајн на форма на капка вода оваа четка за тоалетна чинија, ќе внесете совр

DEN 639.84
Негира Дизајни Belle13 Сакура Цреша Цвета Внатрешен/Надворешен Правоаголен Послужавник, 14 x 18 Новак
Негира Дизајни Belle13 Сакура Цреша Цвета Внатрешен/Надворешен Правоаголен Послужавник, 14 x 18

Отворите на копчињатапрстени не се вклучени Рамен жито килибар бамбус дрво рамка Висок сјај печатени ф�

DEN 2.67
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта Новак
Камче Пријателски Крофна Штракаат-Жолта

Материјали : Рачна Плетенка со 100% памучно предиво и поли пополнување Големина : 4,24 " (Л) х 4,25 "(В) Машина За �

DEN 1179.20
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање Новак
Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање

Цена За : Секој Аларм : Сертификат За Висока / ниска Калибрација : Nist Следлив (R) Тип На Батерија : Aaa Алкален

DEN 667.20